رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 اسفند 1397 - 20:28
  • کد خبر : ۴۲۴۹
  • چاپ خبر : راه نچندان سخت هواداران سردار بوکان برای ماندن در لیگ دو

راه نچندان سخت هواداران سردار بوکان برای ماندن در لیگ دو

هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با برگزاری دیدارهای در شهرهای مختلف و انجام حساس ترین دیدار بین تیم های سردار بوکان و آوالان کامیاران و اخراج حمید امامی به پایان رسید.

  کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را اعلام کرد تا هواداران سردار بوکان در اندیشه برگزاری جشن حفظ سهمیه در استادیوم خانگی خود باشند.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در جهت شفاف سازی و عدم وجود تبانی برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را اعلام کرد تا هواداران سردار بوکان در اندیشه برگزاری جشن حفظ سهمیه در استادیوم خانگی خود باشند.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در جهت شفاف سازی و عدم وجود تبانی برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را بصورتی اعلام کرد که تمامی دیدار ها بصورت همزمان انجام خواهد شد.

 

تیم فوتبال سردار بوکان که در چند سال گذشته همواره یکی از تیم های پر هوادار ایران بوده است در سال ۹۷ فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده است. این تیم در سه دیدار پایانی خود در لیگ دسته دوم فوتبال ایران سعی در پایان دادن به ناکامی ها دارد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

در مطلبی کوتاه به بررسی سه دیدار باقیمانده این تیم خواهیم پرداخت.

 

هفته بیست و چهارم
گروه اول – یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸
داماش گیلانیان- سردار بوکان  – ساعت ۱۶  – ورزشگاه سردار جنگل رشت
سردار میهمان یکی از دو تیمی خواهد بود که تقریبا صعود خود را به مرحله بالاتر مسجل کرده است. داماش که تجربه حضور در لیگ برتر را دارد و در گروه اول با تفاضل مثبت ۲۱، خط حمله خطرناکی را به نام خود ثبت کرده است در خانه خود بدنبال کسب پیروزی خواهد بود تا صعودش را قطعی کند. پیروزی در این دیدار خیال سردار را راحت خواهد کرد اما کسب یک امتیاز و تساوی نیز در این دیدار ارزش خود را خواهد داشت. داماش در دره دوم با کسب ۴۴ امتیاز از بخت های اصلی صعود به حساب خواهد آمد.
هفته بیست و پنجم
یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸
سردار بوکان– چوکا تالش  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
در این دیدار که هواداران سردار دوباره در خانه از حریف خود پذیرایی خواهند کرد ممکن است جشن حفظ سهمیه برگزار شود اما تنها با کسب پیروزی در برابر حریفی از خطه شمال که در جایگاه ششم و حاشیه امن دور از سقوط قرار دارد دور از دسترس نخواهد بود. قطعا سرداری ها برنامه ای ویژه برای پیروزی در این دیدار خواهند داشت.
هفته بیست و ششم
یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸
خوشه طلایی ساوه – سردار بوکان  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه چمران ساوه
دیدار پایانی این دوره ممکن است سخت بنظر برسد اما خوشه طلایی که از قبل صعود خود را بعنوان تیم اول مسجل کرده انگیزه چندانی نخواهد داشت تا در این دیدار با تمام قوا به مصاف سردار برود. حتی ممکن است نتایج رقم خورده در دیدار ماقبل پایانی باعث شود این دیدار تاثیری در جدول نداشته باشد و برگزار نشود.
با نگاهی به جدول خواهیم دریافت دو تیم ایران جوان بوشهر و مس نوین کرمان که تا به اینجا ۱۵ امتیاز کسب کرده اند، در تکاپو هستند تا سهمیه خود را برای سال بعد حفظ کنند. کاری که بسیار آسان بنظر نمی رسد البته یکی از آنها شانس خواهد داشت تا با درخشش در این سه  دیدار جای خود را با استقلال خوزستان که ۲۰ امتیاز دارد، عوض کند.
هواداران سردار بوکان تنها دو امتیاز لازم دارد تا ۲۵ امتیازی شوند و از دسترس قعر جدولی ها خارج گردند تا سال بعد نیز در لیگ دو به شادمانی های خود ادامه دهند. سرداری که سالهاست روح و روان طرفدارانش را مجذوب خود کرده کار نا ممکنی پیش رو ندارد اما هنوز همه چیز تمام نشده و در سه دیدار پایانی باید سرنوشت خود را رقم بزند.

داریوش هرمزی سرمربی سردار که آرامش را به قلعه بوکانی ها بازگردانده است در چندی پیش در مصاحبه ای اعلام کرد هدف باشگاه پس از آمدن من ماندن در لیگ دو بود و برای موفقیت های بیشتر سال بعد برنامه ریزی خواهیم کرد.

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را اعلام کرد تا هواداران سردار بوکان در اندیشه برگزاری جشن حفظ سهمیه در استادیوم خانگی خود باشند.

جدول لیگ دسته دوم فوتبال ایران


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی