رفتن به بالا
  • یکشنبه - 17 مهر 1401 - 18:32
  • کد خبر : ۱۳۶۸۳
  • چاپ خبر : نفرات برتر مسابقات آبهای آرام دختران المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات آبهای آرام دختران المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی مشخص شدند

با اعلام فدراسیون قایقرانی، دومین مرحله اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک توکیو 2020 از 12 اردیبهشت ماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود.

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی رشته آبهای آرام دختران امروز ۱۷ مهر با حضور ورزشکاران ۲۰ استان و مشخص شدن نفرات برتر در دریاچه آزادی برگزار شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی رشته آبهای آرام دختران ایران با حضور ورزشکاران ۲۰ استان و مشخص شدن نفرات برتر این مسابقات در دریاچه آزادی برگزار شد.

به گزارش یاریزان؛ المپیاد استعدادهای برتر رشته آبهای آرام در بخش دختران امروز ۱۷ مهر به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در دریاچه آزادی برگزار شد.

 

------------------------------------

در این مسابقات ورزشکارانی از ۲۰ استان هرمزگان، زنجان، لرستان، گیلان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، مرکزی، یزد، خوزستان، مازندران، قزوین، کرمانشاه، البرز، تهران، گلستان، کردستان، همدان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و چهارمحال و بختیاری در دو رده سنی رقابت کردند.
مسابقات آبهای آرام در مواد ۵۰۰ و ۲۰۰ متر انجام شد.

در کانوی ۵۰۰ متر گروه سنی الف حنانه حاجی‌پور از مازندران با زمان ۳:۰۰.۶۱ دقیقه مدال طلا، ریحانه عسگری از البرز با زمان ۳:۰۴.۳۰ دقیقه مدال نقره و ژینا اسدی مقدم از کردستان با زمان ۳:۲۰.۳۸ دقیقه مدال برنز به دست آوردند.

در کایاک ۵۰۰ متر گروه سنی ب مریم آقایی از تهران با زمان ۲:۱۹.۸۹ دقیقه، ریحانه دادو از چهارمحال و بختیاری با زمان ۲:۳۱.۷۷ دقیقه و هلیا پوروثوقی از البرز با زمان ۲:۳۲.۰۸ دقیقه صاحب مدال شدند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در کانوی ۵۰۰ متر گروه سنی ب رها موسوی از گیلان با زمان ۳:۳۶.۲۸ دقیقه مقام اول، طناز رجب‌نیا از مازندران با زمان ۳:۴۳.۸۶ دقیقه مقام دوم و زهرا بساره از هرمزگان با زمان ۳:۵۰.۱۸ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در کایاک ۵۰۰ متر گروه سنی الف نیکا نجفی‌زاده از تهران با زمان ۲:۲۲.۷۹ دقیقه، آرشیدا میهن‌پرست از البرز با زمان ۲:۲۴.۷۷ دقیقه و آیناز گرامی از آذربایجان شرقی با زمان ۲:۲۸.۴۶ دقیقه مدال طلا، نقره و برنز به دست آوردند.

در کانوی ۲۰۰ متر گروه سنی الف باران جعفری از تهران با زمان ۱:۰۸.۳۴ دقیقه، هلیا حکیمی از کردستان با زمان ۱:۱۵.۵۴ دقیقه و تارا اسماعیلی از گیلان با زمان ۱:۲۴.۰۴ دقیقه روی سکو ایستادند.

در کانوی ۲۰۰ متر گروه سنی ب فاطمه سالاری‌پور از هرمزگان با زمان ۱:۰۷.۱۱ دقیقه، ستایش سرخانی از گیلان با زمان ۱:۱۸.۵۹ دقیقه و مهشاد دانشجو از تهران با زمان ۱:۳۰.۱۷ دقیقه مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

در کایاک ۲۰۰ متر گروه سنی الف سویل مختارپور از خراسان‌رضوی با زمان ۵۱.۴۰ ثانیه مدال طلا، فرناز کیانی از تهران با زمان ۵۴.۱۲ ثانیه مدال نقره و هلنا احسانی از البرز با زمان ۵۴.۵۱ ثانیه مدال برنز به دست آوردند.

در کایاک ۲۰۰ متر گروه سنی ب باران پروان از البرز با زمان ۵۷.۰۳ ثانیه مقام اول، کیمیاسادات جان‌نثار از تهران با زمان ۵۷.۲۵ ثانیه مقام دوم و غرل پارسه از هرمزگان با زمان ۵۹.۳۷ ثانیه مقام سوم را به دست آوردند.

بر این اساس مسابقات آبهای آرام بخش دختران المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی با مشخص شدن نفرات برتر در دریاچه آزادی به پایان رسید.
در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور دکتر علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی، علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، دکتر سلمان خدادادی رئیس هیات تهران، آرزو پاسلار رئیس هیات هرمزگان، علیرضا محمدی رئیس هیات گیلان، محمود بهرامی رئیس هیات یزد، شاهو ناصری رئیس هیات کردستان و دیگر مسئولین ورزش کشور و استان تهران برگزار شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی