رفتن به بالا
  • یکشنبه - 13 آبان 1397 - 01:09
  • کد خبر : ۳۵۱۹
  • چاپ خبر : امسال نماینده کرمانشاه در لیگ دسته اول والیبال حاضر خواهد بود
رئیس هیأت والیبال کرمانشاه:

امسال نماینده کرمانشاه در لیگ دسته اول والیبال حاضر خواهد بود

رئیس هیأت والیبال کرمانشاه: خوشبختانه امسال با جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی می‌توانیم در لیگ دسته یک والیبال حضور داشته باشیم.

  رئیس هیأت والیبال کرمانشاه: خوشبختانه امسال با جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی می‌توانیم در لیگ دسته یک والیبال حضور داشته باشیم.    ———————————— به گزارش یاریزان و به نقل از برنا؛ محمد منصوری رئیس هیأت والیبال استان کرمانشاه گفت: یک تیم از کرمانشاه در لیگ دسته یک والیبال کشور حضور پیدا می‌کند.  او افزود: پارسال  […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

رئیس هیأت والیبال کرمانشاه: خوشبختانه امسال با جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی می‌توانیم در لیگ دسته یک والیبال حضور داشته باشیم.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان و به نقل از برنا؛ محمد منصوری رئیس هیأت والیبال استان کرمانشاه گفت: یک تیم از کرمانشاه در لیگ دسته یک والیبال کشور حضور پیدا می‌کند.

 او افزود: پارسال  پیگیری‌هایی را برای جذب اسپانسر در والیبال کرمانشاه شروع کردیم و خوشبختانه امسال با جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی می‌توانیم در لیگ دسته یک والیبال حضور داشته باشیم.

  رئیس هیأت والیبال استان کرمانشاه گفت: والیبال کرمانشاه در مسابقات لیگ دسته یک در هر سه رده سنی؛ نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شرکت خواهد کرد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

منصوری ادامه داد: برگزاری مسابقات مختلف و حضور تیم‌های شهرستانی در کرمانشاه باعث ارتقاء کیفیت والیبال استان کرمانشاه و افزایش انگیزه در میان رده‌های پایه خواهد شد.

او افزود: همچنین این مسئله زمینه فعالیت و اشتغال اکثر مربیان والیبال استان کرمانشاه را فراهم می‌کند.

رئیس هیأت والیبال استان کرمانشاه گفت: امروزه در شرایط کنونی پول حرف اول را در والیبال ایران می‌زند، و برای حضور یک تیم در لیگ برتر والیبال حداقل سه میلیارد تومان نیاز است، لذا درحال حاضر توان مالی حضور در لیگ برتر را نداریم.

منصوری ادامه داد: طبق هدف‌گذاری که انجام داده‎ایم، سه تا پنج سال آینده با بازیکنانی کاملاً بومی جزو تیم‌های لیگ برتری والیبال ایران خواهیم بود.

او به افول ۲۰ ساله والیبال کرمانشاه اشاره کرد و افزود: طی این مدت والیبال کرمانشاه به دلیل نبود اسپانسر و مشکلات مالی نتوانسته رشد و پیشرفته داشته باشد و شرایطی مهیا نشده تا شاهد شکوفایی استعدادهای جدید باشیم.

رئیس هیأت والیبال استان کرمانشاه گفت: امیدواریم باحضور کرمانشاه در لیگ دسته یک، بستری فراهم شود تا بتوانیم از استعدادهای والیبال استان بخوبی استفاده کنیم.

نماینده کرمانشاه در گروه سوم این رقابت ها با نماینده اراک، راهیاب ملل مریوان، نماینده اصفهان، شهرداری قزوین و کوردبال مهاباد هم گروه است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی