رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
  • کد خبر : ۸۸۹۷
  • چاپ خبر : نتایج هفته اول دور برگشت لیگ مجازی کاتا آقایان اعلام شد
از سوی فدراسیون؛

نتایج هفته اول دور برگشت لیگ مجازی کاتا آقایان اعلام شد

رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو سبک هیانگ (ITF) به میزبانی سنندج برگزار شد و طی آن نفرات برتر مشخص شدند.

نتایج هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان ایران از سوی فدراسیون اعلام شد.

نتایج هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان ایران از سوی فدراسیون اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، نتایج هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان ایران منتشر شد.

 

نتایج هفته اول دور برگشت لیگ مجازی کاتا آقایان به شرح زیر اعلام شد:

 

گروه های نونهالان و خردسالان سفید ، زرد و نارنجی و خردسالان آبی ، سبز و بنفش آقایان :

۱- باشگاه حق نظری (الف) با ۳۰ امتیاز تیمی ، ۷ صدر نشین و     ۲۶۱.۷   امتیاز افرادی

۲- باشگاه حق نظری (ب) با ۲۵  امتیاز تیمی و  یک  صدر نشین ۲۵۶.۸  امتیاز انفرادی

۳- آکادمی امید بوشهر با ۲۲ امتیاز تیمی ، ۲ صدر نشین و  ۲۴۸.۷۶ امتیاز انفرادی

۴- تیم افسانه  با ۲۰  امتیاز تیمی ، یک صدر نشین و ۲۴۸.۱۴   امتیاز انفرادی

۵- تیم منتخب کشور روسیه با ۱۹  امتیاز تیمی ، یک صدرنشین و ۲۲۵.۲  امتیاز انفرادی

۶- اهورا با ۱۵  امتیاز تیمی و  ۲۳۸.۳۸  امتیاز انفرادی

۷- هیات ورزش دانش آموزی استان آذربایجان شرقی با ۱۲  امتیاز تیمی و  ۱۵۰.۲۲   امتیاز انفرادی

۸- مازیار با ۴ امتیاز تیمی و  ۵۹.۱۶ امتیاز انفرادی

 

گروه کمربند های قهوه ای و مشکی رده ی خردسالان آقایان :

۱- صنعت مس کرمان الف با ۳۲   امتیاز تیمی ، ۸  صدر نشین و  ۲۶۱.۷۴  امتیاز انفرادی

۲- آکادمی کاراته حسین زاده با  ۲۴   امتیاز تیمی ، ۲ صدر نشین و  ۲۵۴.۵۶  امتیاز انفرادی

۳- قهرمانان خلیج فارس با ۲۲ امتیاز تیمی و یک صدرنشین و  ۲۵۱.۱۲  امتیاز انفرادی

۴- صنعت مس کرمان ب با  ۲۲  امتیاز تیمی ، یک صدرنشین و ۲۳۲.۲  امتیاز انفرادی

۵- آکادمی معین آستانه اشرفیه با   ۱۸  امتیاز تیمی و ۲۴۴.۹۲   امتیاز انفرادی

۶- تیم منتخب کشور روسیه با ۱۵  امتیاز تیمی و ۲۱۶.۶۲   امتیاز انفرادی

۷- باشگاه قاسمی آستانه اشرفیه با  ۱۳   امتیاز تیمی و  ۱۵۹.۷۸  امتیاز انفرادی

گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش رده های سنی نوجوانان و نونهالان آقایان:

۱- باشگاه فرهنگی ورزشی حق نظری با ۲۹  امتیاز تیمی ، ۷ صدرنشینی و   ۲۳۹.۰۶   امتیاز انفرادی

۲- شوتوکان FSK  با ۲۸  امتیاز تیمی ، ۵ صدرنشینی و  ۲۳۳.۸   امتیاز انفرادی

۳- صنعت مس کرمان با   ۲۱  امتیاز تیمی و  ۲۴۳.۹۶   امتیاز انفرادی

۴- باشگاه فرهنگی ورزشی حضرت معصومه(س) با   ۱۵  امتیاز تیمی و ۱۷۶.۹۴  امتیاز انفرادی

۵- مازیار با ۴ امتیاز تیمی و  ۶۱.۵۴ امتیاز انفرادی

۶- تیم باشگاه هالم استد سوئد عدم بارگزاری فیلم

 

گروه کمربند های قهوه ای و مشکی رده ی نونهالان آقایان:

۱- صنعت مس کرمان الف با ۲۷  امتیاز تیمی ، ۳ صدرنشین و  ۲۶۳.۹۸    امتیاز انفرادی

۲- صنعت مس کرمان ب با  ۲۴  امتیاز تیمی ،۲ صدرنشین و  ۲۶۰.۸۴  امتیاز انفرادی

۳- باشگاه حق نظری با   ۲۲  امتیاز تیمی ، ۲ صدرنشین و  ۲۵۶.۳۶   امتیاز انفرادی

۴- آکادمی امید بوشهر با  ۲۱   امتیاز تیمی ، ۴ صدرنشین  ۲۳۶.۴۴  امتیاز انفرادی

۵- آکادمی یاری با ۲۰ امتیاز تیمی ،  یک صدرنشین  و  ۲۱۵.۴۴   امتیاز انفرادی

۶- آستان قدس رضوی با  ۱۷   امتیاز تیمی و ۲۵۳.۷۸  امتیاز انفرادی

۷- هیات ورزش دانش آموزی آذربایجان شرقی با ۱۶  امتیاز تیمی ، یک صدرنشین و  ۲۴۸.۷  امتیاز انفرادی

۸- اهورا با ۱۵  امتیاز تیمی و   ۲۴۹.۶    امتیاز انفرادی

۹- صنعت مس کرمان ج با  ۱۵  امتیاز تیمی و  ۲۲۹.۹۲  امتیاز انفرادی

۱۰- منتخب روسیه با  ۱۳   امتیاز تیمی و  ۱۶۱.۷۴   امتیاز انفرادی

 

گروه کمربندهای قهوه ای و مشکی رده ی نوجوانان آقایان :

۱- ساینای شیتوریو شیتوکای بوشهر با ۲۹  امتیاز تیمی ، ۷ صدرنشین و ۲۴۵.۹۶  امتیاز انفرادی

۲- صنعت مس کرمان با ۲۷  امتیاز تیمی ، ۴ صدرنشین و  ۲۶۴.۲۴  امتیاز انفرادی

۳- اهورا با  ۲۱  امتیاز تیمی و  ۲۴۹.۸۴  امتیاز انفرادی

۴- هیئت کاراته استان سمنان با  ۲۰  امتیاز تیمی ، یک صدرنشین و  ۲۳۲.۶۶   امتیاز انفرادی

۵- تیم منتخب روسیه با   ۱۶  امتیاز تیمی و   ۱۶۴.۱۴    امتیاز انفرادی

۶- تیم منتخب آمریکا با  ۱۱  امتیاز تیمی و  ۱۵۶.۹۶  امتیاز انفرادی

۷- تیم منتخب فیلیپین ب با ۴ امتیاز تیمی و ۴۱.۶۸  امتیاز انفرادی

۸- تیم منتخب فیلیپین  الف  با ۴  امتیاز تیمی و ۴۰.۵۸  امتیاز انفرادی

گروه کمربندهای قهوه ای و مشکی رده ی جوانان آقایان :

۱- ساینای شیتوریو شیتوکای بوشهر با  ۲۸  امتیاز تیمی ، ۶ صدرنشین و  ۲۳۲.۸۴  امتیاز انفرادی

۲- صنعت مس کرمان  الف با  ۲۸  امتیاز تیمی ، ۴  صدرنشین و  ۲۶۷.۸۲  امتیاز انفرادی

۳- صنعت مس کرمان ب با  ۲۴  امتیاز تیمی ، ۲ صدرنشین و  ۲۶۷   امتیاز انفرادی

۴- هیئت کاراته گیلان با ۲۰  امتیاز تیمی و   ۲۱۶.۶  امتیاز انفرادی

۵- تیم منتخب فیلیپین۱ با ۱۰  امتیاز تیمی و  ۱۰۸.۹  امتیاز انفرادی

۶- تیم منتخب فیلیپین ۲ با  ۸   امتیاز تیمی و   ۶۲.۴۲   امتیاز انفرادی

۷- هیئت کاراته شهرستان فیروزه خراسان رضوی  عدم بارگزاری فیلم

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه