رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
  • کد خبر : ۳۳۶۰
  • چاپ خبر : ملی پوش ایلامی برنزی شد / پورشیب: دست‌های پشت پرده طلا را از من گرفتند
در منهای ۸۴ کیلوگرم؛

ملی پوش ایلامی برنزی شد / پورشیب: دست‌های پشت پرده طلا را از من گرفتند

ذبیح الله پورشیب ملی پوش ایلامی تیم ملی کاراته ایران پس از کسب مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا گفت: 9 امتیاز من را ندادند و حریف من با کوچک‌ترین حرکت امتیاز می‌گرفت.

ذبیح الله پورشیب ملی پوش ایلامی تیم ملی کاراته ایران پس از کسب مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا گفت: ۹ امتیاز من را ندادند و حریف من با کوچک‌ترین حرکت امتیاز می‌گرفت.   به گزارش یاریزان؛ ذبیح الله پورشیب بعد از کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: خدا را شکر که به […]

ذبیح الله پورشیب ملی پوش ایلامی تیم ملی کاراته ایران پس از کسب مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا گفت: ۹ امتیاز من را ندادند و حریف من با کوچک‌ترین حرکت امتیاز می‌گرفت.

 

به گزارش یاریزان؛ ذبیح الله پورشیب بعد از کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: خدا را شکر که به حداقل مدال رسیدم.
وی ادامه داد: نمی‌خواهم از داوری صحبت کنم، همه دیدند و حتی تماشاگرانی که از کاراته سررشته ندارند، متوجه ناداوری در دیدارم با رقیب کویتی در مرحله نیمه نهایی شدند.

ملی پوش کاراته خاطر نشان کرد: ۹ امتیاز من را ندادند و حریف من با کوچک‌ترین حرکت امتیاز می‌گرفت. در مسابقات دیروز داوران اروپایی و بی‌طرف بازی‌ها را قضاوت می‌کردند؛ اما در بازی من ۲ داورعرب و ۲ داور آسیایی مسئول قضاوت بازی شدند.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ افزود: هرچه زدم، امتیاز ندادند. ضربه‌های سه امتیازی من کاملا مشهود بود؛ اما داورها امتیاز نمی‌دادند. تلاش‌های ما به هدر میرود و کسانی که حقشان طلا نیست به مدال می‌رسند.

پورشیب در پایان گفت: تمام تلاش من برای رسیدن به طلا بود. این حریفان در لیگ جهانی و بازی‌های آسیایی هیچ جایگاهی ندارند و در برابر بچه‌های ما حرفی برای گفتن ندارند اما در بازی‌های آسیایی با دست‌های پشت پرده به مدال می‌رسند.

 

شایان ذکر است؛ در منهای ۸۴ کیلوگرم به میدان رفت و با ۲ برد و یک باخت به مبارزه رده بندی رسید. کاپیتان تیم ایران در بازی رده بندی به مصاف «محمود سجان» از اردن رفت و در حالی که ۲ امتیاز عقب بود به پیروزی ۳ بر ۲ دست یافت و برنزی شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه