رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 9 آذر 1401 - 19:14
  • کد خبر : ۱۴۳۱۰
  • مشاهده :  132 بازدید
  • چاپ خبر : نفرات برتر مسابقات آبهای آرام قهرمانی آقایان کشور مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات آبهای آرام قهرمانی آقایان کشور مشخص شدند

با برگزاری رقابت‌های فینال مسافت ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر نفرات برتر مسابقات آبهای آرام نفرات برتر این دوره مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان در بخش کایاک و کانو و در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد. این مسابقات با حضور ورزشکاران ۱۶ استان کرمانشاه، گیلان، تهران، خوزستان، آذربایجان شرقی، قزوین، مازندران، هرمزگان، لرستان، بوشهر، اصفهان، همدان، آذربایجان غربی، مرکزی، یزد و کردستان انجام شد. قایقرانان در این رقابت در مسافت ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر در قایق‌های یکنفره و دونفره رقابت کردند. در ادامه پس از برگزاری دور مقدماتی و نیمه‌نهایی، رقابت‌های فینال انجام شد. در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان شاهو ناصری از کردستان با زمان ۴:۲۰.۵۷۰ دقیقه، شایان حسینی از بوشهر با زمان ۴:۲۳.۳۷۰ دقیقه و محمد عباسی از گیلان با زمان ۴:۲۸.۷۰۰ دقیقه صاحب مدال شدند. در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان علی محمدزاده و یزدان زراعت‌کار از گیلان با زمان ۳:۴۰.۵۳۲ دقیقه مدال طلا، فربد کیانی و محمد میرزایی از تهران با زمان ۳:۴۹.۷۶۱ دقیقه مدال نقره و علی طاهری و پارسا امیدوار از بوشهر با زمان ۴:۱۶.۲۱۸ دقیقه مدال برنز به دست آوردند. در کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان محمد عباسی و محمد شکوری از گیلان با زمان ۴:۰۴.۷۱۱ دقیقه مقام اول، شایان حسینی و عرفان زنده‌پی از بوشهر با زمان ۴:۱۶.۰۲۷ دقیقه مقام دوم و امیرحسین قالیباف و آریا قنبرزاده از تهران با زمان ۴:۲۱.۲۳۹ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند. در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر بزرگسالان شایان حسینی از بوشهر با ۲:۰۲.۳۱۰ دقیقه مدال طلا، محمد شکوری از گیلان با زمان ۲:۰۶.۳۹۰ دقیقه مدال نقره و محمد ابوالحسنی از تهران با زمان ۲:۱۳.۱۸۰ دقیقه مدال برنز به دست آوردند. در کایاک دونفره ۵۰۰ متر بزرگسالان امیر آقامیرزایی و یزدان زراعت‌کار از گیلان با زمان ۱:۴۵.۹۲۱ دقیقه، احمدرضا طالبیان و امیررضا برزگر از اصفهان با زمان ۱:۵۱.۹۴۱ دقیقه و تارخ طالبی و محمد پیشگاهی از تهران با زمان ۱:۵۵.۴۱۰ دقیقه صاحب مدال شدند. در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر جوانان عرفان رجبی از تهران با زمان ۲:۲۱.۶۸۴ دقیقه مقام اول، سهیل بیاتی از کرمانشاه با زمان ۲:۲۲.۹۴۴ دقیقه مقام دوم و پرهام فتاحی از قزوین با زمان ۲:۳۸.۱۲۴ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند. در کانوی دونفره ۵۰۰ متر بزرگسالان محمد عباسی و محمد شکوری از گیلان با زمان ۲:۰۰.۵۱۳ دقیقه، شایان حسینی و عرفان زنده‌پی از بوشهر با زمان ۲:۰۵.۲۹۲ دقیقه و امیرحسین قالیباف و ارشیا عبدالهی از تهران با زمان ۲:۰۸.۴۲۹ دقیقه صاحب مدال طلا، نقره و برنز شدند. … در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر جوانان علیرضا خمسه از لرستان با زمان ۴:۱۵.۸۸۸ دقیقه، داریوش محمدی از گیلان با زمان ۴:۱۶.۲۱۴ دقیقه و امیرضا اولادیان از مازندران با زمان ۴:۲۵.۹۱۱ دقیقه مقام اول تا سوم شدند. … در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر جوانان عرفان رجبی از تهران با زمان ۵:۰۴.۰۷۷ دقیقه مدال طلا، سهیل بیاتی از کرمانشاه با زمان ۵:۰۵.۸۳۱ دقیقه مدال نقره و پیشکوت احمدی از کردستان با زمان ۵:۱۷.۹۴۴ دقیقه مدال برنز به دست آوردند. … در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان عباس حسینی از گیلان با زمان ۴:۰۷.۸۳۴ دقیقه، فربد کیانی از تهران با زمان ۴:۰۹.۷۱۰ دقیقه و امیررضا آهنگربهان از مازندران با زمان ۴:۱۹.۰۱۳ دقیقه صاحب مدال شدند. … در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر جوانان داریوش محمدی از گیلان با زمان ۱:۵۴.۵۸۷ دقیقه مقام اول، علیرضا خمسه از لرستان با زمان ۱:۵۵.۳۶۶ دقیقه مقام دوم و آریا بنده‌نژاد از مازندران با زمان ۲:۰۳.۳۳۰ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند. … در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر بزرگسالان احمدرضا طالبیان از اصفهان با زمان ۱:۵۰.۶۹۸ دقیقه مدال طلا، عباس حسینی از گیلان با زمان ۱:۵۳.۵۱۶ دقیقه مدال نقره و محمد میرزایی از تهران با زمان ۱:۵۵.۴۱۵ دقیقه مدال برنز به دست آوردند. … در کایاک دونفره ۵۰۰ متر جوانان طاها کارگرپور و داریوش محمدی از گیلان با زمان ۱:۵۵.۸۵۸ دقیقه، محمدصالح حسینی و محمد حسین کیانی از هرمزگان با زمان ۱:۵۸.۳۱۰ دقیقه و مانی تلیخانی و امیرعباس گلشن از مرکزی با زمان ۱:۵۸.۹۴۵ دقیقه مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند. … در کانوی دونفره ۵۰۰ متر جوانان آریو نوبخت و پیشکوت احمدی از کردستان با زمان ۲:۲۵.۸۳۰ دقیقه و هورمان قاسمی و سهیل بیاتی از کرمانشاه با زمان ۲:۳۴.۴۷۸ دقیقه اول و دوم شدند.

با برگزاری رقابت‌های فینال مسافت ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر نفرات برتر مسابقات آبهای آرام نفرات برتر این دوره مشخص شدند.

با برگزاری رقابت‌های فینال مسافت ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر نفرات برتر مسابقات آبهای آرام نفرات برتر این دوره مشخص شدند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان در بخش کایاک و کانو و در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

این مسابقات با حضور ورزشکاران ۱۶ استان کرمانشاه، گیلان، تهران، خوزستان، آذربایجان شرقی، قزوین، مازندران، هرمزگان، لرستان، بوشهر، اصفهان، همدان، آذربایجان غربی، مرکزی، یزد و کردستان انجام شد.

قایقرانان در این رقابت در مسافت ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر در قایق‌های یکنفره و دونفره رقابت کردند.

در ادامه پس از برگزاری دور مقدماتی و نیمه‌نهایی، رقابت‌های فینال انجام شد.

در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان شاهو ناصری از کردستان با زمان ۴:۲۰.۵۷۰ دقیقه، شایان حسینی از بوشهر با زمان ۴:۲۳.۳۷۰ دقیقه و محمد عباسی از گیلان با زمان ۴:۲۸.۷۰۰ دقیقه صاحب مدال شدند.

در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان علی محمدزاده و یزدان زراعت‌کار از گیلان با زمان ۳:۴۰.۵۳۲ دقیقه مدال طلا، فربد کیانی و محمد میرزایی از تهران با زمان ۳:۴۹.۷۶۱ دقیقه مدال نقره و علی طاهری و پارسا امیدوار از بوشهر با زمان ۴:۱۶.۲۱۸ دقیقه مدال برنز به دست آوردند.

در کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان محمد عباسی و محمد شکوری از گیلان با زمان ۴:۰۴.۷۱۱ دقیقه مقام اول، شایان حسینی و عرفان زنده‌پی از بوشهر با زمان ۴:۱۶.۰۲۷ دقیقه مقام دوم و امیرحسین قالیباف و آریا قنبرزاده از تهران با زمان ۴:۲۱.۲۳۹ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر بزرگسالان شایان حسینی از بوشهر با ۲:۰۲.۳۱۰ دقیقه مدال طلا، محمد شکوری از گیلان با زمان ۲:۰۶.۳۹۰ دقیقه مدال نقره و محمد ابوالحسنی از تهران با زمان ۲:۱۳.۱۸۰ دقیقه مدال برنز به دست آوردند.

در کایاک دونفره ۵۰۰ متر بزرگسالان امیر آقامیرزایی و یزدان زراعت‌کار از گیلان با زمان ۱:۴۵.۹۲۱ دقیقه، احمدرضا طالبیان و امیررضا برزگر از اصفهان با زمان ۱:۵۱.۹۴۱ دقیقه و تارخ طالبی و محمد پیشگاهی از تهران با زمان ۱:۵۵.۴۱۰ دقیقه صاحب مدال شدند.

در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر جوانان عرفان رجبی از تهران با زمان ۲:۲۱.۶۸۴ دقیقه مقام اول، سهیل بیاتی از کرمانشاه با زمان ۲:۲۲.۹۴۴ دقیقه مقام دوم و پرهام فتاحی از قزوین با زمان ۲:۳۸.۱۲۴ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در کانوی دونفره ۵۰۰ متر بزرگسالان محمد عباسی و محمد شکوری از گیلان با زمان ۲:۰۰.۵۱۳ دقیقه، شایان حسینی و عرفان زنده‌پی از بوشهر با زمان ۲:۰۵.۲۹۲ دقیقه و امیرحسین قالیباف و ارشیا عبدالهی از تهران با زمان ۲:۰۸.۴۲۹ دقیقه صاحب مدال طلا، نقره و برنز شدند.

در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر جوانان علیرضا خمسه از لرستان با زمان ۴:۱۵.۸۸۸ دقیقه، داریوش محمدی از گیلان با زمان ۴:۱۶.۲۱۴ دقیقه و امیرضا اولادیان از مازندران با زمان ۴:۲۵.۹۱۱ دقیقه مقام اول تا سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر جوانان عرفان رجبی از تهران با زمان ۵:۰۴.۰۷۷ دقیقه مدال طلا، سهیل بیاتی از کرمانشاه با زمان ۵:۰۵.۸۳۱ دقیقه مدال نقره و پیشکوت احمدی از کردستان با زمان ۵:۱۷.۹۴۴ دقیقه مدال برنز به دست آوردند.

در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان عباس حسینی از گیلان با زمان ۴:۰۷.۸۳۴ دقیقه، فربد کیانی از تهران با زمان ۴:۰۹.۷۱۰ دقیقه و امیررضا آهنگربهان از مازندران با زمان ۴:۱۹.۰۱۳ دقیقه صاحب مدال شدند.

در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر جوانان داریوش محمدی از گیلان با زمان ۱:۵۴.۵۸۷ دقیقه مقام اول، علیرضا خمسه از لرستان با زمان ۱:۵۵.۳۶۶ دقیقه مقام دوم و آریا بنده‌نژاد از مازندران با زمان ۲:۰۳.۳۳۰ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر بزرگسالان احمدرضا طالبیان از اصفهان با زمان ۱:۵۰.۶۹۸ دقیقه مدال طلا، عباس حسینی از گیلان با زمان ۱:۵۳.۵۱۶ دقیقه مدال نقره و محمد میرزایی از تهران با زمان ۱:۵۵.۴۱۵ دقیقه مدال برنز به دست آوردند.

در کایاک دونفره ۵۰۰ متر جوانان طاها کارگرپور و داریوش محمدی از گیلان با زمان ۱:۵۵.۸۵۸ دقیقه، محمدصالح حسینی و محمد حسین کیانی از هرمزگان با زمان ۱:۵۸.۳۱۰ دقیقه و مانی تلیخانی و امیرعباس گلشن از مرکزی با زمان ۱:۵۸.۹۴۵ دقیقه مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در کانوی دونفره ۵۰۰ متر جوانان آریو نوبخت و پیشکوت احمدی از کردستان با زمان ۲:۲۵.۸۳۰ دقیقه و هورمان قاسمی و سهیل بیاتی از کرمانشاه با زمان ۲:۳۴.۴۷۸ دقیقه اول و دوم شدند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه