رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
  • کد خبر : ۹۹۵۲
  • چاپ خبر : نتایج کامل اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع)
در بخش بانوان؛

نتایج کامل اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع)

به گزارش یاریزان؛ پرونده اولین دوره رقابت‌های دوومیدانی جام امام رضا (ع)، گرامیداشت استاد علی باغبان‌باشی با حضور بیش از 170 ورزشکار در مشهد بسته و تیم خراسان رضوی قهرمان شد. در روز دوم و پایانی این رقابت‌ها یک رکورد در رده سنی جوانان جابه‌جا شد به طوری که فاطمه زهرا قلعه نویی رکورد ۱۰کیلومتر پیاده روی جوانان کشور را شکست. وی موفق شد امروز با ثبت زمان۵۶:۵۸.۰۲ دقیقه پس از ۷ ماه رکورد صبا فرمانپور را در رده سنی جوانان ارتقاء دهد. در مجموع مدال‌ها خراسان رضوی با کسب مجموع ۱۲ مدال از جمله ۶ طلا۴نقره و ۲برنز بالاتر از تهران که ۵ مدال طلا ۲نقره و یک برنز بدست آورد قهرمان شد. همچنین استان اصفهان نیز با کسب ۲طلا،۲نقره و ۲ برنز در جایگاه سوم ایستاد.

در روز دوم و پایانی اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) در بخش بانوان تیم خراسان رضوی با کسب بیشترین و خوش رنگ‌ترین مدال‌ها موفق به کسب عنوان قهرمانی این مسابقات شد. به گزارش یاریزان؛ پرونده اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع)، گرامیداشت استاد علی […]

در روز دوم و پایانی اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) در بخش بانوان تیم خراسان رضوی با کسب بیشترین و خوش رنگ‌ترین مدال‌ها موفق به کسب عنوان قهرمانی این مسابقات شد.

به گزارش یاریزان؛ پرونده اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع)، گرامیداشت استاد علی باغبان‌باشی با حضور بیش از ۱۷۰ ورزشکار در مشهد بسته و تیم خراسان رضوی قهرمان شد.

در روز دوم و پایانی این رقابت‌ها یک رکورد در رده سنی جوانان جابه‌جا شد به طوری که فاطمه زهرا قلعه نویی رکورد ۱۰کیلومتر پیاده روی جوانان کشور را شکست. وی موفق شد امروز با ثبت زمان۵۶:۵۸.۰۲ دقیقه پس از ۷ ماه رکورد صبا فرمانپور را در رده سنی جوانان ارتقاء دهد.

در مجموع مدال‌ها خراسان رضوی با کسب مجموع ۱۲ مدال از جمله ۶ طلا۴نقره و ۲برنز بالاتر از تهران که ۵ مدال طلا ۲نقره و یک برنز بدست آورد قهرمان شد. همچنین استان اصفهان نیز با کسب ۲طلا،۲نقره و ۲ برنز در جایگاه سوم ایستاد.

در روز نخست رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) نیز فائزه آشورپور در ۱۰۰ متر مانع و ریحانه مبینی در پرش طول رکورد ملی را ارتقا داده بودند.

 

نتایج کامل رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) و رکورد های ثبت شده به شرح زیر است:

 

۱۰۰ متر

۱. حمیده اسماعیل نژاد- گلستان- ۱۱.۸۰ ثانیه
۲. فائزه نسایی- خراسان رضوی- ۱۲.۰۰ ثانیه
۳. ساناز امیری امیری پور – یزد – ۱۲.۱۵ ثانیه
۴. دلنیا بیگم جانی- کردستان- ۱۲.۳۳ ثانیه
۵. سیده شبنم موسوی- مازندران- ۱۲.۵۱ ثانیه
۶. فرنوش آقایی- یزد- ۱۲.۶۴ ثانیه
۷. زهرا رمضانی- مازندران- ۱۲.۹۲ ثانیه
۸. نسرین بهرامی- زنجان- ۱۲.۹۳ ثانیه

 

۱۰۰ متر با مانع

۱. فائزه آشور پور- خراسان رضوی- ۱۳.۹۹ ثانیه
۲. سارا ندافی- فارس- ۱۴.۱۴ ثانیه
۳. پردیس عبدالمحمدی- البرز- ۱۴.۸۵ ثانیه
۴. فائزه طباطبایی- خراسان رضوی- ۱۵.۵۵ ثانیه
۵. فاطمه ادبی- یزد- ۱۶.۵۲ ثانیه
۶. سهیلا اسدالهی- آذربایجان شرقی- ۱۶.۹۱ ثانیه
۷. زهرا صفایی- قم- ۱۷.۶۷ ثانیه

 

پرش طول

۱. ریحانه مبینی- اصفهان- ۶.۲۶ متر
۲. الهه رحیمی فر- قزوین- ۵.۵۸ متر
۳. کیمیا پورخلخالی- گیلان- ۵.۵۴ متر
۴. سمانه کوهکن- گلستان- ۵.۵۳ متر
۵. نسا مرادی گروسی- کرمانشاه- ۵.۵۳ متر
۶. مهلا ملائی- خراسان جنوبی-.۵.۴۸ متر
۷. زهرا پاریاد- قزوین- ۵.۳۳ متر
۸. زهرا حفظی- گیلان- ۵.۱۷ متر

 

۴۰۰ متر

۱. مریم محبی- کیش- ۵۶.۲۳ ثانیه
۲. کژان رستمی- کردستان- ۵۸.۷۷ ثانیه
۳. نگین پور ولی- اصفهان – ۵۹.۳۸ ثانیه
۴. زینب غفاری- مشهد- ۵۹.۷۷ ثانیه
۵. سعیده باباپور- آذربایجان شرقی- ۱:۰۰.۷۵ دقیقه
۶. غزل کمار- کرمانشاه- ۱:۰۰.۹۵ دقیقه
۷. سپیده باباپور- آذربایجان شرقی-۱:۰۲:۵۴ دقیقه
۸. ستایش یزدانی- خراسان شمالی- ۱:۰۴:۱۴ دقیقه

 

پرتاب وزنه

۱. الهام السادات هاشمی عباسی- مازندران- ۱۳.۰۲ متر
۲. مریم نوروزی خلاردی- فارس- ۱۲.۶۰ متر
۳. ملینا رضایی ملک- مازندران – ۱۲.۳۲ متر
۴. زهرا امیدوار- فارس- ۱۱.۸۶ متر
۵. زهرا بختیاری-همدان- ۱۱.۶۱ متر
۶. لیلا قندانی- اصفهان- ۱۰.۵۷ متر
۷. مبینا طاهر خانی- قزوین-۱۰.۵۵ متر
۸. فاطمه محیطی زاده- ۱۰.۵۵- متر

 

۱۵۰۰ متر

۱. مریم محمودی – زنجان- ۴:۳۹.۸۸ دقیقه
۲. فاطمه نصر- اصفهان- ۴:۴۰.۳۵ دقیقه
۳. حدیثه رئوف – خراسان رضوی – ۴:۵۰.۸۴ دقیقه
۴. بهاره جهان تیغ- سیستان و بلوچستان- ۵:۰۱.۰۰ دقیقه
۵. زهرا شفیعی-چهارمحال و بختیاری- ۵:۱۰.۱۶ دقیقه
۶. ستایش امینی- مشهد- ۵:۱۲.۸۰ دقیقه
۷. فاطمه حسین خانی – مرکزی- ۵:۲۴.۰۰ دقیقه
۸. عطیه بلوچی- گیلان-۵:۲۸.۰۱- دقیقه

 

۵۰۰۰ متر

۱. سمیرا خداترس – خراسان رضوی- ۱۹:۰۸.۲۷ دقیقه
۲. پریچهر شاهی- تهران- ۱۹:۰۸.۸۳ دقیقه
۳. شقایق خطیبی – زنجان – ۱۹:۲۲.۸۱ دقیقه
۴. فاطمه چناری- همدان – ۱۹:۳۱.۸۳ دقیقه
۵. زهره عبدالحسین افخم-آذربایجان شرقی- ۱۹:۵۶.۵۴دقیقه
۶. کوثر قاسمی- کرمانشاه- ۲۰:۲۵.۷۴ دقیقه
۷. یگانه پرویزی – اصفهان- ۲۰:۲۹.۵۳ دقیقه
۸.نساء دولخانی آذربایجان غربی- ۲۱:۰۱.۶۱ دقیقه

 

پرش ارتفاع

۱. مهدیه زعیمی- تهران- ۱.۶۵ متر
۲. مینا حسینی- اردبیل- ۱.۶۰ متر
۳. زهرا فرخ فال – قزوین -۱.۵۵ متر
۴. محیا نعیمی- قم – ۱.۵۵ متر
۵. فاطمه سرافراز- هرمزگان- ۱.۵۰ متر

 

پرتاب دیسک

۱. ژاله کاردان- اردبیل – ۴۸.۷۷ متر
۲. مهلا محروقی- خراسان رضوی- ۴۶.۹۶ متر
۳. زهرا امیدوار- فارس- ۳۹.۰۹ متر
۴. مریم نوروزی خلاردی- فارس- ۳۸.۰۶ متر
۵. سهیلا سلیمانی- خراسان جنوبی- ۳۷.۱۰ متر
۶. الهه گل محمدی- ناشنوایان- ۳۲.۶۲ متر
۷. بهناز شریفیان- اصفهان- ۳۰.۳۰ متر
۸. زهرا بختیاری- همدان- ۳۰.۲۲ متر

 

۴ در ۱۰۰ متر امدادی

۱. خراسان رضوی- ۴۸.۲۵ ثانیه
۲. کردستان- ۵۰.۱ ثانیه
۳. یزد- ۵۰.۱۷ ثانیه
۴. گلستان- ۵۱.۶۲ ثانیه

 

۱۰ کیلومتر پیاده روی

۱. زینب احدی- همدان- ۵۴:۱۵.۰۰ دقیقه
۲. فاطمه شعبانلو- همدان- ۵۶:۵۱.۰۳ دقیقه
۳. فاطمه زهرا قلعه نویی- تهران – ۵۶:۵۸.۰۲ دقیقه (حد نصاب قبلی،صبا فرمانپور(۵۹:۰۳،۳ )۱۳۹۹/۷/۴)
۴. ملیحه بختی- اصفهان- ۵۷:۵۸۰۱۱ دقیقه
۵. مهشاد فرمهینی- مرکزی- ۱:۰۳:۳۷.۰۲ ساعت
۶. حمیده ملکی- مرکزی- ۱:۰۸:۰۱.۰۶ ساعت

 

۴۰۰ متر با مانع

۱. شهلا محمودی- قزوین-۱:۰۱.۶۲ دقیقه
۲. کژان رستمی- کردستان- ۱:۰۵.۰۳ دقیقه
۳. عاطفه صدر- آذربایجان شرقی – ۱:۱۰.۱۴ دقیقه
۴. یاسمین نعیمی راد- مشهد- ۱:۱۳.۱۲ دقیقه
۵. فائزه اعتمادی- بوشهر- ۱:۱۴.۳۰ دقیقه

 

۲۰۰ متر

۱. مریم محبی- کیش – ۲۵.۴۰ ثانیه
۲. ساناز امیری پور- یزد- ۲۵.۹۲ ثانیه
۳. فرنوش آقایی- یزد – ۲۶.۱۰ ثانیه
۴. سپیده باباپور- آذربایجان شرقی-۲۶.۷۷ ثانیه
۵. فرشته کافی مقدم- هرمزگان- ۲۷.۳۲ ثانیه
۶.غزل گمار- کرمانشاه- ۲۷.۴۴ ثانیه
۷.شیلان غلامی- کرمان- ۲۷.۵۲ ثانیه
۸. سارا آسیابانی-آذربایجان غربی- ۲۷.۷۸ ثانیه

 

ماده هفتگانه

۱. سمیرا خجسته – خراسان رضوی- ۴۳۶۰ امتیاز
۲. فائزه طباطبایی- خراسان رضوی -۴۲۹۲ امتیاز
۳. صدف آقاجانی- کردستان-۴۲۷۹ امتیاز
۴. مارال عطاردی کیا- تهران -۳۹۶۷ امتیاز
۵. مریم خوش نیت- همدان- ۳۲۴۷ امتیاز
۶. نازنین مالکی- هرمزگان-۲۲۸۸ امتیاز

 

پرتاب نیزه

۱. زهرا صیادی – کهگیلویه و بویراحمد- ۳۹.۳۸ متر
۲. سحر ضیایی- کهگیلویه و بویر احمد -۳۹.۰۸ متر
۳. فاطمه پودراتچی- مازندران- ۳۶.۵۳ متر
۴. صبا عظیمی- چهارمحال و بختیاری -۳۵.۸۹ متر
۵. فاطمه علیزاده- اصفهان- ۳۴.۵۱ متر
۶. نادیا مظلوم زاده- بوشهر-۳۲.۵۵ متر
۷. فائزه فیض آبادی- کرمان- ۳۰.۴۸ متر
۸. دنیا کهنه پوشی- کردستان- ۲۹.۵۳ متر

 

۸۰۰ متر

۱. تکتم دستاربندان – خراسان رضوی-۲:۱۱.۸۵ دقیقه
۲. ساجده فانی- ایلام – ۲:۱۴.۳۳ دقیقه
۳. نگین ولی پور- اصفهان – ۲:۲۰.۴۹ دقیقه
۴. یاسمن اصغری- مشهد-۲:۲۶.۲۶ دقیقه
۵. فاطمه حسین خانی- مرکزی-۲:۲۷.۶۹ دقیقه
۶. ستایش یزدانی- خراسان شمالی- ۲:۲۹.۰۶ دقیقه
۷.سعیده باباپور – آذربایجان شرقی- ۲:۳۱.۱۲ دقیقه
۸. عطیه بلوچی- گیلان- ۲:۳۹.۰۰ دقیقه

 

۳۰۰۰ متر با مانع

۱. فاطمه نصر – اصفهان-۱۱:۰۵.۰۱ دقیقه
۲. حدیثه رئوف- خراسان رضوی – ۱۱:۳۲.۲۸ دقیقه
۳. سمیرا خداترس- خراسان رضوی – ۱۱:۳۴.۰۸ دقیقه
۴. بهاره جهان تیغ- سیستان و بلوچستان- ۱۲:۰۹.۱۳دقیقه
۵. ستایش امینی- مشهد- ۱۲:۴۰.۰۳ دقیقه
۶. زهرا شفیعی- چهارمحال و بختیاری- ۱۳:۱۳.۰۰ دقیقه
۷.معصومه موسوی- البرز- ۱۴:۱۱.۰۱ دقیقه

 

پرش سه گام

۱. سارینا ساعدی – تهران – ۱۲.۴۰ متر
۲. ریحانه مبینی- اصفهان – ۱۲.۳۸ متر
۳. حدیث احمدی سلطان آباد- اردبیل- ۱۲.۰۸ متر
۴. مریم کاظمی- یزد- ۱۱.۹۵ متر
۵. زهرا حفظی- گیلان- ۱۱.۵۶ متر
۶. سلما سلطانی- گلستان – ۱۱.۵۵ متر

 

دو ۱۰۰۰۰ متر

۱. پریچهر شاهی – تهران -۴۴:۱۷.۵۲ دقیقه
۲. فاطمه چناری- همدان – ۴۴:۲۱.۹۷ دقیقه
۳. زهره عبدالحسین افخم- آذربایجان شرقی- ۴۵:۰۹.۷۷ دقیقه
۴. یگانه پرویزی – اصفهان- ۴۵:۱۸.۶۷ دقیقه
۵. کوثر قاسمی- کرمانشاه- ۴۵:۵۰.۱۸ دقیقه
۶. انوشه ذوالفقاری- مشهد- ۴۶:۱۷.۵۰ دقیقه
۷.الهه سینکانی- البرز- ۴۷:۰۶.۵۵ دقیقه

 

پرش با نیزه

۱. مهسا میرزا طبیبی – تهران – ۳.۹۵ متر
۲. سمیرا کردعلی- یزد – ۳.۳۰ متر
۳. فاطمه خدایی- یزد- ۲.۹۰ متر

 

پرتاب چکش

۱. ریحانه آرانی – تهران – ۵۲.۲۹ متر
۲. مهدیه حکمت سرا- تهران ۵۲.۲۵ متر
۳. مائده مومنی- گلستان- ۴۳.۰۲ متر
۴. ملیکا نوروزی- البرز- ۴۱.۸۴ متر
۵. مهلا محروقی- خراسان رضوی- ۴۱.۴۰ متر
۶. زهره فرزین بقا – مشهد – ۳۷.۷۲ متر

 

۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱. خراسان رضوی – ۴:۰۸.۶۷ دقیقه
۲. مشهد- ۴:۱۶.۰۹
۳. آذربایجان شرقی- ۴:۲۱.۱۱ متر
۴. اصفهان- ۴:۳۹.۰۸ متر

 

نتایج کامل تیمی اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع)، گرامیداشت استاد علی باغبان‌باشی در بخش بانوان

۱. خراسان رضوی – (۶طلا – ۴نقره – ۲برنز) قهرمان

۲. تهران (۵طلا – ۲نقره – ۱برنز) نایب قهرمان

۳. اصفهان (۲طلا – ۲نقره – ۲برنز) سوم

۴. کیش (۲طلا)

۵. همدان (۱طلا – ۲نقره)

۶. قزوین (۱طلا – ۱نقره – ۱برنز)

۷. اردبیل (۱طلا – ۱نقره – ۱برنز)

۸. کهگیلویه و بویر احمد (۱طلا – ۱نقره)

 

کرمانشاه بر سکوی دوم رقابت های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) ایستاد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه