رفتن به بالا
  • یکشنبه - 26 اسفند 1397 - 11:39
  • کد خبر : ۴۲۲۹
  • چاپ خبر : کردستان مقام سوم رقابت های پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی کشور را کسب کرد

کردستان مقام سوم رقابت های پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی کشور را کسب کرد

تیم استان کردستان در مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی کشور با کسب شش مدال طلا و یک برنز در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت.

  تیم استان کردستان در مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی کشور با کسب شش مدال طلا و یک برنز در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت.    ———————————— به گزارش یاریزان و به نقل از برنا؛ رقابت های پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی رده های مختلف کشور به مدت سه روز و به میزبانی استان سیستان و […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم استان کردستان در مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی کشور با کسب شش مدال طلا و یک برنز در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان و به نقل از برنا؛ رقابت های پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی رده های مختلف کشور به مدت سه روز و به میزبانی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

براساس این گزارش، ۲۱۷ ورزشکار به نمایندگی از ۲۴ استان کشور در این مسابقات حضور پیدا کردند و رقابت های خود را در اوزان مختلف چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان رشته ورزشی پاورلیفتینگ به میزبانی شهرستان زاهدان برگزار کردند.

تیم باشگاه قهرمانی سنندج با ۱۱ ورزشکار به عنوان نماینده استان کردستان در این دوره از رقابت ها حضور پیدا کرد و توانست شش مدال طلا و یک نشان برنز را کسب کند و در جایگاه سوم تیمی رده سنی بزرگسالان قرار گرفت.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در نتایج انفرادی اوزان ۶۰، ۷۵ و ۱۲۵کیلوگرم به ترتیب مفتاح رمضانی، سعید کاکولکی و علیرضا لشکری سه نشان طلا را کسب کردند و محمدرضا شکری در وزن ۸۲.۵ کیلوگرم رده سنی جوانان و بزرگسالان و در بخش قهرمان قهرمانان سه نشان زرین طلا را به گردن انداخت و در رده سنی مستر ۱ این مسابقات هاشم اسکندرنژاد توانست یک مدال نقره را از آن خود کند.

در نتایج تیمی رده سنی بزرگسالان تیم کردستان مقام سوم را به خود اختصاص داد و تیم های سیستان و بلوچستان و فارس به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.

گفتنی است، رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی و انتخابی باشگاه های کشور طی روزهای ۲۰ لغایت ۲۳ اسفندماه در زاهدان برگزار شد.

شایان ذکر است، در پایان این رقابت ها از سوی مسئولین فدراسیون و برگزار کنندگان مسابقات پاورلیفتینگ از فرید قهرمانی مربی و داور کردستانی به عنوان برترین داور این مسابقات تجلیل و قدردانی شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی