رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
  • کد خبر : ۵۸۶۱
  • چاپ خبر : کیانوش رستمی : هنوز جای امیدواری است به المپیک بروم

کیانوش رستمی : هنوز جای امیدواری است به المپیک بروم

کیانوش رستمی قهرمان کرمانشاهی وزنه برداری المپیک ریو بعد از مدت ها سکوت خود را شکست و به حواشی پاسخ داد.

کیانوش رستمی وزنه بردار دسته ۹۶ کیلوگرم ایران : درمسابقات گزینشی المپیک قطر انتظار داشتم بیشتر وزنه بزنم / در مسابقات بعدی اتفاق بهتری را رقم می زنم.

کیانوش رستمی وزنه بردار دسته ۹۶ کیلوگرم ایران گفت: درمسابقات گزینشی المپیک قطر انتظار داشتم بیشتر وزنه بزنم با این حال در مسابقات بعدی اتفاق بهتری را رقم می زنم.

به گزارش یاریزان؛ کیانوش رستمی در گفتگو با ایسنا درباره ی عملکرد خود در مسابقات گزینشی المپیک قطر کاپ بیان کرد: در قطر کاپ فشار روحی و روانی زیادی روی من بود به طوری که فقط می خواستم برنامه مسابقه ای من پیش برود. با این حال از خودم انتظار داشتم بیشتر از این وزنه بزنم و ان شاءالله مسابقات بعدی جبران می کنم.

او ادامه داد: رقابت بعدی که در آن شرکت خواهم جام فجر است که هدفم این است اتفاق بهتری را رقم بزنم.

او در مورد دیگر مسابقاتی که در نظر دارد شرکت کند، گفت: من می‌خواهم علاوه بر جام فجر در مسابقات غرب آسیا و سپس قهرمانی آسیا هم وزنه بزنم و ۱۰۰ در صد در هر سه مسابقه در دسته ۹۶ کیلوگرم وزنه می زنم و تغییر وزن نمی دهم چون در این صورت امتیاز کمتری می گیرم بنابراین در همان ۹۶ کیلوگرم روی تخته خواهم رفت.

رستمی در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز امید خود را برای المپیک از دست نداده است، تصریح کرد: من واقعا خودم را برای المپیک ۲۰۲۰ آماده کرده بودم و از ابتدا قول داده بودم با تمام وجود برای المپیک آماده شوم اما متاسفانه مسیر پیش روی من بسته شد و کارم سخت شده است. با این حال هنوز جای امیدواری هست که به المپیک بروم و دل مردم را شاد کنم.

او ادامه داد: مهمترین مسئله ای که فدراسیون باید به آن توجه کند این است که ورزشکاری که به المپیک می رود باید پرچم ایران را به اهتزاز درآورد نه اینکه فقط دنبال این باشیم یک نفر را به المپیک فرستاده باشیم. باید ببینند چه کسی می تواند مدال بگیرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه