رفتن به بالا
  • شنبه - 24 آبان 1399 - 12:37
  • کد خبر : ۸۳۲۸
  • چاپ خبر : کیمیاکاشت کردستان امیدوار به مرحله برگشت لیگ برتر هندبال ایران
پس از کسب دو شکست؛

کیمیاکاشت کردستان امیدوار به مرحله برگشت لیگ برتر هندبال ایران

مرحله دوم دور رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال مردان ایران با شکست تیم کیمبا کاشت کردستان همراه بود.

دور دوم مرحله رفت رقابتن های لیگ برتر هندبال کشور عصر روز جمعه با شکست نماینده کردستان مقابل تیم مس کرمان پایان یافت تا کیمیاکاشت کردستان امید خود را به بازی های مرحله برگشت ببند.

دور دوم مرحله رفت رقابتن های لیگ برتر هندبال کشور عصر روز جمعه با شکست نماینده کردستان مقابل تیم مس کرمان پایان یافت تا کیمیاکاشت کردستان امید خود را به بازی های مرحله برگشت ببند.

به گزارش یاریزان؛ مرحله رفت از سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان روز جمعه ۲۳ آبان ماه با برگزاری سه دیدار به کار خود پایان داد.

در رقابت‌های این دوره لیگ ۱۲ تیم در دو گروه (A) و (B) حضور داشتند و بعد از اینکه وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش و جوانان مجوزهای لازم را برای برگزاری این لیگ دادند پروتکل‌هایی برای برگزاری این رویداد تدوین و ابلاغ شد که به موجب آن رقابت‌ها به صورت متمرکز در تهران برگزار و تیم‌ها موظف به انجام دو مرحله تست قبل از شروع هر دوره بودند.

در آخرین روز از دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال سه بازی در گروه دوم برگزار شد که طی آن مس کرمان از سد کیمیا کاشت نماینده کردستان گذشت و با اقتدار صدرنشین گروه خود شد و تیم فولاد برابر تیم فرازبام خاییز دهدشت پیروز شد و به رده سوم جدول صعود کرد و تیم زغال سنگ طبس هم برابر تیم پرواز هوانیروز به برتری رسید.

نماینده کردستان در اولین دیدار خود نیز که روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه برابر تیم فولاد سپاهان اصفهان بود با نتیجه ۳۵ – ۲۴ مغلوب شد تا در این دوره از مسابقات لیگ بدون برد به کار خود پایان دهد.

جدول امتیازات و جایگاه تیم ها پس از پایان مرحله رفت به شرح زیر است:
مس کرمان با ۵ بازی و ۱۰ امتیاز،
زغال سنگ طبس با ۵ بازی و ۸ امتیاز،
فولاد مبارکه سپاهان با ۵ بازی و ۶ امتیاز،
فرازبام خاییز دهدشت با ۵ بازی و ۴ امتیاز،
کیمیا کاشت کردستان با ۵ بازی و یک امتیاز،
پرواز هوانیروز با ۵ بازی و یک امتیاز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه