رفتن به بالا
  • شنبه - 21 آبان 1401 - 11:44
  • کد خبر : ۱۴۱۵۹
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : نتایج هفته چهارم تا ششم لیگ دسته یک پومسه منطقه ۲ مشخص شد

نتایج هفته چهارم تا ششم لیگ دسته یک پومسه منطقه ۲ مشخص شد

رقابت های لیگ دسته یک پومسه منطقه یک ایران «جام نشاط»، روز پنجشنبه 19 آبان ماه در خانه تکواندو برگزار شد. به گزارش یاریزان؛ مسابقات هفته چهارم تا ششم شانزدهمین دوره لیگ دسته یک پومسه منطقه یک کشور در گروه مردان «جام نشاط»، روز (پنجشنبه - 19 آبان ماه) با حضور 362 پومسه رو در خانه تکواندو برگزار شد. برترین های هفته چهارم تا ششم رقابت های لیگ دسته یک پومسه آقایان ایران به شرح ذیل است: پومسه انفرادی استاندارد زير 12 سال آقایان مقام اول: سبحان عابدینی لهداربنی (گیلان) مقام دوم: مهدیار نظری شیرخوار کلائی (مازندران) مقام سوم:امیر سام غلامی (گیلان) پومسه انفرادی استاندارد زير 12 سال آقایان مقام اول: امیرمحمد دهقانی (البرز) مقام دوم: امیررضا حامدی (مازندران) مقام سوم: محمدعرفان دوستعلی (مازندران) استاندارد 12 الی 14 سال مقام اول: امیر عباس صفی خانی (تهران و توابع) مقام دوم: محمد رضا عزیزی (زنجان) مقام سوم: محمد حسین اکبری (البرز) پومسه انفرادی استاندارد 15 الی 17 سال مقام اول: محمد ابراهیمی رشتی (گیلان) مقام دوم:امیرعلی اصغرزاده (تهران و توابع) مقام سوم: سیدمحمدرضا حسینی (تهران و توابع) پومسه انفرادی استاندارد 18 الی 30 سال مقام اول:عرفان گلدی درسنکی (البرز) مقام دوم: محمد مهدی اکبری (تهران و توابع) مقام سوم: مهدی تیموری (آذربایجان غربی) پومسه انفرادی استاندارد 31 الی 40 سال مقام اول: احسان كلاسنگيانی (گلستان) مقام دوم: محمد فلاح علی تپه (مازندران) مقام سوم: متین رحمت پناه (البرز) پومسه انفرادی استاندارد 41 الی 50 سال مقام اول: سیدعلی خیرخواه علوی (گیلان) مقام دوم: طاهر کاشفی (تهران و توابع) مقام سوم: فرشاد قلی پور (گیلان) پومسه انفرادی استاندارد 51الی60 سال آقايان مقام اول: سید نصراله نصری (تهران و توابع) مقام دوم: محمد علیزاده (گیلان) مقام سوم: سید جعفر موسوی (گیلان) پومسه انفرادی ابداعی زير 14 سال مقام اول: محمدیاسین عبدالملکی (تهران و توابع) مقام دوم: امیرحسین کریم یار(آذربایجان غربی) مقام سوم: امیر عباس صفی خانی (تهران و توابع) پومسه انفرادی ابداعی 15 الی 17 سال مقام اول: مهدی صیادی (گلستان) مقام دوم: سپهر عباسخانیان دوانلو (مازندران) مقام سوم: نیما مهدی یانی (گلستان) پومسه انفرادی ابداعی بالای 18 سال آقايان مقام اول: سجاد گلی پور نقلبری (گیلان) مقام دوم: امیر محمد تیموری باروق (گیلان) مقام سوم: محمد موسی قلیزاده فلاح (آذربایجان غربی) پومسه تيمی سه نفره زير 14 سال مقام اول: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام دوم: هيئت تکواندو استان البرز (البرز) مقام سوم: هئیت تکواندو پردیس (تهران و توابع) پومسه تيمی سه نفره 15 الی 17 سال مقام اول: هيئت تکواندو استان البرز (البرز) مقام دوم: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام سوم: المپیک رودسر (گیلان) پومسه تيمی سه نفره 18 الی 30 سال مقام اول: هیات تکواندو استان قم (قم) مقام دوم: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام سوم: المپیک گرگان (گلستان) پومسه تيمی سه نفره بالای 31 سال مقام اول: هيئت تکواندو استان البرز (البرز) مقام دوم: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام سوم: آکادمی نظری ب (تهران و توابع) تیمی دو نفره ابداعی زير 18 سال آقايان مقام اول: هئیت تکواندو پردیس (تهران و توابع) مقام دوم: آکادمی تکواندو جوان (ب) (آذربایجان غربی) مقام سوم: المپیک گرگان (گلستان) تيمی دو نفره ابداعی بالای 18 سال آقايان مقام اول: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام دوم: هیات تکواندو استان همدان (همدان) مقام سوم: آکادمی پرواز (قزوین)

نتایج هفته چهارم تا ششم رقابت های لیگ دسته یک پومسه منطقه ۲ ایران در بخش های مختلف مشخص شد.

نتایج هفته چهارم تا ششم رقابت های لیگ دسته یک پومسه منطقه ۲ ایران در بخش های مختلف مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ هفته چهارم تا ششم رقابت های لیگ دسته یک پومسه منطقه ۲ با حضور ۱۷۳ پومسه رو ( روز جمعه- ۲۰ آبان ماه) در خانه تکواندو برگزار شد.

پس از مشخص شدن نتایج هفته چهارم تا ششم لیگ دسته یک پومسه منطقه ۲ کشور، برترین های این مسابقات به شرح ذیل است:

 

پومسه انفرادی استاندارد زیر ۱۲ سال آقایان
مقام اول: امیرعباس خان محمدی خشوئی (اصفهان)
مقام دوم: سجاد جعفرزاده قهدریجانی (اصفهان)
مقام سوم: سید امیر حسین حسینی علی آبادی (اصفهان)

 

استاندارد ۱۲ الی ۱۴ سال
مقام اول: پویا محمدی (اصفهان)
مقام دوم: امیرسبحان حیدری (اصفهان)
مقام سوم: امیرحسین ستوده (اصفهان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۵ الی ۱۷ سال
مقام اول: مهدی عابدی اشنی (اصفهان)
مقام دوم: مسیح ایران نژاد نجف آباد (اصفهان)
مقام سوم: عادل منصوری حبیب آبادی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۸ الی ۳۰ سال
مقام اول: محمدرضا امیرخانی سفیددشتی (اصفهان)
مقام دوم: مهدی قوامی (اصفهان)
مقام سوم: احسان یونسی (بوشهر)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۳۱ الی ۴۰ سال
مقام اول: فرید داودی (اصفهان)
مقام دوم: عباس مقدسی (ایلام)
مقام سوم: مهدی قاسمی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۴۱ الی ۵۰ سال
مقام اول: حسین افسری (اصفهان)
مقام دوم: میثم حبیبی مهر (فارس)
مقام سوم: مکی پشتیان (خوزستان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۵۱ الی ۶۰ سال آقایان
مقام اول: سیدآیت الله هاشمی شیخ شبانی (اصفهان)
مقام دوم: فرزاد امیرکاوئی (اصفهان)
مقام سوم: سید محمد امین فرهی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی ابداعی زیر ۱۴ سال
مقام اول: امیرحسین حمیدی (اصفهان)
مقام دوم: محمدمهدی سلیمیان (اصفهان)
مقام سوم: متین کریمیان کلیشادرخی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی ابداعی ۱۵ الی ۱۷ سال
مقام اول: مهدی شواخی (اصفهان)
مقام دوم: محمد مهدی قربی ریزی (اصفهان)
مقام سوم: پارسا طغیانی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی ابداعی بالای ۱۸ سال آقایان
مقام اول: محمدحسین خدادادی (اصفهان)
مقام دوم: امین خانه زرین (اصفهان)
مقام سوم: عباس فاتحی (اصفهان)

 

پومسه تیمی سه نفره زیر ۱۴ سال
مقام اول: آکادمی تکواندو رسولی (خوزستان)
مقام دوم: هیأت تکواندو نجف آباد (اصفهان)
مقام سوم: جوانان ایران زمین (اصفهان)

 

پومسه تیمی سه نفره ۱۵ الی ۱۷ سال
مقام اول: هیأت تکواندو نجف آباد (اصفهان)
مقام دوم: جوانان ایران زمین (اصفهان)
مقام سوم: هیأت تکواندو نجف آباد الف (اصفهان)

 

پومسه تیمی سه نفره ۱۸ الی ۳۰ سال
مقام اول: جوانان ایران زمین (اصفهان)
مقام دوم: هیأت تکواندو نجف آباد (اصفهان)
مقام سوم: جوانان ایران زمین الف (اصفهان)

 

پومسه تیمی سه نفره بالای ۳۱ سال
مقام اول: جوانان ایران زمین (اصفهان)
مقام دوم: هیات تکواندو نجف آباد (اصفهان)
مقام سوم: آکادمی تکواندو رسولی (خوزستان)

 

تیمی دو نفره ابداعی زیر ۱۸ سال آقایان
مقام اول: جوانان ایران زمین (اصفهان)
مقام دوم: هیأت تکواندو نجف آباد (اصفهان)
مقام سوم: جوانان ایران زمین(ب) (اصفهان)

 

تیمی دو نفره ابداعی بالای ۱۸ سال آقایان
مقام اول:هیات تکواندو نجف آباد (اصفهان)
مقام دوم: جوانان ایران زمین (الف) (اصفهان)
مقام سوم: جوانان ایران زمین (ب) (اصفهان)


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه