رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
  • کد خبر : ۳۳۱۹
  • چاپ خبر : تیم های والیبال کردستان و آذربایجان غربی از صعود به به دسته دوم امیدهای بانوان کشور بازماندند
در پایان رقابت های دسته سوم؛

تیم های والیبال کردستان و آذربایجان غربی از صعود به به دسته دوم امیدهای بانوان کشور بازماندند

دختران بلند قامت والیبال کردستان و آذربایجان غربی در پایان رقابت های قهرمانی دسته سوم امید کشور به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم مسابقات قرار گرفتند.   به گزارش یاریزان؛ رقابت های قهرمانی والیبال دسته سوم امیدهای بانوان کشور با حضور نمایندگان والیبال کردستان و آذربایجان غربی معرفی تیم های برتر در شهر شاهرود […]

دختران بلند قامت والیبال کردستان و آذربایجان غربی در پایان رقابت های قهرمانی دسته سوم امید کشور به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم مسابقات قرار گرفتند.

 

به گزارش یاریزان؛ رقابت های قهرمانی والیبال دسته سوم امیدهای بانوان کشور با حضور نمایندگان والیبال کردستان و آذربایجان غربی معرفی تیم های برتر در شهر شاهرود به کار خود پایان داد.

این مسابقات در دو گروه چهار تیمی برگزار شد و تیم کردستان با استان های ایلام، سیستان و بلوچستان و یزد همگروه بود تیم آذربایجان غربی نیز با تیم های سمنان، تهران در گروه دیگر قرار داشت.

در پایان این رقابت ها، تیم های یزد و سمنان نیز به ترتیب به مقام اول و دوم دست یافتند و به عنوان تیم برتر این مسابقات به دسته دوم رقابت های کشوری صعود کردند.

بلند قامتان شایسته دختران کردستان توانستند نشان برنز را کسب کنند و بر سکوی سوم مسابقات قرار گیرند.

در دیدار رده بندی مسابقات والیبال امیدهای دختر قهرمانی کشور در تهران، تیم آذربایجان غربی برابر البرز ۳ بر ۲ شکست خورد و چهارم شد.

 

رقابت های قهرمانی والیبال دسته سوم امیدهای کشور طی روزهای ۲۰ تا ۲۶ مردادماه در شهر شاهرود برگزار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه