رفتن به بالا
  • یکشنبه - 9 خرداد 1400 - 12:10
  • کد خبر : ۱۰۳۴۸
  • چاپ خبر : نحوه صعود و سقوط تیم ها در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران
از سوی سازمان لیگ اعلام شد؛

نحوه صعود و سقوط تیم ها در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه هفته دهم تا پانزدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم را در فصل جاری اعلام کرد.

نحوه صعود و سقوط تیم ها در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

نحوه صعود و سقوط تیم ها در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، نحوه صعود و سقوط تیم ها در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم کشور فصل (۱۴۰۰-۱۳۹۹) به شرح زیر اعلام گردید:

۱. در پایان مسابقات مرحله نهایی لیگ دسته سوم تیم های اول هر گروه (مجموعا ۳ تیم) به صورت مستقیم به رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل آینده(۱۴۰۱-۱۴۰۰) صعود خواهند کرد.

۲. در پایان مسابقات مرحله دوم لیگ سه؛ تیم های دوم هر گروه (مجموعا ۳ تیم) به همراه بهترین تیم سوم گروه ها به مسابقات پلی آف صعود خواهند کرد. که در پایان مسابقات پلی آف یک تیم به لیگ دسته دوم صعود خواهد کرد.

۳. تیم های چهارم ، پنجم و ششم هر گروه (مجموعا ۹ تیم ) به همراه ۲ تیم سومی که جواز حضور در مرحله پلی آف را دریافت نکردند و همچنین ۳ تیمی که در پایان مسابقات مرحله پلی آف لیگ دسته سوم (ذکره شده در بند ۲) جواز حضور در مسابقات لیگ دسته دوم فصل آتی را کسب نکرده اند، در مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم در فصل آتی حضور خواهند داشت.

۴. دو تیم برتر از بین تیم های رتبه هفتم جدول های رده بندی نهایی در مرحله دوم (۲ تیم از ۳ تیم) نیز جواز حضور در مرحله دوم لیگ دسته سوم در فصل آتی را کسب خواهند کرد و تیم هفتم باقی مانده (ضعیف ترین تیم هفتم جدول رده بندی مسابقات) به مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم در فصل آینده (۱۴۰۱-۱۴۰۰) سقوط می کند.
۵. تیم های رده هشتم لغایت رده دهم جدول رده بندی نهایی (مجموعا ۹ تیم) به مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم در فصل آتی (۱۴۰۱-۱۴۰۰) سقوط می کنند.

لیگ دسته سوم فوتبال ایران در سه گروه ده  تیمی برگزار می شود کهگروه بندی آن به شرح زیر است:

گروه اول: پاراگ تهران، پیشگامان فنون پارس، مقاومت تهران، جوان نوین ساری، شهرداری نوشهر، شهید مولایی( دماوند آمل)، شهدای رزکان البرز، ستارگان مردان پاشا البرز، امید وحدت خراسان ( ۰۴ بیرجند)، مهاجر نوین مشهد

گروه دوم: نفت ایرانیان، شهید اورکی اسلامشهر، بنیامین ورزش تهران، فرهنگ ایثار آستارا، پاس گیلان، شهرداری فومن، بعثت کرمانشاه، کانیاو اشنویه، کیان اراک، آرتام تبریز

گروه سوم: سپاهان نوین اصفهان، ون پارس نقش جهان، صنعت ابریشم اصفهان( ذوالفقار کاشان)، استقلال شوش، خلیج فارس ماهشهر، فرهنگ رامهرمرز، سپاهان نوین ایذه، یزد لوله، خلیج فارس میناب،ایمان سبزشیراز ( برق سه فاز)

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه