رفتن به بالا
  • جمعه - 20 آبان 1401 - 17:50
  • کد خبر : ۱۴۱۴۷
  • چاپ خبر : هفته پنجم لیگ برتر تپانچه بانوان / رستمیان بر سکوی نخست ایستاد

هفته پنجم لیگ برتر تپانچه بانوان / رستمیان بر سکوی نخست ایستاد

فدراسیون تیراندازی نفرات برتر هفته پنجم لیگ برتر تپانچه بانوان ایران را معرفی کرد. به گزارش یاریزان؛ هفته پنجم لیگ برتر تپانچه بانوان امروز جمعه، ۲۰ آبان ماه در سالن ۸۰ خط سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در پایان رقابت‌های تیمی، باشگاه مقاومت و هیات قم به ترتیب برابر هیات البرز و هیات مازندران به برتری رسیدند، آتبین از سد هیات کرمان گذشت و هیات فارس برابر فولاد هرمزگان به برتری رسید. در بخش انفرادی و در فینال هانیه رستمیان از هیات مازندران برابر لعیا محمدی از هیات قم قرار گرفت و در پایان این رقابت رستمیان با نتیجه ۱۶ بر ۱۰ به برتری رسید و در جایگاه نخست ایستاد و محمدی دوم شد. نتایج بخش انفرادی لیگ برتر تپانچه بانوان ایران به شرح زیر است: ۱- هانیه رستمیان از هیات مازندران ۲- لعیا محمدی از هیات قم ۳- گلنوش سبقت‌الهی از هیات فارس ۴- زینب طوماری از هیأت فارس ۵- مینا قربانی از فولاد هرمزگان ۶- فاطمه قدرت آبادی از هیات قم ۷- سامیه یاسی از فولاد هرمزگان ۸- مبینا شفیعی نیک از آبتین

  فدراسیون تیراندازی نفرات برتر هفته پنجم لیگ برتر تپانچه بانوان ایران را معرفی کرد. به گزارش یاریزان؛ هفته پنجم لیگ برتر تپانچه بانوان امروز جمعه، ۲۰ آبان ماه در سالن ۸۰ خط سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در پایان رقابت‌های تیمی، باشگاه مقاومت و هیات قم به ترتیب برابر هیات البرز و […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

فدراسیون تیراندازی نفرات برتر هفته پنجم لیگ برتر تپانچه بانوان ایران را معرفی کرد.

به گزارش یاریزان؛ هفته پنجم لیگ برتر تپانچه بانوان امروز جمعه، ۲۰ آبان ماه در سالن ۸۰ خط سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در پایان رقابت‌های تیمی، باشگاه مقاومت و هیات قم به ترتیب برابر هیات البرز و هیات مازندران به برتری رسیدند، آتبین از سد هیات کرمان گذشت و هیات فارس برابر فولاد هرمزگان به برتری رسید.

در بخش انفرادی و در فینال هانیه رستمیان از هیات مازندران برابر لعیا محمدی از هیات قم قرار گرفت و در پایان این رقابت رستمیان با نتیجه ۱۶ بر ۱۰ به برتری رسید و در جایگاه نخست ایستاد و محمدی دوم شد.

 

------------------------------------

نتایج بخش انفرادی لیگ برتر تپانچه بانوان ایران به شرح زیر است:

۱- هانیه رستمیان از هیات مازندران

۲- لعیا محمدی از هیات قم

۳- گلنوش سبقت‌الهی از هیات فارس

۴- زینب طوماری از هیأت فارس

۵- مینا قربانی از فولاد هرمزگان

خرید پوشاک گلاه شلوار عینک و بدلیجات اورجینال از فروشگاه

۶- فاطمه قدرت آبادی از هیات قم

۷- سامیه یاسی از فولاد هرمزگان

۸- مبینا شفیعی نیک از آبتین


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی