رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 خرداد 1403 - 17:37
  • کد خبر : ۱۷۹۰۷
  • چاپ خبر : کسب مدال طلای کشتی گیر کرمانشاهی در رقابت های بین المللی گرجستان

کسب مدال طلای کشتی گیر کرمانشاهی در رقابت های بین المللی گرجستان

امیررضا دلیری کشتی گیر کرمانشاهی موفق به کسب مدال طلای رقابت های بین المللی گرجستان در وزن 92 کیلوگرم شد. به گزارش یاریزان؛ رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام نوگزار اسخیرلی روزهای 5 و 6 خردادماه در شهر گوری کشور گرجستان برگزار شد و در پایان تیم 5 نفر ایران به 2 مدال طلا، 1 مدال نقره و 1 مدال برنز دست یافت. در این مسابقات ابوالفضل رحمانی و امیررضا دلیری در اوزان 86 و 92 کیلوگرم به نشان طلا دست یافتند، علی کرم پور در وزن 70 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و یاسین طیبی در وزن 61 کیلوگرم به مدال برنز رسید. امیررضا دلیری کشتی گیر کرمانشاهی در وزن 92 کیلوگرم با شکست حریفان موفق به کسب مدال طلای رقابت های بین المللی گرجستان شد. نتایج نهایی نملی پوشان ایران در این رقابت ها به شرح زیر است: در وزن 61 کیلوگرم یاسین طیبی در دور نخست با نتیجه 12 بر 2 از سد حریفی از گرجستان گذشت و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مغلوب حریف خود شد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با شکست حریف خود به مدال برنز رسید. در وزن 65 کیلوگرم امیرعلی ولی پور با نتیجه 10 بر صفر کشتی گیر گرجستانی را شکست داد. وی در دور دوم مغلوب حریف قزاقستانی شد و از دور رقابت ها کنار رفت. در وزن 70 کیلوگرم علی کرم پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر حریف گرجستانی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی با غلبه بر حریف خود در دیدار رده بندی به دیدار فینال راه یافت. کرم پور در این دیدار مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره رسید. در وزن 86 کیلوگرم ابوالفضل رحمانی در دور نخست با نتیجه 10 بر 2 نماینده گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مقابل حریف خود پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. رحمانی در دیدار پایانی مقابل حریف خود به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد. در وزن 92 کیلوگرم امیررضا دلیری کشتی گیر کرمانشاهی در دور اول با نتیجه8 14 بر 8 نماینده گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 7 بر صفر کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. دلیری در این دیدار با گذر از سد حریف قزاقستانی به مدال طلا دست یافت.

امیررضا دلیری کشتی گیر کرمانشاهی موفق به کسب مدال طلای رقابت های بین المللی گرجستان در وزن ۹۲ کیلوگرم شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

امیررضا دلیری کشتی گیر کرمانشاهی موفق به کسب مدال طلای رقابت های بین المللی گرجستان در وزن ۹۲ کیلوگرم شد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام نوگزار اسخیرلی روزهای ۵ و ۶ خردادماه در شهر گوری کشور گرجستان برگزار شد و در پایان تیم ۵ نفر ایران به ۲ مدال طلا، ۱ مدال نقره و ۱ مدال برنز دست یافت.

 

------------------------------------

در این مسابقات ابوالفضل رحمانی و امیررضا دلیری در اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرم به نشان طلا دست یافتند، علی کرم پور در وزن ۷۰ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و یاسین طیبی در وزن ۶۱ کیلوگرم به مدال برنز رسید.

 

امیررضا دلیری کشتی گیر کرمانشاهی در وزن ۹۲ کیلوگرم با شکست حریفان موفق به کسب مدال طلای رقابت های بین المللی گرجستان شد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

نتایج نهایی نملی پوشان ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم یاسین طیبی در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد حریفی از گرجستان گذشت و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مغلوب حریف خود شد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با شکست حریف خود به مدال برنز رسید.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرعلی ولی پور با نتیجه ۱۰ بر صفر کشتی گیر گرجستانی را شکست داد. وی در دور دوم مغلوب حریف قزاقستانی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم علی کرم پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر حریف گرجستانی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی با غلبه بر حریف خود در دیدار رده بندی به دیدار فینال راه یافت. کرم پور در این دیدار مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۸۶ کیلوگرم ابوالفضل رحمانی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ نماینده گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مقابل حریف خود پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. رحمانی در دیدار پایانی مقابل حریف خود به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیررضا دلیری کشتی گیر کرمانشاهی در دور اول با نتیجه۸ ۱۴ بر ۸ نماینده گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. دلیری در این دیدار با گذر از سد حریف قزاقستانی به مدال طلا دست یافت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی