رفتن به بالا
  • جمعه - 25 شهریور 1401 - 19:27
  • کد خبر : ۱۳۵۰۳
  • مشاهده :  102 بازدید
  • چاپ خبر : نفرات برتر مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کارته مشخص شدند
در بخش دختران؛

نفرات برتر مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کارته مشخص شدند

مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کارته دختران ایران در بخش های کاتا و کومیته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. به گزارش یاریزان؛ مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کاراته ایران در رده های سنی پایه در بخش دختران با حضور اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون در استان البرز، مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) برگزار شد. این رقابت ها با حضور ۴ نفر برتر و همچنین نفرات دعوتی کادر فنی در مسابقات قهرمانی کشور برگزار گردید و در نهایت دو نفر برتر هر وزن راهی اردوهای تیم ملی رده های سنی پایه شدند. اسامی نفرات برتر مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کارته ایران در بخش دختران به شرح زیر است: کاتا انفرادی نوجوانان دختران کوثر صالحی از استان تهران / نام مربی: مینا افسانه تینا فتاحی دولت آبادی از استان اصفهان / نام مربی: فرناز رواخواه کومیته وزن ۵۳- کیلوگرم جوانان دختران سپیده نعلبندی از استان قزوین / نام مربی: مریم صفربالی مهشید سلطانی از استان زنجان / نام مربی: پريسا صادقی نیا کومیته وزن ۴۸- کیلوگرم جوانان دختران سیده مهدیه سیدپور از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی اسما صفری از استان کرمانشاه / نام مربی: فاطمه کیانی کومیته وزن ۴۷- کیلوگرم نوجوانان دختران غزل یزدانی از استان البرز / نام مربی: زهره نیک نژاد رومینا خادمی از استان تهران / نام مربی: خدیجه گنج زاده کومیته وزن ۵۴+ کیلوگرم نوجوانان دختران مانیا خاص امیری از استان لرستان / نام مربی: نسرین رحمتی سودا خلیلی از استان البرز / نام مربی: زهره نیک نژاد کومیته وزن ۵۰- کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران ستایش نادری از استان کرمانشاه / نام مربی: سمیه عزیزی فائزه طوسی از استان البرز / نام مربی: زهره نیک نژاد کاتا انفرادی جوانان دختران مبینا اوزایش از استان تهران / نام مربی: زینب شاهچراغی هانیه ژاله از استان کرمان ( صنعت مس رفسنجان ) / نام مربی: حليمه ادهمی کومیته وزن ۵۴- کیلوگرم نوجوانان مهشید محمدی از استان لرستان / نام مربی: طیبه محمدی محیا نادری از استان همدان / نام مربی: فائزه ترکمان کومیته وزن ۵۹- کیلوگرم جوانان پرنیا حاجیعلی از استان تهران / نام مربی: راضیه جلیل پور مائده زارعی از استان همدان / نام مربی: فائزه ترکمان کومیته وزن ۵۹+ کیلوگرم جوانان اسرا کریمی راد از استان ایلام / نام مربی: بتول دارابی آیلار بختیاری از استان تهران / نام مربی: مونا غلامی کومیته وزن ۵۵- کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران فاطمه یوسفی از استان اصفهان / نام مربی: مرضیه جعفری سوده خلیلی از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی کومیته وزن ۶۱- کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران فاطمه شجاعی از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی حدیث حسین زاده از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی کومیته وزن ۶۸- کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران فاطمه بداق از استان لرستان / نام مربی: طیبه محمدی حنانه صالحی از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی کومیته وزن ۶۸+ کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران کیمیا یوسفی از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی ستایش صالحی از استان مرکزی / نام مربی: شهرزاد لطیفی کاتا انفرادی زیر ۲۱ سال دختران بیتا بتوئی از استان تهران / نام مربی: زینب شاهچراغی سپیده امینی از استان تهران / نام مربی: فاطمه بغلانی پور کاتا تیمی دختران آیلین بهاری ، طلا معروفی و زهرا ملکزاده از استان آذربایجان غربی (باشگاه حق نظری الف) / نام مربی: فریده احمدی عسل آزادی ، کوثر صالحی و حنانه محمدی از استان تهران (باشگاه افسانه) / نام مربی: مینا افسانه

مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کارته دختران ایران در بخش های کاتا و کومیته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کارته دختران ایران در بخش های کاتا و کومیته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش یاریزان؛ مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کاراته ایران در رده های سنی پایه در بخش دختران با حضور اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون در استان البرز، مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) برگزار شد.

این رقابت ها با حضور ۴ نفر برتر و همچنین نفرات دعوتی کادر فنی در مسابقات قهرمانی کشور برگزار گردید و در نهایت دو نفر برتر هر وزن راهی اردوهای تیم ملی رده های سنی پایه شدند.

اسامی نفرات برتر مرحله دوم رویداد انتخابی تیم های ملی کارته ایران در بخش دختران به شرح زیر است:

 

کاتا انفرادی نوجوانان دختران

کوثر صالحی از استان تهران / نام مربی: مینا افسانه
تینا فتاحی دولت آبادی از استان اصفهان / نام مربی: فرناز رواخواه

 

کومیته وزن ۵۳- کیلوگرم جوانان دختران

سپیده نعلبندی از استان قزوین / نام مربی: مریم صفربالی
مهشید سلطانی از استان زنجان / نام مربی: پریسا صادقی نیا

 

کومیته وزن ۴۸- کیلوگرم جوانان دختران
سیده مهدیه سیدپور از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی
اسما صفری از استان کرمانشاه / نام مربی: فاطمه کیانی

 

کومیته وزن ۴۷- کیلوگرم نوجوانان دختران
غزل یزدانی از استان البرز / نام مربی: زهره نیک نژاد
رومینا خادمی از استان تهران / نام مربی: خدیجه گنج زاده

 

کومیته وزن ۵۴+ کیلوگرم نوجوانان دختران
مانیا خاص امیری از استان لرستان / نام مربی: نسرین رحمتی
سودا خلیلی از استان البرز / نام مربی: زهره نیک نژاد

 

کومیته وزن ۵۰- کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران
ستایش نادری از استان کرمانشاه / نام مربی: سمیه عزیزی
فائزه طوسی از استان البرز / نام مربی: زهره نیک نژاد

 

کاتا انفرادی جوانان دختران
مبینا اوزایش از استان تهران / نام مربی: زینب شاهچراغی
هانیه ژاله از استان کرمان ( صنعت مس رفسنجان ) / نام مربی: حلیمه ادهمی

 

کومیته وزن ۵۴- کیلوگرم نوجوانان
مهشید محمدی از استان لرستان / نام مربی: طیبه محمدی
محیا نادری از استان همدان / نام مربی: فائزه ترکمان

 

کومیته وزن ۵۹- کیلوگرم جوانان
پرنیا حاجیعلی از استان تهران / نام مربی: راضیه جلیل پور
مائده زارعی از استان همدان / نام مربی: فائزه ترکمان

 

کومیته وزن ۵۹+ کیلوگرم جوانان
اسرا کریمی راد از استان ایلام / نام مربی: بتول دارابی
آیلار بختیاری از استان تهران / نام مربی: مونا غلامی

 

کومیته وزن ۵۵- کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران
فاطمه یوسفی از استان اصفهان / نام مربی: مرضیه جعفری
سوده خلیلی از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی

 

کومیته وزن ۶۱- کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران
فاطمه شجاعی از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی
حدیث حسین زاده از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی

 

کومیته وزن ۶۸- کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران
فاطمه بداق از استان لرستان / نام مربی: طیبه محمدی
حنانه صالحی از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی

 

کومیته وزن ۶۸+ کیلوگرم زیر ۲۱ سال دختران
کیمیا یوسفی از استان مازندران / نام مربی: زهرا صمدی
ستایش صالحی از استان مرکزی / نام مربی: شهرزاد لطیفی

 

کاتا انفرادی زیر ۲۱ سال دختران
بیتا بتوئی از استان تهران / نام مربی: زینب شاهچراغی
سپیده امینی از استان تهران / نام مربی: فاطمه بغلانی پور

 

کاتا تیمی دختران
آیلین بهاری ، طلا معروفی و زهرا ملکزاده از استان آذربایجان غربی (باشگاه حق نظری الف) / نام مربی: فریده احمدی
عسل آزادی ، کوثر صالحی و حنانه محمدی از استان تهران (باشگاه افسانه) / نام مربی: مینا افسانه

 

بانوان کارته کا آذربایجان غربی، ایلام، کردستان و کرمانشاه به اردوی تیم ملی دعوت شدند


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه