رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳
  • کد خبر : ۱۰۹۳۷
  • چاپ خبر : نتایج کامل مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان ایران در بخش دختران
با ارتقاء دو رکورد ملی؛

نتایج کامل مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان ایران در بخش دختران

تیم ملی دوومیدانی نوجوانان ایران

پرونده مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور در بخش دختران با اعلام نتایج کامل در روز پایانی بسته شد.

پرونده مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور در بخش دختران با اعلام نتایج کامل در روز پایانی بسته شد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان ایران در بخش دختران گرامیداشت دهه کرامت، شنبه ۱۹ تیر ماه با معرفی نفرات برتر و قهرمانی خراسان رضوی در مجموع تیمی به کار خود پایان داد.

پس از اعلام نتایج در رقابت های انجام شده در دو روز، تیم های خراسان رضوی با کسب ۱۱ مدال، تهران با کسب ۹ مدال و البرز با کسب ۴ مدال در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.

همچنین دو رکورد ملی در ماده های پیاده روی و ۱۰۰ متر مانع بهبود بخشیده شد.

نتایج کامل مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان ایران در بخش دختران به شرح زیر است

 

پیاده روی

۱- صبا فرمان‌پور – همدان – ۳۰:۱۵.۱۴ دقیقه
۲- نسا نجاری – همدان – ۳۱.۲۰.۲۸ دقیقه
۳- سیما هراتی-تهران-۳۱:۵۴.۰۰ دقیقه
۴- ملیکا امیری-چهارمحال‌و بختیاری-۳۲:۱۶.۱۱ دقیقه
۵- نسیم ثقفی-آذربایجان شرقی-۳۲:۴۷.۰۰ دقیقه
۶- زهرا کشتکار-قزوین-۳۶:۲۶.۰۰ دقیقه

صبا فرمان‌پور قهرمان ماده پیاده روی شد و رکورد ملی رده سنی نوجوانان را شکست. وی موفق شد حد نصاب قبلی ملی کشورمان در این ماده را که با رکورد ۳۲:۴۴.۵۸ در اختیار زهرا قلعه نویی بود ارتقاء دهد.

 

ماده پرش با نیزه

۱- یسنا بهمردی – تهران- ۲.۹۰ متر
۲- شیرین بطحایی-گیلان-۲.۷۰متر
۲- ستایش محمد پور-تهران-۲.۷۰
۴- نوشین طهماسبی-یزد-۲.۳۰متر

 

ماده ۱۰۰ متر

۱- ملینا اسماعیلی- البرز – ۱۲.۳۸ ثانیه
۲- مینا شافعی-خراسان رضوی-۱۲.۴۹ثانیه
۳- فرشته کافی‌مقدم-خراسان رضوی-۱۲.۵۸ثانیه
۴- زهرا ساربانی-بوشهر – ۱۲.۸۷ثانیه
۵- ثمین جعفر زاده – آذربایجان شرقی-۱۲.۹۱ثانیه
۶- مبینا بابا‌نژاد-گیلان-۱۳.۲۷ثانیه

 

ماده ۱۰۰ متر مانع

۱- آژین قادری – کردستان – ۱۵.۱۴ ثانیه
۲- یاسمین نعیمی‌راد-خراسان رضوی-۱۵.۴۱ثانیه
۳- محدثه مرادی-آذربایجان شرقی-۱۵.۷۸ثانیه
۴- آیدا چراغی-اصفهان-۱۶.۱۷ثانیه
۵- هدی قاسمی-خراسان جنوبی-۱۶.۲۲ ثانیه
۶- رزا مرادی-فارس-۱۶.۳۲ثانیه

آژین قادری قهرمان رقابت ماده ۱۰۰متر مانع شد و رکورد ملی نوجوانان کشور را شکست و موفق شد با ثبت این حد نصاب رکورد ملی کشورمان در رده سنی نوجوانان که با زمان ۱۵.۲۹ثانیه (۱۳۹۹/۷/۱۲) در اختیار فاطمه محیطی‌زاده بود ارتقاء دهد.

 

ماده ۸۰۰ متر

۱- یاسمن اصغری-خراسان رضوی – ۲:۳۱.۸۴ دقیقه
۲- مهدیه زارعی-فارس-۲:۳۳.۶۳دقیقه
۳- آیدا نارویی-سیستان‌و بلوچستان-۲:۳۳.۹۶دقیقه
۴- فاطمه حسین‌خانی-مرکزی-۲:۳۹.۴۰دقیقه
۵- ملیکا فرخی-کهگیلویه‌و بویر احمد-۲:۵۳.۵۲دقیقه
۶- فاطمه کاظمی-مرکزی-۳:۰۳.۳۸ دقیقه

 

ماده پرش سه گام

۱- زهرا حفظی-یزد – ۱۱.۸۶ متر
۲- سلما سلطانی-‌گلستان-۱۱.۴۷ متر
۳- نسا مرادی- کرمانشاه- ۱۱.۱۷ متر
۴- ستایش محمد‌پور-تهران-۱۰.۵۸متر
۵- نرجس عباسی-خراسان جنوبی-۱۰.۵۲ متر
۶- هانیه دوجی-گلستان-۱۰.۲۸ متر

 

پرتاب چکش

۱- بیتا فکری – تهران – ۵۶.۳۶ متر
۲- ملیکا نوروزی-‌البرز- ۵۴.۸۶ متر
۳- محدیث مینایی پور- گیلان- ۵۱.۱۰ متر
۴- آزیتا پورشادکام-یزد-۳۹.۵۲ متر
۵- ساغر کورش-هرمزگان-۳۲.۵۲ متر
۶- فاطمه سعیداوی-خوزستان-۲۳.۲۷ متر

 

پرتاب دیسک

۱- مهشید عادل – چهارمحال‌ و بختیاری – ۳۹.۵۸ متر
۲- ناره قاراخانی-‌اصفهان- ۳۴.۶۴ متر
۳- ستایش مرادی- کرمانشاه– ۳۳.۱۸متر
۴- نیوشامرادی-فارس-۲۸.۱۳ متر
۵- نرجس بهروزی- بوشهر- ۲۶.۱۰ متر
۶- سوگل رمضانی-همدان-۲۳.۳۸ متر

 

ماده ۴۰۰ متر

۱- غزل گمار – کرمانشاه -۱:۰۱.۲۴ دقیقه
۲- مینا ناصری- خراسان رضوی- ۱:۰۱.۳۳ دقیقه
۳- روژبین جهانی – آذربایجان غربی ۱:۰۲.۴۳ دقیقه
۴- ملینا خیاطی کهنوی-خراسان شمالی- ۱:۰۳.۰۷دقیقه
۵- مرضیه امجدی-آذربایجان غربی-۱:۰۳.۵۲ دقیقه
۶- یگانه اسلامی-هرمزگان-۱:۰۳.۶۷ دقیقه

 

ماده پرش طول

۱- زهرا حفظی- یزد – ۵.۴۹ متر
۲- ثنا مرادی- کرمانشاه – ۵.۳۵ متر
۳- سلما سلطانی-گلستان – ۵.۲۸ متر
۴- رعنا جوان صالح-اردبیل-۵.۱۳ متر
۵- خدیجه محمد پور-بوشهر-۵.۰۹متر
۶- فاطمه خزایی-خراسان رضوی-۵.۰۷ متر

 

ماده پرتاب وزنه

۱- الهه علیزاده- ایلام – ۱۳.۲۶ متر
۲- بهاره واحدی- گلستان – ۱۲.۵۳ متر
۳- نرجس بهروزی-بوشهر-۱۲.۰۷متر
۴- نیوشا مرادی-فارس-۱۱.۹۳متر
۵- مانا حسینی-البرز-۱۱.۵۶متر
۶- ثنا طاهرخانی-کیش-۱۱.۲۰متر

 

ماده پرش ارتفاع

۱- عاطفه سرافراز – یزد – ۱.۵۸ متر
۲- کیانا کرمی‌وفا- تهران – ۱.۵۵متر
۳- ستایش شهامت منش-تهران-۱:۴۵متر
۴- مهدیه باقری-مازندران-۱.۴۰متر
۵- نگین شادکام-یزد-۱.۴۰متر

 

ماده ۲۰۰متر

۱- ملینا اسماعیلی- البرز-۲۵.۹۹ ثانیه
۲- مینا شافعی- خراسان رضوی – ۲۶.۲۴ ثانیه
۳- ثمین جعفر زاده-آذربایجان شرقی-۲۷.۲۳ثانیه
۴- زهرا ساربانی-بوشهر-۲۸.۰۰متر
۵- الینا دهقانی-اصفهان-۲۸.۳۰ثانیه
۶- نرگس بهروزی-لرستان-۲۸.۳۷ثانیه

 

ماده هفتگانه

۱- صبا خراسانی- تهران – ۳۹۱۷ امتیاز
۲- الناز موسایی- تهران – ۳۸۰۶ امتیاز
۳- دنیا انتظاری-گیلان-۳۶۳۱امتیاز
۴- فاطمه حامی رودباری-هرمزگان-۳۱۵۳امتیاز
۵- محبت یوسفی-شهرکرد-۱۸۳۴امتیاز
۶- الناز انصاری-خوزستان-۱۴۴۶امتیاز

 

ماده ۴۰۰ متر مانع

۱- یاسمن نعیمی راد – خراسان رضوی – ۱:۰۷۵۸ دقیقه
۲- آوا چهارتنگی – خوزستان – ۱:۱۰.۳۴ دقیقه
۳- فائزه آل حسن-خراسان رضوی-۱:۱۰۶۹دقیقه
۴- هدی قاسمی-خراسان جنوبی-۱:۱۷.۲۸دقیقه
۵- آی نور معتمد-گلستان-۱:۱۸.۲۴دقیقه
۶- فائزه اعتمادی-بوشهر-۱:۱۸.۲۵دقیقه

 

ماده رله امدادی

۱- خراسان رضوی – ۲:۲۸.۳۰ دقیقه
۲- تهران – ۲:۲۹.۸۴ دقیقه
۳- کرمانشاه – ۲:۳۲.۷۸ دقیقه
۴- آذربایجان غربی – ۲:۳۳.۸۴ دقیقه
۵- آذربایجان شرقی- ۲:۳۴.۶۷ دقیقه
۶- گلستان – ۲:۳۴.۹۴ دقیقه

 

ماده ۱۵۰۰ متر

۱- مژده وزیری – خراسان رضوی – ۵:۲۶.۸۹ دقیقه
۲- رزیتا بخشی- چهارمحال‌و بختیاری – ۵:۳۰.۶۲ دقیقه
۳- پریماه رسولی- هرمزگان – ۵:۳۲.۲۰ دقیقه
۴- سوگند شبان – سیستان‌ و بلوچستان – ۵:۴۴.۹۵ دقیقه
۵- یلدا کلهر-لرستان-۵:۵۴.۳۶دقیقه
۶-نازلی صبوری-آذربایجان غربی-۵:۵۴.۸۷ دقیقه

 

ماده ۲۰۰۰ متر مانع

۱- ستایش امینی یزدی-خراسان رضوی-۸:۳۱.۸۱دقیقه
۲- کیمیا محمدی-‌لرستان-۹:۴۳.۲۱دقیقه
۳- فائزه عابدی‌نژاد-قم-۹:۵۶.۷۵دقیقه
۴- ستایش شهامت منش-‌تهران-۱۰:۱۹.۷۴دقیقه
۵- آوا خدابخشی- چهارمحال‌ و بختیاری – ۱۰:۲۹.۶۹ دقیقه

 

ماده پرتاب نیزه

۱- مانا حسینی – البرز – ۳۵.۰۳ متر
۲- بهار واحدی -‌ گلستان – ۳۱.۲۹ متر
۳- حنانه جدید – اردبیل- ۲۹.۵۱ متر
۴- عسل ارشادی -‌ اردبیل- ۲۲.۶۵ متر
۵- فاطمه خسرویان – شهرکرد – ۲۰.۹۷ متر
۶- مهشید عادل – چهارمحال‌ و بختیاری – ۲۰.۱۹ متر

 

ماده ۳۰۰۰ متر

۱. کوثرقاسمی – کرمانشاه – ۱۱:۳۶.۴۹ دقیقه
۲. نرگس نیک روش – ۱۳:۲۵.۰۱ دقیقه
۳. فائزه قربانیان_سمنان – ۱۴:۱۱.۳۰ دقیقه
۴. حدیث رشیدی_لرستان – ۱۵:۱۵.۳ دقیقه
۵. ملیکا نکویی_چهارمحال وبختیاری – ۱۶:۰۱.۳۱دقیقه

پایان رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور با قهرمانی خراسان رضوی

۱- خراسان رضوی – ۵ طلا ،۴ نفره، ۲ برنز
۲- تهران – ۳ طلا، ۳ نقره، ۳ برنز
۳- البرز – ۳ طلا، ۱ نقره
۴- یزد- ۳ طلا
۵- کرمانشاه – ۲ طلا، ۱ نقره
۶- چهارمحال‌ و بختیاری – ۱طلا، ۱نقره

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه