رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 18 آبان 1401 - 18:30
  • کد خبر : ۱۴۰۸۶
  • مشاهده :  90 بازدید
  • چاپ خبر : ویزای اعضای تیم ملی بوکس جوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی صادر شد

ویزای اعضای تیم ملی بوکس جوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی صادر شد

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی بوکس ( ایبا ) شرایط سنی جهت شرکت در مسابقات کشوری و بین المللی بوکس در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان فدراسیون بوکس، ویزای اعضای تیم ملی بوکس جوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی صادر شد.

با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان فدراسیون، ویزای اعضای تیم ملی بوکس جوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی صادر شد.

به گزارش یاریزان؛ در حالی که مسابقات بوکس قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۲ از روز ۲۴ آبان‌ماه تا پنجم آذرماه به میزبانی اسپانیا و در شهر آلیکانته برگزار خواهد شد، امروز چهارشنبه – ۱۸ آبان‌ماه در خواست رویداد اعضای تیم ملی کشورمان برای حضور در این مسابقات صادر شد.

پیش از این درخواست صدور ویزای اعضای تیم ملی بوکس جوانان ایران از سوی سفارت اسپانیا رد شده بود که با پیگیری و تلاش‌های صورت گرفته مسئولین فدراسیون و همکاری سفارت در نهایت روادید تیم ملی بوکس کشورمان در فاصله شش روز تا آغاز مسابقات صادر گردید.

مرتضی ریگی (وزن ۴۸ کیلوگرم)، نیما بیاتی (وزن ۵۴ کیلوگرم)، علی اصغر افشاری (وزن ۵۷ کیلوگرم)، محمد پارسی (وزن ۶۳.۵ کیلوگرم) و آرین ساعدپناه (وزن ۹۲ کیلوگرم) بوکسورهای جوان اعزامی به این دوره از مسابقات هستند.

هدایت این نفرات برعهده رضا مهدی‌پور به عنوان سرمربی و مرتضی سپهوندی به عنوان مربی است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه