رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 3 مرداد 1397 - 21:14
  • کد خبر : ۳۲۷۰
  • چاپ خبر : شش مربی، داور و ورزشکار کردستانی در بازی های آسیائی جاکارتا شرکت می کنند
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:

شش مربی، داور و ورزشکار کردستانی در بازی های آسیائی جاکارتا شرکت می کنند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان

  مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از حضور شش ورزشکار، مربی و داور استان در بازی های آسیائی جاکارتا خبر داد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ حامد جولائی گفت، شش مربی، داور و ورزشکار کردستانی به عنوان نماینده استان در بازی های آسیائی جاکارتا شرکت می کنند. جولائی افزود، ورزشکاران کردستان در رشته های هندبال، […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از حضور شش ورزشکار، مربی و داور استان در بازی های آسیائی جاکارتا خبر داد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ حامد جولائی گفت، شش مربی، داور و ورزشکار کردستانی به عنوان نماینده استان در بازی های آسیائی جاکارتا شرکت می کنند.

جولائی افزود، ورزشکاران کردستان در رشته های هندبال، بدمینتون و قایقرانی به این رویداد مهم اعزام می شوند که با حضور در چندین اردوی آمادگی و فشرده تیم ملی به مصاف حریفان خود می روند.

وی در ادامه گفت، مهران شهبازی در رشته بدمینتون، شاهو نصرتی و میلاد مسائلی در هندبال و شاهو ناصری در قایقرانی ورزشکاران کردستانی در تورنمنت آسیائی خواهند بود.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان تصریح کرد، جمیل لطف اله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران و امید شیخ احمدی داور با سابقه سنندجی در رشته ژیمناستیک دیگر نمایندگان کردستانی در بازی های آسیائی جاکارتا هستند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

این مقام مسئول خاطر نشان کرد، این تعداد نمایندگان کردستان تاکنون به صورت قطعی از سوی فدراسیون ها و کمیته ملی المپیک اعلام نشده است که با بررسی های انجام شده احتمال افزایش آمار ورزشکاران، مربیان و داوران استان در این رقابت ها انتظار می رود.
حامد جولائی به حمایت های اداره کل ورزش و جوانان کردستان به ورزشکاران در اردوهای آمادگی بازی های آسیائی اشاره کرد و گفت، سعی کردیم با شرکت در تمرینات آمادگی تیم ملی در حد امکان انگیزه و آرامش روانی را برای ملی پوشان فراهم کنیم.

جولائی اظهار کرد، در دوره قبل بازی های آسیائی که در اینچئون کره جنوبی برگزار شد تنها استان کردستان در رشته های هندبال و قایقرانی صاحب نماینده بود.
وی ضمن اشاره به بد شانسی هایی ورزش کردستان برای حضور در بازی های آسیائی جاکارتا عنوان کرد در رشته هایی همچون بوکس که استان صاحب نماینده قوی بود تعداد ورزشکاران از پنج نفر به سه بوکسور تقلیل یافت و همچنین در رشته ووشوووشو نیز وزن ورزشکار فیکس کردستان در این رشته از سوی کنفدراسیون آسیا در جاکارتا حذف شد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در پایان افزایش درصدی ورزشکاران کردستان در جاکارتا اشاره کرد و گفت، با توجه به نظارت، هزینه ها و پیگیری تمرینات انجام شده قهرمانان از نظر حضور نسبت دوره قبل رشد داشتیم و امیدواریم ورزشکاران کردستان نیز بتوانند در این رقابت ها پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار درآورند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی