رفتن به بالا
  • دوشنبه - 4 دی 1402 - 18:39
  • کد خبر : ۱۷۳۷۸
  • چاپ خبر : نصرتی: تراکتور در هر دو نیمه تیم برتر بود

نصرتی: تراکتور در هر دو نیمه تیم برتر بود

محمد نصرتی مربی تراکتور گفت: تراکتور در هر دو نیمه تیم برتر بود و فرصت چندانی به حریف ندادیم. به گزارش یاریزان؛ «محمد نصرتی» در نشست خبری بعد بازی مقابل ملوان، اظهار داشت: نیمه اول کنترل بازی را در اختیار داشتیم. ملوان بعد از دقیقه ۴۰ چند فرصت نصف و نیمه روی دروازه ما ایجاد کرد. ما در زمینه گردش توپ و ایجاد موقعیت گلزنی عملکرد بهتری داشتیم. وی افزود: جو ورزشگاه به تیم ملوان انرژی مثبت می‌دهد تا حمله کنند. آنان از این موهبت هم به نحو احسن استفاده کردند. نصرتی خاطرنشان کرد: نیمه دوم نیز در زمینه گردش توپ و بازی مالکانه بهتر از رقیب بودیم و موقعیت چندانی به آنان ندادیم. بازی فیزیکی و تاکتیکی بود و شور و حرارت هواداران باعث جنگندگی بیشتر بازیکنان شده بود. به نظرم یک امتیاز این بازی در ادامه به درد ما می‌خورد. در مجموع نتیجه عادلانه بود. مربی تراکتور در رابطه با نحوه انتقال نکات تاکتیکی توسط خمز به نیمکت تیم، گفت: آقای خمز تمامی موارد را در جلسه فنی گوشزد کرده بود. در لیگ انگلیس جلوی نیمکت تیم‌ها مانیتور نصب شده و مربیان می‌توانند از طریق هدفون با آنالیزورهای تیم در ارتباط باشند. اما بسیاری از موارد روز دنیا در فوتبال ما وجود ندارد. نصرتی تاکید کرد: آقای خمز تعجب می‌کند که حتی ارتباط تلفنی با نیمکت هم اینجا ممنوع بوده و به اذعان ایشان، چنین مواردی در فوتبال دنیا مطرح نیست. مثلاً یک جمله سرمربی معجزه می‌کند؟ وی در پایان گفت: خیلی خوشحالم که فوتبالی‌ترین شهر ایران، در لیگ برتر تیم دارد و آقایان و بانوان طرفدار ملوان به ورزشگاه می‌روند.

محمد نصرتی مربی تراکتور گفت: تراکتور در هر دو نیمه تیم برتر بود و فرصت چندانی به حریف ندادیم.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

محمد نصرتی مربی تراکتور گفت: تراکتور در هر دو نیمه تیم برتر بود و فرصت چندانی به حریف ندادیم.

به گزارش یاریزان؛ «محمد نصرتی» در نشست خبری بعد بازی مقابل ملوان، اظهار داشت: نیمه اول کنترل بازی را در اختیار داشتیم. ملوان بعد از دقیقه ۴۰ چند فرصت نصف و نیمه روی دروازه ما ایجاد کرد. ما در زمینه گردش توپ و ایجاد موقعیت گلزنی عملکرد بهتری داشتیم.

 

------------------------------------

وی افزود: جو ورزشگاه به تیم ملوان انرژی مثبت می‌دهد تا حمله کنند. آنان از این موهبت هم به نحو احسن استفاده کردند.

نصرتی خاطرنشان کرد: نیمه دوم نیز در زمینه گردش توپ و بازی مالکانه بهتر از رقیب بودیم و موقعیت چندانی به آنان ندادیم. بازی فیزیکی و تاکتیکی بود و شور و حرارت هواداران باعث جنگندگی بیشتر بازیکنان شده بود. به نظرم یک امتیاز این بازی در ادامه به درد ما می‌خورد. در مجموع نتیجه عادلانه بود.

مربی تراکتور در رابطه با نحوه انتقال نکات تاکتیکی توسط خمز به نیمکت تیم، گفت: آقای خمز تمامی موارد را در جلسه فنی گوشزد کرده بود. در لیگ انگلیس جلوی نیمکت تیم‌ها مانیتور نصب شده و مربیان می‌توانند از طریق هدفون با آنالیزورهای تیم در ارتباط باشند. اما بسیاری از موارد روز دنیا در فوتبال ما وجود ندارد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

نصرتی تاکید کرد: آقای خمز تعجب می‌کند که حتی ارتباط تلفنی با نیمکت هم اینجا ممنوع بوده و به اذعان ایشان، چنین مواردی در فوتبال دنیا مطرح نیست. مثلاً یک جمله سرمربی معجزه می‌کند؟

وی در پایان گفت: خیلی خوشحالم که فوتبالی‌ترین شهر ایران، در لیگ برتر تیم دارد و آقایان و بانوان طرفدار ملوان به ورزشگاه می‌روند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی