رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
  • کد خبر : ۶۷۶۹
  • چاپ خبر : نیک سرشت بعنوان اولین معاون توسعه ورزش بانوان استان ایلام منصوب شد

نیک سرشت بعنوان اولین معاون توسعه ورزش بانوان استان ایلام منصوب شد

حمیرا نیک سرشت که دارای مدرک دکترای فیزیولوژی ورزشی است بعنوان اولین معاون توسعه ورزش بانوان استان ایلام منصوب شد.

حمیرا نیک سرشت که دارای مدرک دکترای فیزیولوژی ورزشی است طی حکمی بعنوان اولین معاون توسعه ورزش بانوان استان ایلام منصوب شد.

حمیرا نیک سرشت که دارای مدرک دکترای فیزیولوژی ورزشی است بعنوان اولین معاون توسعه ورزش بانوان استان ایلام منصوب شد.

به گزارش یاریزان؛ اطی حکمی از سوی علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام و پس از ایجاد معاونت ورزش بانوان در ادارات کل ورزش و جوانان استانها توسط وزارت ورزش و جوانان، حمیرا نیک سرشت به عنوان اولین معاون در این حوزه معارفه شد.

علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان در این آئین گفت : رویکرد و راهبرد اداره ورزش و جوانان استان ایلام توسعه و حمایت از ورزش بانوان است و عدالت و نگاه ویژه به ورزش بانوان در دستور کار ادارات و هیاتهای ورزشی در سطح استان بایستی قرار گیرد.

نیک سرشت معاون جدید امور ورزش بانوان در این آئین پس از تشکر از اعتماد مدیر کل ورزش و جوانان گفت: در بخش بانوان افتخارات و زحمات بسیاری کشیده شده است و باید این راه علاوه بر ادامه ، حمایت همه جانبه مسئولین را بدنبال داشته باشد.

همچنین از زحمات قبادی که پیشتر به صورت مسئول گروه بانوانِ این اداره فعالیت داشت تجلیل به عمل آمد.

نیک سرشت از نیروهای جوان و تحصیلکرده اداره کل ورزش و جوانان استان می باشد که دارای مدرک دکترای فیزیولوژی ورزشی بوده و پیشتر به عنوان اولین رئیس اداره ورزش و جوانان زن در کل کشور خدمت نموده همچنین طی ۹ سال سنوات خدمتی؛ مسئول ورزش بانوان شهرستان چرداول، رئیس اداره شهرستان چرداول، مسئول توسعه اجتماعی جوانان استان ایلام، و مسئول آموزش هیئتهای ورزشی استان و دبیر پژوهشهای راهبردی اداره کل ورزش و جوانان استان را در کارنامه خود دارد.

خبرنگار: سامان صادق امیری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه