رفتن به بالا
  • یکشنبه - 16 آذر 1399 - 17:03
  • کد خبر : ۸۷۵۹
  • چاپ خبر : ندا شهسواری در اندیشه کسب سومین سهمیه المپیک در تنیس روی میز
آمادگی بالای کاپیتان تیم ملی بانوان؛

ندا شهسواری در اندیشه کسب سومین سهمیه المپیک در تنیس روی میز

ندا شهسواری ملی پوش تنیس روی میز بانوان ایران گفت: با حضور در لیگ ترکیه سطح کارمان را بالا می‌بریم و این اتفاق می‌تواند شروعی برای لژیونر شدن ما و دیگر دختران ایرانی باشد.

ندا شهسواری کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران بابیان اینکه از سطح آمادگی خوبی برخوردار است، گفت: از هفته آینده برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک به اردوهای تیم ملی خواهم رفت.

ندا شهسواری کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران بابیان اینکه از سطح آمادگی خوبی برخوردار است، گفت: از هفته آینده برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک به اردوهای تیم ملی خواهم رفت.

به گزارش یاریزان؛ ندا شهسواری در گفتگو با خبرگزاری ایسنا با اشاره به پیگیری تمریناتش برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک، اظهار کرد: از سال گذشته که بیماری کرونا شیوع پیدا کرد، تاکنون بصورت منسجم اردوی تیم ملی برگزار نشده و طی این مدت تمریناتم را در منزل و سالن ورزشی ادامه داده‌ام.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه اعضای خانواده ام نیز بصورت حرفه ای تنیس روی میز را دنبال می کنند، برای همین طی این مدت مشکل حریف تمرینی نداشتم و تمریناتم را بدور از اردوها بخوبی پیگیری کردم.

بانوی اول تنیس روی میز زنان ایران اضافه کرد: هرچند اوج گیری بیماری کرونا در ماه های اخیر مانع از از سرگیری اردوهای تیم ملی شد، اما بنظر می رسد از هفته آینده شروع اردوها را داشته باشیم که من نیز به اردوها خواهم رفت.

وی افزود: باوجود اینکه در ۹ ماه گذشته تمریناتم را در منزل و بدور از هیچگونه مشکلی ادامه دادم و خوشبختانه سطح آمادگی را بخوبی حفظ کردم، اما ازآنجایی که در اردوها تمرینات به صورت رسمی و با نظم و انضباط خاصی برگزار می شود، بنابراین در اردوها حضور خواهم یافت.

شهسواری به احتمال عدم حضور تیم ملی ایران در رقابت های جهانی که اسفند ماه برگزار می شود هم اشاره ای کرد و گفت: این رقابت ها تاکنون چهار بار به دلیل کرونا لغو شده و اخیرا هم عنوان شده که شاید با حضور تعداد محدودی از کشورها برگزار شود که طبق شواهد ما نیز جزو این تیم ها نیستیم، اما حضور در این رقابت ها می توانست تجربه و فرصت خوبی برای محک خوردن ملی پوشان باشد.

وی اعلام کرد: عدم برگزاری مسابقات در ماه های گذشته باعث شده تاحدودی از سطح کیفی تمریناتمان کاسته شود، برای همین حضور در رقابت ها می تواند شرایط بهتری را برای حضورمان در رقابت های انتخابی المپیک فراهم کند.

بانوی ملی پوش کرمانشاهی تنیس روی میز ایران که برای کسب سومین سهمیه رقابت های المپیک خیز برداشته، اعلام کرد: در حال حاضر روزانه حدود چهار تا پنج ساعت تمرین می کنم و تمام تلاشم را برای کسب سومین سهمیه المپیک بکار گرفته‌ام.

وی خاطر نشان کرد: مسابقات انتخابی المپیک فروردین ماه برگزار می شود، اما هنوز کشور میزبان مشخص نشده و فرصت خوبی تا آن زمان دارم تا آمادگی ام را به حد بالایی برسانم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه