رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 مرداد 1397 - 17:37
  • کد خبر : ۳۳۲۵
  • چاپ خبر : نسیبه شهبازی بانوی تکواندوکار مریوانی در رقابت های ناشنوایان کشور طلائی شد
در پایان چهارمین دوره؛

نسیبه شهبازی بانوی تکواندوکار مریوانی در رقابت های ناشنوایان کشور طلائی شد

  نسیبه شهبازی بانوی تکواندوکار مریوانی و اولین دختر طلائی ایران در رقابت های المپیک ناشنوایان در پایان چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ناشنوایان کشور با غلبه بر تمامی حریفان خود نشان زرین طلا را با اقتدار بر گردن آویخت.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ناشنوایان کشور با قهرمانی تکواندوکار کردستانی در […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

نسیبه شهبازی بانوی تکواندوکار مریوانی و اولین دختر طلائی ایران در رقابت های المپیک ناشنوایان در پایان چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ناشنوایان کشور با غلبه بر تمامی حریفان خود نشان زرین طلا را با اقتدار بر گردن آویخت.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ناشنوایان کشور با قهرمانی تکواندوکار کردستانی در تهران به کار خود پایان داد.

این پیکارها با حضور ۳۱ ورزشکار از ۱۱ استان سراسر کشور در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران برگزار شد.

در این مسابقات نسیبه شهبازی بانوی تکواندوکار مریوانی و اولین دختر طلائی ایران در رقابت های المپیک ناشنوایان در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم با غلبه بر تمامی حریفان خود نشان زرین طلا را با اقتدار بر گردن آویخت.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

کردستان” بر سکوی سوم تیمی چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ناشنوایان کشور ایستاد، تیم های تهران و فارس به ترتیب عناوین اول و دوم را از آن خود کردند.

مهری شعبانی به عنوان مربی تکواندوکار کردستانی را در این رقابت ها هدایت کرد و با معرفی فدراسیون فروغ عبدمحمدی ورزشکار سقزی نیز سرپرستی چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ناشنوایان کشور را عهده داشت.

گفتنی است، با کسب نشان طلای” نسیبه شهبازی بانوی تکواندوکار مریوانی در این رقابت ها برای حضور در بازی های آسیائی ناشنوایان در هنگ کنگ انتخاب شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی