رفتن به بالا
  • جمعه - 21 مهر 1402 - 22:27
  • کد خبر : ۱۶۸۳۲
  • چاپ خبر : نفرات برتر مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور مشخص شدند
در بخش بانوان؛

نفرات برتر مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور مشخص شدند

به گزارش یاریزان؛ پرونده اولین دوره رقابت‌های دوومیدانی جام امام رضا (ع)، گرامیداشت استاد علی باغبان‌باشی با حضور بیش از 170 ورزشکار در مشهد بسته و تیم خراسان رضوی قهرمان شد. در روز دوم و پایانی این رقابت‌ها یک رکورد در رده سنی جوانان جابه‌جا شد به طوری که فاطمه زهرا قلعه نویی رکورد ۱۰کیلومتر پیاده روی جوانان کشور را شکست. وی موفق شد امروز با ثبت زمان۵۶:۵۸.۰۲ دقیقه پس از ۷ ماه رکورد صبا فرمانپور را در رده سنی جوانان ارتقاء دهد. در مجموع مدال‌ها خراسان رضوی با کسب مجموع ۱۲ مدال از جمله ۶ طلا۴نقره و ۲برنز بالاتر از تهران که ۵ مدال طلا ۲نقره و یک برنز بدست آورد قهرمان شد. همچنین استان اصفهان نیز با کسب ۲طلا،۲نقره و ۲ برنز در جایگاه سوم ایستاد.

سومین و آخرین مرحله از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور در بخش بانوان با معرفی نفرات برتر و قهرمانی تیم چادرملو اردکان به پایان رسید.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

سومین و آخرین مرحله از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور در بخش بانوان با معرفی نفرات برتر و قهرمانی تیم چادرملو اردکان به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ سومین و آخرین مرحله از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش بانوان با قهرمانی تیم چادرملو اردکان، نایب قهرمانی گل‌گهرسیرجان، کسب مقام سوم دانشگاه آزاد اسلامی و شکسته شدن ۴ رکورد ملی و ۷ رکورد باشگاهی در مجموعه دوومیدانی آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید.

 

------------------------------------

به این ترتیب در پایان بیست و هفتمین دوره رقابتهای قهرمانی باشگاههای کشور تیم چادر ملو اردکان جمعا با ۷۷۱ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و قهرمان شد، تیم آکادمی گل‌گهر سیرجان با ۷۵۰ امتیاز نایب قهرمان شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۷۴۴ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

 

تیم‌های تکنیک برتر بابلسر و مقاومت همدان مشترکا با ۱۴۵ امتیاز در جایگاه چهارم ایستادند و تیم آکادمی تهران با ۳۳ امتیاز پنجم شد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

در جریان این مسابقات ورزشکاران از تیم های؛ چادرملو اردکان، گل‌گهرسیرجان، دانشگاه آزاد، مقاومت همدان، آکادمی تهران و تکنیک بابلسر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

بر همین اساس پریچهر شاهی با زمان ۴:۳۴.۲۷ دقیقه رکورد باشگاهی ۱۵۰۰ متر را که با زمان ۴:۳۴.۷۳ در دست مربی‌اش لیلا ابراهیمی بود بهبود بخشید و قهرمان شد.

 

ژاله کاردان از چادر ملو اردکان رکورد ملی و باشگاهی ماده پرتاب دیسک را شکست و قهرمان شد.حد نصاب قبلی ملی این ماده ۵۱.۴۹متر(۱۳۹۸/۱/۲۸)در اختیار خود ژاله کاردان بود.
همچنین رکورد پیشین باشگاهی این ماده با مسافت ۵۰.۹۰(۱۴۰۲/۵/۲۶) در اختیار مهلا محروقی بود.

 

مانا حسینی با ثبت نتیجه ۵۰.۳۲ متر رکورد باشگاهی پرتاب نیزه را که پیش از این با حدنصاب ۴۹.۵۷ متر متعلق به خودش بود بهبود بخشید.

 

سمیرا خداترس از تیم گل‌گهر سیرجان با ثبت زمان ۱۰.۴۰:۰۰ دقیقه رکورد ملی و باشگاهی دو ۳۰۰۰ متر با مانع را که پیش‌تر متعلق به خودش بود بهبود بخشید و قهرمان شد.

 

پریسا عرب با ثبت زمان ۳۴:۱۹.۱۲ دقیقه موفق شد رکورد ملی و باشگاهی دو ۱۰۰۰۰ متر را که با زمان ۳۴:۵۰.۰۸ دقیقه متعلق به خودش بوده ارتقا دهد.

 

فاطمه محیطی زاده از تیم چادرملو اردکان با کسب ۵۲۵۹ امتیاز ضمن شکستن رکورد باشگاهی موفق شد بعنوان نخست دست پیدا کند. رکورد پیشین این ماده با ۵۰۹۵ امتیاز متعلق به خودش بود.

 

تیم دانشگاه آزاداسلامی متشکل از نازنین فاطمه عیدیان، ملینا اسماعیلی، نگین آذری عدالت و ساجده فانی با ثبت زمان ۳:۴۶.۷۷ دقیقه رکورد ملی و باشگاهی ۴ در ۴۰۰ متر امدادی را شکست و قهرمان شد. رکورد پیشین این ماده با زمان ۳:۵۰.۰۸ متعلق به همین تیم بود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی