رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
  • کد خبر : ۱۰۹۱۲
  • چاپ خبر : نتایج کامل رقابت های ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی
فدراسیون ووشو اعلام کرد؛

نتایج کامل رقابت های ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی

نفرات برتر تيم ملي ووشوي جوانان ايران در بخش سانداي پسران معرفي شدند.

با اعلام نتایج کامل ، نفرات و تیم‌های برتر رقابت های ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی مشخص شدند. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون ووشو، مسابقات ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی ایران به میزبانی شهر ری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. با اعلام نتایج کامل […]

با اعلام نتایج کامل ، نفرات و تیم‌های برتر رقابت های ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی مشخص شدند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون ووشو، مسابقات ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی ایران به میزبانی شهر ری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

با اعلام نتایج کامل اسامی تیم‌ها و نفرات برتر در بخش‌های مختلف رقابت های ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی به شرح زیر است:

 

ساندا

وزن ۴۸ کیلوگرم
۱- سید مهدی عمادی ولیکی از مازندران
۲- مانی خانکشی از کیش
۳- مهران مهرانی از هرمزگان
۳- میلاد مظلومی از البرز

 

وزن ۵۲ کیلوگرم
۱- میکائیل علی زاده از مازندران
۲- علی صادقی از بوشهر
۳- رضا ساورعلیا از البرز
۳- یونس شهرکی از سیستان و بلوچستان

 

وزن ۵۶ کیلوگرم
۱- محمدمنصور دست افگن از هرمزگان
۲- امیر ارسلان رحیمی از سمنان
۳- احمدرضا اسکندری از فارس
۳- امیرحسین گرجی از فارس

 

وزن ۶۰ کیلوگرم
۱- عرفان محرمی از اردبیل
۲- آرین افراز ملک رودی از قزوین
۳- محمد فرخی کاکاوندی از کرمانشاه
۳- نوید غفاری از بوشهر

 

 

تالو

چانگ چوان + گون شو
۱- حسین قبله نما از گیلان
۲- ایلیا محمدخانی از زنجان
۳- امیرحسین چرزه از هرمزگان

 

نن چوان + نن گون
۱- شاهین بنی طالبی از اصفهان
۲- امیرمهدی پرنده از زنجان
۳- عرفان اعتضاد جبلی از خراسان رضوی

 

تای چی چوان + تای چی شان
۱- ماهان امیری از خراسان رضوی
۲- امیرحسام بیگدلی از زنجان
۳- امررضا پرورش از خراسان شمالی

 

جین شو + چیانگ شو
۱- ابوالفضل قره باغی از زنجان
۲- محمدحسین حامدی از تهران الف
۳- محمد قلی زاده از مازندران

 

رده بندی کلی تیمی (مجموع تالو و ساندا)
۱- مازندران با ۲ طلا و ۱ برنز
۲- زنجان با ۱ طلا و ۳ نقره
۳- هرمزگان با ۱ طلا و ۲ برنز
۴- خراسان رضوی با ۱ طلا و ۱ برنز
۵- اردبیل با ۱ طلا
۶- گیلان با ۱ طلا
۷- اصفهان با ۱ طلا
۸- بوشهر با ۱ نقره و ۱ برنز
۹- تهران الف با ۱ نقره
۱۰- قزوین با ۱ نقره
۱۱- کیش با ۱ نقره
۱۲- سمنان با ۱ نقره
۱۳- البرز با ۲ برنز
۱۴- خراسان شمالی با ۱ برنز
۱۵- فارس با ۱ برنز
۱۶- کرمانشاه با ۱ برنز
۱۷- کرمان با ۱ برنز
۱۸- سیستان و بلوچستان با ۱ برنز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه