رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 22 فروردین 1403 - 22:28
  • کد خبر : ۱۷۷۲۱
  • چاپ خبر : هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان ایران با دوئل کوردها به سرانجام رسید

هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان ایران با دوئل کوردها به سرانجام رسید

در پایان مصاف دو تیم پالایش گاز ایلام و کانی کردستان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان ایران، زرد پوشان ایلامیموفق به شکست حریف در خانه خود شدند. به گزارش یاریزان؛ در هفته هجدهم و پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان ایران دو تیم پالایش گاز ایلام و کانی کردستان به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان مصاف خواهران کورد، زرد پوشان ایلامی در خانه خود موفق به کسب پیروزی چهار بر یک شدند. ایلامی ها با کسب 29 امتیاز در رده پنجم جدول ایستادند و دختران کانی با تلاش فراوان در نیم فصل دوم و کسب 12 امتیاز با قرار گرفتن در رده هشتم موفق شدند سهمیه حضور در لیگ برتر را برای فصل بعد حفظ کنند. روژین تمریان در این دیدار سه بار موفق به باز کردن دروازه حریف شد و روناک جعفرزاده نیز دیگر گل پالایش گاز ایلام را بثمر رساند. عکس: سارا اکبری

دو تیم پالایش گاز ایلام و کانی کردستان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان ایران در استادیوم عدالت ایلام به مصاف یکدیگر رفتند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در پایان مصاف دو تیم پالایش گاز ایلام و کانی کردستان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان ایران، زرد پوشان ایلامیموفق به شکست حریف در خانه خود شدند.

به گزارش یاریزان؛ در هفته هجدهم و پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان ایران دو تیم پالایش گاز ایلام و کانی کردستان به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان مصاف خواهران کورد، زرد پوشان ایلامی در خانه خود موفق به کسب پیروزی چهار بر یک شدند.

 

------------------------------------

ایلامی ها با کسب ۲۹ امتیاز در رده پنجم جدول ایستادند و دختران کانی با تلاش فراوان در نیم فصل دوم و کسب ۱۲ امتیاز با قرار گرفتن در رده هشتم موفق شدند سهمیه حضور در لیگ برتر را برای فصل بعد حفظ کنند.

روژین تمریان در این دیدار سه بار موفق به باز کردن دروازه حریف شد و روناک جعفرزاده نیز دیگر گل پالایش گاز ایلام را بثمر رساند.

 

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

خبرنگار: افشین عربی

عکس: سارا اکبری


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی