رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 4 بهمن 1397 - 23:21
  • کد خبر : ۳۷۵۶
  • مشاهده :  1051 بازدید
  • چاپ خبر : پریا خضر بانوی ورزشکار مهابادی نائب قهرمان مسابقات تنیس روی میز ایران شد

پریا خضر بانوی ورزشکار مهابادی نائب قهرمان مسابقات تنیس روی میز ایران شد

پریا خضر بانوی ورزشکار مهابادی موفق به کسب عنوان ارزشمند نایب قهرمانی در مسابقات بزرگسالان تنیس روی میز ایران شد.

بانوی ورزشکار مهابادی با شکست در دیدار فینال به کسب عنوان ارزشمند نایب قهرمانی در مسابقات بزرگسالان تنیس روی میز ایران بسنده کرد.   به گزارش یاریزان؛ پریا خضر بانوی ورزشکار مهابادی موفق به کسب عنوان ارزشمند نایب قهرمانی در مسابقات بزرگسالان تنیس روی میز ایران شد. لازم به ذکر است این رقابت ها با […]

بانوی ورزشکار مهابادی با شکست در دیدار فینال به کسب عنوان ارزشمند نایب قهرمانی در مسابقات بزرگسالان تنیس روی میز ایران بسنده کرد.

 

به گزارش یاریزان؛ پریا خضر بانوی ورزشکار مهابادی موفق به کسب عنوان ارزشمند نایب قهرمانی در مسابقات بزرگسالان تنیس روی میز ایران شد.

لازم به ذکر است این رقابت ها با حضور ۱۰۲ ورزشکار از ۱۶ استان و با مجموع ۱۷۷ مسابقه  از تاریخ ۱ لغایت ۳ بهمن ماه در سالن ۲۵۰۰ نفری مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار شد.

پریناز حاجیلو از استان البرز بر سکوی نخست این رقابتها ایستاد.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات پریا خضر و پریناز حاجیلو با پیروزی ۴ بر ۲ مقابل کیمیا رستمی و مریم صامت راهی فینال این مسابقات شدند.

سرانجام در جدال برابر در فینال بین خضر و حاجیلو این پریناز بود که موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ بر حریف خود به برتری دست یابد و بر سکوی نخست این دوره از رقابتهای تور ایرانی قرار گیرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه