رفتن به بالا
  • یکشنبه - 1 مرداد 1402 - 11:22
  • کد خبر : ۱۶۰۷۸
  • چاپ خبر : پریسا کرمی بانوی بسکتبالیست سنندجی به تیم  آفرودیت عراق پیوست

پریسا کرمی بانوی بسکتبالیست سنندجی به تیم آفرودیت عراق پیوست

به گزارش یاریزان؛ پریسا کرمی بسکتبالیست شایسته کردستانی و عضو سابق تیم بسکتبال بانوان تیروژ حیات کردستان که در فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان همراه این تیم عنوان قهرمانی را بدست آورد، طی قراردادی به یک تیم عراقی پیوست. این بانوی کردستانی با امضای قرارداد با تیم آفرودیت عراق که فصل گذشته عنوان نایب قهرمانی لیگ دسته دوم این کشور را کسب کرده است، به صورت رسمی به جمع لژیونرهای ایرانی پیوست. گفتنی است؛ پریسا کرمی بانوی بسکتبالیست سنندجی حضور در تیم های تیروژ حیات کردستان و شهرداری گرگان در سوپر لیگ بسکتبال بانوان و همچنین حضور در چندین دوره اردوی تیم ملی بسکتبال بانوان ایران را در کارنامه ورزشی خود دارد.

پریسا کرمی بانوی بسکتبالیست کردستانی و بازیکن سابق تیم تیروژ حیات سنندج با امضای قراردادی به یک تیم عراقی پیوست.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

پریسا کرمی بانوی بسکتبالیست کردستانی و بازیکن سابق تیم تیروژ حیات سنندج با امضای قراردادی به یک تیم عراقی پیوست.

به گزارش یاریزان؛ پریسا کرمی بسکتبالیست شایسته کردستانی و عضو سابق تیم بسکتبال بانوان تیروژ حیات کردستان که در فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان همراه این تیم عنوان قهرمانی را بدست آورد، طی قراردادی به یک تیم عراقی پیوست.

 

------------------------------------

این بانوی کردستانی با امضای قرارداد با تیم آفرودیت عراق که فصل گذشته عنوان نایب قهرمانی لیگ دسته دوم این کشور را کسب کرده است، به صورت رسمی به جمع لژیونرهای ایرانی پیوست.

گفتنی است؛ پریسا کرمی بانوی بسکتبالیست سنندجی حضور در تیم های تیروژ حیات کردستان و شهرداری گرگان در سوپر لیگ بسکتبال بانوان و همچنین حضور در چندین دوره اردوی تیم ملی بسکتبال بانوان ایران را در کارنامه ورزشی خود دارد.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی