رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 16 تیر 1401 - 09:03
  • کد خبر : ۱۲۵۹۱
  • چاپ خبر : پیروزی تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران مقابل کویت در کاپ آسیا

پیروزی تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران مقابل کویت در کاپ آسیا

شرایط برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی 3×3 باشگاه‌های دستجات آزاد کشور از سوی فدراسیون بسکتبال اعلام شد. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بسکتبال، اولین دوره قهرمانی 3×3 باشگاه‌ها دستجات آزاد کشور در سه مرحله برگزار خواهد شد. شرایط برگزاری مسابقات قهرمانی 3×3 دستجات آزاد بسکتبال کشور به شرح زیر است: مرحله اول یا مرحله استانی در این مرحله تمامی استان‌ها مسابقات باشگاهی خود را برگزار می‌کنند و متناسب با تعداد تیم‌های شرکت کننده در مسابقات استانی نماینده و یا نمایندگان باشگاهی استان را به مرحله دوم (مسابقات ۸ منطقه) معرفی می‌نمایند. این مرحله تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ به اتمام می‌رسد. مرحله دوم یا مسابقات مناطق (۸منطقه)

تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران با حضور ملی پوش ایلامی خود اولین دیدار در کاپ آسیا را با پیروزی مقابل کویت سپری کرد.

تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران با حضور ملی پوش ایلامی خود اولین دیدار در کاپ آسیا را با پیروزی مقابل کویت سپری کرد.

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران که در کاپ آسیا به میزبانی سگاپور حضور دارد، در اولین دیدار مقابل کویت به برتری ۲۲-۱۳ رسید.

تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران، در مرحله مقدماتی با کره جنوبی و کویت همگروه است و از ساعت ۱۶:۵۰ امروز در آخرین بازی این مرحله به مصاف کره جنوبی می رود که در صورت پیروزی به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعدی خواهد شد.

نوید خواجه‌زاده، احسان دلیرزهان، امیرحسین رضایی‌فر و متین جلالیان چهار ملی پوش ایران هستند که با سرمربیگری رضا هنگام پور در این دوره از کاپ آسیا حضور دارند.

امیرحسین رضایی فر ملی پوش بلند قامت ایلامی در این دیدار نقش بسزایی در پیروزی آسمان خراشان ایران داشت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه