رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 6 بهمن 1401 - 22:29
  • کد خبر : ۱۴۹۹۸
  • چاپ خبر : کاوه رضایی در تهران / مقصد بعدی فوتبالیست کرمانشاهی کجاست؟

کاوه رضایی در تهران / مقصد بعدی فوتبالیست کرمانشاهی کجاست؟

آندونی سوبیسارتا، دروازه‌بان مشهور و پیشین اسپانیایی، کاوه رضایی ملی‌پوش کرمانشاهی تیم کلوب بروژ بلژیک را برای انتقال به لوشامپیونه فرانسه زیر نظر دارد.

کاوه رضایی مهاجم کرمانشاهی باشگاه تراکتور امروز راهی تهران شده تا مقصد نهایی خود برای نیم فصل دوم را مشخص کند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

کاوه رضایی مهاجم کرمانشاهی باشگاه تراکتور امروز راهی تهران شده تا مقصد نهایی خود برای نیم فصل دوم را مشخص کند.

به گزارش یاریزان؛ کاوه رضایی مهاجم تراکتور که در ابتدای فصل با استقلال به توافق رسیده بود اما در نهایت به دلیل تکمیل نشدن پروسه مالی و جذب، این بازیکن سر از تراکتور درآورده بود، امروز راهی تهران شده است تا تیم بعدی خود را مشخص کند.

 

------------------------------------

مهاجم تراکتور هم اکنون در پرواز تبریز به تهران قرار دارد و گفته می‌شود که دلیل این سفر، انتخاب مقصد بعدی این بازیکن در ادامه لیگ است. در روزهای اخیر از استقلال به عنوان یکی از محتمل ترین تیم‌های خواهان کاوه رضایی نام برده شده که احتمالا سفر رضایی به تهران نیز می‌تواند به دلیل مذاکره با باشگاه استقلال باشد.

همسر کاوه رضایی، فرنوش شیخی نیز در تیم والیبال بانوان سایپا عضو است و اولویت کاوه رضایی برای بازی، انتخاب یک تیم تهرانی است تا به خانواده خود نزدیک باشد.

باید دید که نتیجه این سفر مهاجم سابق استقلال به تهران چه خواهد شد و آیا با مدیران باشگاه استقلال بر سر این انتقال به توافق خواهد رسید یا نه. انتقالی که هنوز با توجه به خالی نشدن لیست استقلال امکان انجامش نیست و باید در وهله اول تکلیف بازیکنان مازاد آبی‌ها به طور کامل مشخص شود چرا که اخباری مبنی بر مخالفت آمانوف و یزدانی با جدایی از استقلال به گوش می‌رسد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

منبع: فوتبالی


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی