رفتن به بالا
  • جمعه - 20 تیر 1399 - 12:27
  • کد خبر : ۷۰۹۰
  • مشاهده :  641 بازدید
  • چاپ خبر : وریا غفوری : دوری از فرزندانم از ابتلایم به کرونا بدتر است

وریا غفوری : دوری از فرزندانم از ابتلایم به کرونا بدتر است

استقلال در هفته‌های اخیر اوج گرفته است اما حتی در روزهایی که این تیم نتایج خوبی نمی‌گرفت وریا غفوری عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

وریا غفوری که در هفته گذشته خبر ابتلایش به ویروس کرونا منتشر شد، روز‌های سخت و تلخی را سپری می‌کند. به گزارش یاریزان و به نقل از خبرورزشی، پدری که هر زمان در خانه است دختر و پسرش از سروکولش بالا می‌روند حالا ۵ روز است که خودش را در یکی از اتاق‌های خانه حبس […]

وریا غفوری که در هفته گذشته خبر ابتلایش به ویروس کرونا منتشر شد، روز‌های سخت و تلخی را سپری می‌کند.

به گزارش یاریزان و به نقل از خبرورزشی، پدری که هر زمان در خانه است دختر و پسرش از سروکولش بالا می‌روند حالا ۵ روز است که خودش را در یکی از اتاق‌های خانه حبس کرده و تنها وقتی که می‌خواهد غذایش را از همسرش بگیرد کنار پنجره تراس می‌آید. این روز‌ها دنیای کاپیتان استقلال محدود شده به منظره پشت شیشه اتاقی که پنجره اش رو به تراس خانه باز می‌شود. او حتی برای اینکه مبادا ویروس منحوس کرونا را با خودش از اتاقی که پنجره‌های دوجداره دارد به بیرون ببرد در ساعاتی که فرزندانش خواب هستند هم از اتاق بیرون نمی‌رود.

«بارین» دختر وریا که ارتباطی قوی با پدرش دارد به شدت از اینکه نمی‌تواند او را در آغوش بگیرد ناراحت است و حتی گاهی به خاطر پدر اشک می‌ریزد. البته این شرایط برای «رادین» پسر وریا هم صدق می‌کند ولی با توجه به اینکه پسر وریا بزرگ‌تر است و شرایط را بیش از بارین درک می‌کند وضعیت برایش قابل تحمل‌تر است، اما آنچه بیش از هر چیز موجب شده تا شرایط در خانه وریا غمگین‌تر شود مصادف شدن این روز‌ها با تولد دخترش بود که موجب شد سه‌شنبه شب اوضاع را بدتر از قبل کند.

به دلیل شرایط ویژه خانه کاپیتان استقلال، این مراسم در خلوت برگزار شد و برخلاف دو سال گذشته هیچ سروصدایی و شادی آنچنانی در کار نبود، چون دوستان و اقوام هم نمی‌توانستند در خانه وریا حضور داشته باشند! وریا که سختی و درد‌های ریوی روز‌های اول همراه با تنگی نفس‌هایش را پشت سر گذاشته به دوستان صمیمی اش گفته این‌قدر که دوری از بچه‌هایش برایش سخت است درد کرونا آزارش نداده است.

کاپیتانی که از فصل شانزدهم به استقلال پیوسته و حالا با ۸۵ بازی برای استقلال در لیگ برتر به رکورد ۷ هزار و ۲۲۰ دقیقه بازی در لیگ برتر و ۲۲ بازی در لیگ قهرمانان آسیا (به مدت ۷۲۶ دقیقه) رسیده برای بازگشت به تمرینات تیمش دل‌دل می‌کند. او یک بار دیگر و در زمان اعزام کاروان تیم ملی به ترکیه برای برپایی اردوی آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم از لیست نهایی خط خورد و روی همین تراس و در همین خانه فیلمی را منتشر کرد که به نوعی سختی دوری اش از اردوی تیم ملی را بازگو می‌کرد. حالا و پس از گذشت دو سال و چند ماه از آن روز‌های تلخ بار دیگر وریا در حال تجربه وضعیتی مشابه است با این تفاوت بزرگ که این بار حتی روی همان تراس نمی‌تواند کنار همسر و فرزندانش باشد!

 

امروز تولد تنها دختر وریا غفوری است. بارین، دختر خردسال وریا غفوری، به همراه رادین پسر وریا غفوری چند روزی است که نمی توانند پدرشان از نزدیک ببیند. غفوری کاپیتان استقلال زمانی که تیم از اهواز بازگشت علائم سرماخوردگی داشت و البته این علائم آنقدر زیاد نبود که خودش احساس کند نمی تواند در تمرینات ریکاوری یا تاکتیکی شرکت کند. علائم خفیفی که خود وریا غفوری و حتی دکتر ستوده هم فکر نمی کردند به کرونا ختم شود. روز بازی استقلال مقابل سایپا، وریا از فرهاد می خواهد به زمین نرود. او به مجیدی می گوید نمی تواند تکان بخورد. اما مجیدی به او می گوید دستش خالی است و حضور وریا در زمین بهتر از نبودنش است. وریا البته بارها و بارها در تیم هایی چون ماشین سازی، نفت تهران، سپاهان و حتی همین استقلال با سرماخوردگی هم بازی کرده است، اما این بار همه چیز فرق می کرد. استخوان دردی که وریا داشت باعث شد تا در مقابل سایپا او یک دهم وریا غفوری همیشگی نباشد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه