رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  • کد خبر : ۸۱۶۹
  • چاپ خبر : نتایج  هفته اول لیگ مجازی کاتا بانوان ایران اعلام شد
با اعلام فدراسیون کاراته؛

نتایج هفته اول لیگ مجازی کاتا بانوان ایران اعلام شد

دختران ایلامی و کرمانشاهی در ۲ رده نونهالان و نوجوانان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور با کسب عناوین مختلف بر سکو ایستادند.

فدراسیون کاراته نتایج هفته اول لیگ مجازی کاتای بانوان کاراته کشور را اعلام کرد. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون نتایج هفته اول اولین دوره مسابقات لیگ مجازی کاتای بانوان جام مدافعان سلامت که از تاریخ ۱۱ آبان آغاز گردید را اعلام نمود. نتایج هفته اول مسابقات به […]

فدراسیون کاراته نتایج هفته اول لیگ مجازی کاتای بانوان کاراته کشور را اعلام کرد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون نتایج هفته اول اولین دوره مسابقات لیگ مجازی کاتای بانوان جام مدافعان سلامت که از تاریخ ۱۱ آبان آغاز گردید را اعلام نمود.

نتایج هفته اول مسابقات به شرح زیر می باشد:

  • رده خردسالان سفید، زرد و نارنجی

۱. تیم جوانه با ۸ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۶۷/۲۶ امتیاز انفرادی
۲. آکادمی ارباب ۱ با ۷ امتیاز تیمی، ۱ صدر نشین و ۶۶/۲۴ امتیاز انفرادی
۳. نگین ۲ با ۷ امتیاز تیمی، ۱ صدر نشین و ۶۵/۴۸ امتیاز انفرادی
۴. آکادمی کوهی با ۵ امتیاز تیمی و ۶۳/۷۶ امتیاز انفرادی
۵. مهرگان (الف) با ۵ امتیاز تیمی و ۶۲/۹ امتیاز افرادی
۶. زیبا شهر با ۵ امتیاز تیمی و ۴۳/۷۴ امتیاز انفرادی
۷. کاراته دژ کرد با ۴ امتیاز تیمی و ۶۱/۳۴ امتیاز انفرادی
۸. سیما با ۳ امتیاز تیمی و ۶۱/۶۶ امتیاز انفرادی
۹. درنا با ۳ امتیاز تیمی و ۶۰/۲۸ امتیاز انفرادی

  • رده خردسالان سبز، آبی و بنفش

۱.باشگاه افسانه با ۸ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۷۰/۸۲ امتیاز انفرادی
۲. آکادمی ارباب۱با ۷ امتیاز تیمی، ۱ صدر نشین و ۷۰/۷ امتیاز انفرادی
۳. اهورا با ۶ امتیاز تیمی و ۶۸/۱۶ امتیاز انفرادی
۴. رُستن با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۹۶ امتیاز انفرادی
۵. نگین ۱ با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۷۶امتیاز انفرادی
۶. شیتوریو کوجی دو هرمزگان با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۵۶امتیاز انفرادی
۷. ساینا با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۲۴ امتیاز انفرادی
۸. قهرمانان کاتای قرنطینه ۱ کیش با ۶ امتیاز تیمی و ۶۶/۹۲ امتیاز انفرادی
۹. شهدای وحدت شهرستان خوشاب۱ با ۵ امتیاز تیمی و ۶۷/۲۴ امتیاز انفرادی
۱۰. اوژن با ۵ امتیاز تیمی و ۶۶/۸۴ امتیاز انفرادی
۱۱. باشگاه آهن بافق(الف) با ۵ امتیاز تیمی و ۶۶/۱۲ امتیاز انفرادی
۱۲. صنعت مس کرمان ب با ۵ امتیاز تیمی و ۶۴/۷ امتیاز انفرادی
۱۳. باشگاه آهن بافق(ب) با ۵ امتیاز تیمی و ۶۳/۵۶ امتیاز انفرادی
۱۴. طنین آذربایجان با ۴ امتیاز تیمی و ۶۵/۶۶ امتیاز انفرادی
۱۵. درنا با ۴ امتیاز تیمی و ۶۵/۰۶ امتیاز انفرادی
۱۶. کاراته دژکرد ۵ با ۴ امتیاز تیمی و ۶۴/۳۸ امتیاز انفرادی
۱۷. صنعت مس کرمان الف با ۳ امتیاز تیمی و ۶۴/۰۶ امتیاز انفرادی
۱۸. شهدای وحدت شهرستان خوشاب۲ با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۹۶ امتیاز انفرادی
۱۹. آرنیکا با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۴۴ امتیاز انفرادی
۲۰. گردآفرید با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۱۸ امتیاز انفرادی
۲۱. اوژن ۱ با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۰۴ امتیاز انفرادی
۲۲. باشگاه فرهنگ سمنان با ۳ امتیاز تیمی و ۶۱/۹۶ امتیاز انفرادی
۲۳. باشگاه سمیع عادل با ۳ امتیاز تیمی و ۲۰/۲۶ امتیاز انفرادی

  • رده خردسالان قهوه ای و مشکی

۱. انرژی با ۸ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۶۹/۷۴ امتیاز انفرادی
۲. صنعت مس کرمان با ۶ امتیاز تیمی ، ۱ صدر نشین و ۶۷/۰۲ امتیاز انفرادی
۳. ساینا با ۶ امتیاز تیمی و ۶۹/۰۸ امتیاز انفرادی
۴. فانوس شهر ۱ با ۶ امتیاز تیمی و ۶۸/۱۴ امتیاز انفرادی
۵. یونیک با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۷۴ امتیاز انفرادی
۶. اهورا با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۰۶ امتیاز انفرادی
۷. شیتوریو کوجی دو هرمزگان با ۵ امتیاز تیمی و ۶۷/۱۸ امتیاز انفرادی
۸. آکادمی امیری استان آ.شرقی با ۴ امتیاز تیمی و ۶۵/۲۸ امتیاز انفرادی
۹. طنین آذربایجان با ۴ امتیاز تیمی و ۶۴/۶۸ امتیاز انفرادی
۱۰. باران با ۳ امتیاز تیمی و ۶۴/۴۴ امتیاز انفرادی
۱۱. باشگاه آیریک یک با ۳ امتیاز تیمی و ۶۱/۸۶ امتیاز انفرادی
۱۲. هیئت کاراته استان سمنان با ۳ امتیاز تیمی و ۶۰/۰۷ امتیاز انفرادی
۱۳. معین با ۳ امتیاز تیمی و ۲۰/۷۴ امتیاز انفرادی

  • رده نونهالان و نوجوانان سفید، زرد و نارنجی

۱. باشگاه افسانه با ۹ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۶۵/۷۲ امتیاز انفرادی
۲. آکادمی ارباب ۱ با ۶ امتیاز تیمی و ۶۵/۰۴ امتیاز انفرادی
۳. مهرگان با ۵ امتیاز تیمی و ۶۳/۰۲ امتیاز انفرادی
۴. کاراته نوجوانان شهرستان خوشاب با ۴ امتیاز تیمی و ۶۲/۶۲ امتیاز انفرادی
۵. طنین آذربایجان با ۴ امتیاز تیمی و ۶۱/۵۴ امتیاز انفرادی
۶. کاراته دژکرد ۴ با ۳ امتیاز تیمی و ۶۰/۶ امتیاز انفرادی

  • رده نونهالان سبز، آبی و بنفش

۱. باشگاه افسانه با ۸ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۷۰/۳۴ امتیاز انفرادی
۲. آکادمی ارباب۱با ۷ امتیاز تیمی، ۱ صدر نشین و ۶۹/۸ امتیاز انفرادی
۳. آوای هرمزگان با ۶ امتیاز تیمی و ۶۸/۲۴ امتیاز انفرادی
۴. آکادمی ارباب۲ با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۶۲ امتیاز انفرادی
۵. انرژی با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۵۶ امتیاز انفرادی
۶. باشگاه آهن بافق با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۳ امتیاز انفرادی
۷. باران با ۴ امتیاز تیمی و ۶۵/۳۴ امتیاز انفرادی
۸. طنین آذربایجان با ۴ امتیاز تیمی و ۶۵ امتیاز انفرادی
۹. رانا با ۴ امتیاز تیمی و ۶۴/۷۸ امتیاز انفرادی
۱۰. کاراته نونهالان شهرستان خوشاب با ۳ امتیاز تیمی و ۶۵/۴۸ امتیاز انفرادی
۱۱. کاراته دژکرد ۳ با ۳ امتیاز تیمی و ۶۵/۲۴ امتیاز انفرادی
۱۲. صنعت مس کرمان با ۳ امتیاز تیمی و ۶۴/۳ امتیاز انفرادی
۱۳. باشگاه ایران جوان با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۸۸ امتیاز انفرادی
۱۴. درنا با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۲۴ امتیاز انفرادی

  • رده نونهالان قهوه ای و مشکی

۱. صبا شیراز با ۸ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۶۹/۳۲ امتیاز انفرادی
۲. شیتوریو کوجی دو هرمزگان با ۷ امتیاز تیمی، ۱صدر نشین و ۶۸/۵۸ امتیاز انفرادی
۳. رُستن با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۸۸ امتیاز انفرادی
۴. یونیک با ۶ امتیاز تیمی و ۶۶/۸۶ امتیاز انفرادی
۵. فانوس شهر ۲ با ۵ امتیاز تیمی و ۶۷/۷۶ امتیاز انفرادی
۶. طنین آذربایجان الف با ۵ امتیاز تیمی و ۶۷/۷۲ امتیاز انفرادی
۷. باشگاه کیا با ۵ امتیاز تیمی و ۶۷/۲۶ امتیاز انفرادی
۸. طنین آذربایجان ب با ۵ امتیاز تیمی و ۶۶/۵۲ امتیاز انفرادی
۹. اهورا با ۴ امتیاز تیمی و ۶۵/۸۲ امتیاز انفرادی
۱۰. قهرمانان کاتای قرنطینه ۲ کیش با ۴ امتیاز تیمی و ۶۴/۳ امتیاز انفرادی
۱۱. باشگاه آسو با ۴ امتیاز تیمی و ۶۲/۸ امتیاز انفرادی
۱۲. درنا با ۴ امتیاز تیمی و ۴۴/۲۲ امتیاز انفرادی
۱۳. هیئت کاراته استان سمنان با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۱۶ امتیاز انفرادی
۱۴. اوژن با ۳ امتیاز تیمی و ۶۱/۷ امتیاز انفرادی
۱۵. باشگاه آیریک دو با ۳ امتیاز تیمی و ۶۰/۴ امتیاز انفرادی
۱۶. آکادمی میلاد کرمانشاه با ۳ امتیاز تیمی و ۲۲/۱۴ امتیاز انفرادی

  • رده نوجوانان و جوانان سبز، آبی و بنفش

۱. باشگاه افسانه۲ با ۸ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۶۹/۳۶ امتیاز انفرادی
۲. آکادمی ارباب با ۷ امتیاز تیمی، ۱ صدر نشین و ۶۹/۵۲ امتیاز انفرادی
۳. باشگاه افسانه۱ با ۶ امتیاز تیمی و ۶۸/۳ امتیاز انفرادی
۴. زیباشهر با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۰۴ امتیاز انفرادی
۵. باشگاه حق نظری با ۵ امتیاز تیمی و ۶۷/۵۴ امتیاز انفرادی
۶. جوانه با ۵ امتیاز تیمی و ۶۶/۲۴ امتیاز انفرادی
۷. آوای هرمزگان با ۵ امتیاز تیمی و ۶۵/۹ امتیاز انفرادی
۸. کاراته دژکرد۱ با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۹۶ امتیاز انفرادی
۹. صنعت مس کرمان با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۳۴ امتیاز انفرادی
۱۰. ساینا با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۲۸ امتیاز انفرادی
۱۱. باران با ۳ امتیاز تیمی و ۴۲/۰۸ امتیاز انفرادی
۱۲. شهید کشوری با ۳ امتیاز تیمی و ۴۰/۵۸ امتیاز انفرادی

  • رده نوجوانان قهوه ای و مشکی

۱. صنعت مس کرمان با ۹ امتیاز تیمی، ۳ صدر نشین و ۷۰/۶ امتیاز انفرادی
۲. ساینا با ۶ امتیاز تیمی و ۶۹/۱۶ امتیاز انفرادی
۳. انرژی با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۱۴ امتیاز انفرادی
۴. اهورا الف با ۶ امتیاز تیمی و ۶۵/۱ امتیاز انفرادی
۵. یونیک با ۵ امتیاز تیمی و ۶۵/۶۸ امتیاز انفرادی
۶. اهورا ب با ۵ امتیاز تیمی و ۶۵/۶۴ امتیاز انفرادی
۷. کانون بسیج بندرعباس با ۵ امتیاز تیمی و ۶۴/۳۶ امتیاز انفرادی
۸. فانوس شهر۳ با ۴ امتیاز تیمی و ۶۱/۹۲ امتیاز انفرادی
۹. طنین آذربایجان با ۴ امتیاز تیمی و ۶۱/۸۸ امتیاز انفرادی
۱۰. درنا با ۴ امتیاز تیمی و ۶۱/۶۸ امتیاز انفرادی
۱۱. آکادمی رستاخیز با ۳ امتیاز تیمی و ۵۸/۷۸ امتیاز انفرادی
۱۲. آکادمی میلاد کرمانشاه با ۳ امتیاز تیمی و ۴۳/۲۸ امتیاز انفرادی
۱۳. معین با ۳ امتیاز تیمی و ۴۱/۷۶ امتیاز انفرادی

  • رده جوانان قهوه ای و مشکی

۱. جوانه با ۹ امتیاز تیمی، ۳ صدر نشین و ۷۳/۵۶ امتیاز انفرادی
۲. ساینا با ۶ امتیاز تیمی و ۶۹/۶ امتیاز انفرادی
۳. اهورا با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۷۴ امتیاز انفرادی
۴. طنین آذربایجان با ۶ امتیاز تیمی و ۶۷/۴۶ امتیاز انفرادی
۵. رُستن با ۵ امتیاز تیمی و ۶۸/۶ امتیاز انفرادی
۶. قهرمانان اصفهان با ۵ امتیاز تیمی و ۶۷/۴۸ امتیاز انفرادی
۷. باشگاه حق نظری با ۵ امتیاز تیمی و ۶۵/۵۸ امتیاز انفرادی
۸. آوای اوج با ۴ امتیاز تیمی و ۶۶/۶۲ امتیاز انفرادی
۹. انرژی با ۴ امتیاز تیمی و ۶۵/۵۴ امتیاز انفرادی
۱۰. زیباشهر هرمزگان با ۴ امتیاز تیمی و ۴۳/۷۴ امتیاز انفرادی
۱۱. باشگاه قاسمی گیلان با ۳ امتیاز تیمی و ۶۳/۰۸ امتیاز انفرادی
۱۲. فانوس شهر ۴ با ۳ امتیاز تیمی و ۶۱ امتیاز انفرادی
۱۳. معین عدم ارسال فیلم

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه