رفتن به بالا
  • یکشنبه - 30 اردیبهشت 1403 - 18:50
  • کد خبر : ۱۷۸۷۸
  • چاپ خبر : نفرات برتر بخش ساندا مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی زنان مشخص شدند

نفرات برتر بخش ساندا مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی زنان مشخص شدند

با پیگیری پیکارهای بخش ساندا، نفرات برتر هفت دسته وزنی مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان در بخش زنان از ۲۹ اردیبهشت‌ماه لغایت یکم خردادماه به میزبانی آکادمی‌ ملی ووشو تهران برگزار خواهد شد. در روز دوم این پیکارها به مانند روز گذشته، مسابقات هفت دسته وزنی ساندا در مراحل نیمه‌نهایی و فینال پیگیری و نفرات برتر هر وزن شناخته شدند. نفرات برتر این پیکارها جهت اعزام به پیکارهای ووشو قهرمانی آسیا (ماکائو ۲۰۲۴) به اردوی تیم ملی ووشو جهت برگزاری انتخابی درون اردویی دعوت خواهند شد. نتایج مسابقات بخش ساندا به شرح زیر است: در وزن ۴۸- کیلوگرم سگوند سلیمی از کرمانشاه نازنین وثیقی از قم نگین قبادی از خوزستان و مریم طاهری از کیش (سوم مشترک) در وزن ۵۲- کیلوگرم آیدا حیدری از تهران روژان فتاحی از سیستان و بلوچستان زهرا شیرازی از سمنان و سوگند سینکائی از مازندران (سوم مشترک) در وزن ۵۶- کیلوگرم حنانه رستمی از خراسان جنوبی فاطمه کیانی از اصفهان سارا شفیعی از تهران و ریحانه سلمان از قم (سوم مشترک) در وزن ۶۰- کیلوگرم محدثه صفاری از مازندارن سارینا نقش از کرمانشاه نیایش زمانی از اردبیل و نیایش صفری از گلستان (سوم مشترک) در وزن ۶۵- کیلوگرم مهین منتشلو از قم سهیلا محسنپور از هرمزگان سارا تکریم از اردبیل و فاطمه تیموری از تهران در وزن ۷۰- کیلوگرم یاسمن باقرزاده از مازندران سیده طیبه موسوی از اروند کوثر علیزاده از لرستان و حدیثه پورکافی از اردبیل (سوم مشترک) در وزن ۷۸- کیلوگرم ستاره کیانی از اصفهان مهشید احمدی از تهران مائده هیبتیان از چهارمحال و بختیاری و یاسمن مکتوفی از خوزستان (سوم مشترک) پیکارهای تالو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در بخش تا صبح فردا پیگیری می‎شود. کادرهای فنی تیم‌های ملی تالو و ساندا از نزدیک این پیکارها را نظاره خواهند کرد. در این مسابقات بیش از ۳۰۰ شرکت کننده از ۳۱ استان و منطقه آزاد حضور به هم خواهند رساند.

  با پیگیری پیکارهای بخش ساندا، نفرات برتر هفت دسته وزنی مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان در بخش زنان از ۲۹ اردیبهشت‌ماه لغایت یکم خردادماه به میزبانی آکادمی‌ ملی ووشو تهران برگزار خواهد شد.  ———————————— در […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

با پیگیری پیکارهای بخش ساندا، نفرات برتر هفت دسته وزنی مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مشخص شدند.

به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان در بخش زنان از ۲۹ اردیبهشت‌ماه لغایت یکم خردادماه به میزبانی آکادمی‌ ملی ووشو تهران برگزار خواهد شد.

 

------------------------------------

در روز دوم این پیکارها به مانند روز گذشته، مسابقات هفت دسته وزنی ساندا در مراحل نیمه‌نهایی و فینال پیگیری و نفرات برتر هر وزن شناخته شدند.

نفرات برتر این پیکارها جهت اعزام به پیکارهای ووشو قهرمانی آسیا (ماکائو ۲۰۲۴) به اردوی تیم ملی ووشو جهت برگزاری انتخابی درون اردویی دعوت خواهند شد.

 

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

نتایج مسابقات بخش ساندا به شرح زیر است:

 

در وزن ۴۸- کیلوگرم
سگوند سلیمی از کرمانشاه
نازنین وثیقی از قم
نگین قبادی از خوزستان و مریم طاهری از کیش (سوم مشترک)

 

در وزن ۵۲- کیلوگرم
آیدا حیدری از تهران
روژان فتاحی از سیستان و بلوچستان
زهرا شیرازی از سمنان و سوگند سینکائی از مازندران (سوم مشترک)

 

در وزن ۵۶- کیلوگرم
حنانه رستمی از خراسان جنوبی
فاطمه کیانی از اصفهان
سارا شفیعی از تهران و ریحانه سلمان از قم (سوم مشترک)

 

در وزن ۶۰- کیلوگرم
محدثه صفاری از مازندارن
سارینا نقش از کرمانشاه
نیایش زمانی از اردبیل و نیایش صفری از گلستان (سوم مشترک)

 

در وزن ۶۵- کیلوگرم
مهین منتشلو از قم
سهیلا محسنپور از هرمزگان
سارا تکریم از اردبیل و فاطمه تیموری از تهران

 

در وزن ۷۰- کیلوگرم
یاسمن باقرزاده از مازندران
سیده طیبه موسوی از اروند
کوثر علیزاده از لرستان و حدیثه پورکافی از اردبیل (سوم مشترک)

 

در وزن ۷۸- کیلوگرم
ستاره کیانی از اصفهان
مهشید احمدی از تهران
مائده هیبتیان از چهارمحال و بختیاری و یاسمن مکتوفی از خوزستان (سوم مشترک)

 

پیکارهای تالو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در بخش تا صبح فردا پیگیری می‎شود.

 

کادرهای فنی تیم‌های ملی تالو و ساندا از نزدیک این پیکارها را نظاره خواهند کرد. در این مسابقات بیش از ۳۰۰ شرکت کننده از ۳۱ استان و منطقه آزاد حضور به هم خواهند رساند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی