رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 دی 1399 - 21:40
  • کد خبر : ۹۲۱۴
  • چاپ خبر : پیکان چهارمین شکست شهرداری قزوین را رقم زد / سایپا به قهرمانی نزدیک تر شد
مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان؛

پیکان چهارمین شکست شهرداری قزوین را رقم زد / سایپا به قهرمانی نزدیک تر شد

تیم والیبال پیکان تهران با شکست خجسته اسلامشهر به پنجمین برد خود در لیگ برتر والیبال بانوان دست یافت و همچنان در گروه ب این رقابت‌ها صدرنشین ماند.

پیکان موفق به شکست شهرداری قزوین در مرحله نهایی لیگ برتر بانوان شد و تیم سایپا نیز یک گام دیگر برای رسیدن به قهرمانی این رقابت ها نزدیک تر شد.

تیم پیکان تهران موفق به شکست شهرداری قزوین در مرحله نهایی لیگ برتر بانوان شد و تیم سایپا نیز یک گام دیگر برای رسیدن به قهرمانی این رقابت ها نزدیک تر شد.

به گزارش یاریزان؛ دومین روز هفته دوم مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران امروز (دوشنبه) با دو دیدار در سالن فدراسیون پیگیری شد.

در نخستین مسابقه امروز، شاگردان میترا شعبانیان سرمربی تیم پیکان به مصاف شهرداری قزوین رفت و با شکست سه بر صفر این تیم، به دومین برد خود در مرحله نهایی لیگ برتر بانوان دست یافتند تا همچنان برای کسب مقام در این مسابقات امیدوار باشند.

شاگردان اکرم قهرمانی سرمربی تیم شهرداری قزوین در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۶ مغلوب حریف شدند تا چهارمین ناکامی خود را در مرحله نهایی تجربه کنند و دیگر امیدی به قهرمانی در این رقابت‌ها نداشته باشند.

در دومین مسابقه امروز، تیم‌های سایپا تهران و ذوب‌آهن اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان مریم‌السادات هاشمی سه بر یک پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال بانوان را برای دومین بار در مرحله نهایی شکست دادند و به چهارمین برد متوالی خود در مرحله نهایی این رقابت‌ها دست یافتند.

ذوب‌آهن اصفهان در ست سوم این مسابقه ۲۵ بر ۱۵ پیروز شد اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب سایپا شد تا با دو برد و دو شکست همچنان در رتبه دوم جدول باقی بماند.

پوران زارع از تیم سایپا و فرزانه زارعی از تیم ذوب‌آهن اصفهان با کسب ۱۶ پوئن، امتیازآورترین بازیکنان این مسابقه بودند.

هفته سوم متمرکز لیگ برتر بانوان روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه ۷ و ۹ بهمن‌ماه پیگیری خواهد شد تا رتبه‌بندی نهایی چهار تیم سایپا، پیکان، ذوب‌آهن و شهرداری قزوین مشخص شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه