رفتن به بالا
  • دوشنبه - 16 آبان 1401 - 16:08
  • کد خبر : ۱۴۰۱۱
  • مشاهده :  184 بازدید
  • چاپ خبر : نتایج مسابقات سری B لیگ دسته یک والیبال زنان ایران در هفته نخست مشخص شد

نتایج مسابقات سری B لیگ دسته یک والیبال زنان ایران در هفته نخست مشخص شد

لیگ برتر بانوان سال ۹۹ از پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه در دو گروه مقدماتی و به صورت متمرکز شروع می‌شود. شهرهای تهران، قزوین و بابل در گروه الف و شهرهای اصفهان، تهران و شیراز در گروه ب میزبان دور مقدماتی لیگ برتر متمرکز بانوان خواهند بود و برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی و ریکاوری مناسب بازیکنان، هر گروه بعد از یک هفته مسابقه، دو هفته استراحت خواهد داشت. دیدارهای هفته نخست گروه الف، روزهای پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه، شنبه یکم آذرماه و دوشنبه سوم آذرماه به میزبانی تهران در سالن کمپ تیم‌های ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و مسابقات هفته نخست گروه دوم نیز روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه ۶، ۸ و ۱۰ آذرماه در سالن ملت اصفهان پیگیری می‌شود.

پس از انجام ۱۲ دیدار، نتایج دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال سری B لیگ دسته یک والیبال زنان ایران مشخص شد.

پس از انجام ۱۲ دیدار، نتایج دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال سری B لیگ دسته یک والیبال زنان ایران مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های سری B لیگ دسته یک زنان با حضور ۲۴ تیم به صورت متمرکز از روز گذشته (یکشنبه ۱۵ آبان) در چهار منطقه آغاز شد.

دور رفت مرحله مقدماتی این مسابقات به مدت پنج روز (۱۵ تا ۱۹ آبان) و به میزبانی چهار شهر تبریز، برازجان، آمل و فسا با ۶۰ دیدار پیگیری خواهد شد.

 

گروه‌بندی، میزبان‌ها، تیم‌ها، اسامی داوران و ناظران و نتایج روز نخست چهار گروه مسابقات سری B لیگ دسته یک والیبال زنان ایران به قرار زیر است:

 

گروه یک

میزبان: باشگاه‌های پرواز تبریز و آریا ترکان مراغه

تیم ها: پرواز تبریز، درین البرز، آوین البرز، قهرمانی قزوین، منافی تبریز و آریا ترکان مراغه

سالن: شهدی اقدمی تبریز

ناظران فنی: نادیا پروانه، شهین فیضی و فاطمه نانکلی

ناظران داوری: فرحناز قویدل و فاطمه زندی

داوران: زهرا هوشیار، روناک پارسه، مهرزاد بایزنژاد، زهرا صالحی و معصومه ایرانپور خطیبی

نتایج روز نخست:

پرواز تبریز صفر – درین البرز ۳

آوین البرز ۳ – قهرمانی قزوین یک

منافی تبریز یک – آریا ترکان مراغه ۳

 

گروه دوم

میزبان: باشگاه شریف بوشهر

تیم‌ها: اوج ساحل قشم، میثاق بندر امام، پیکان خوزستان، نفت امیدیه، شریف بوشهر و محبوب هرمزگان

سالن: امام رضا شهر برازجان

ناظران فنی: لیلی توکلی و فرحناز خیری

ناظران داوری: هدیه صابری و طوبی بهپوری

داوران: راحله اکبرزاده، پریا علیخانی، افسانه شکوهی‌فر، الهام شیخی و الهه سیفی‌پور

نتایج روز نخست:

اوج ساحل قشم یک – میثاق بندر امام ۳

پیکان خوزستان ۳ – نفت امیدیه صفر

شریف بوشهر ۲ – محبوب هرمزگان ۳

 

گروه سوم

میزبان: خوش سیما

تیم‌ها: چوب‌خط سوادی، پیشرفته، پریسا، پدیده شرق بیرجند، آرنیا و خوش سیما

سالن: خوش سیما آمل

ناظران فنی: مهین مومن، کبری رضایی و مهری احمد علی‌نژاد

ناظران داوری: زهرا شیری و شهناز برادران مهاجری

داوران: پروانه فامیلی‌فرد، فاطمه علیخانی، فرشته محمودی، معصومه ابراهیم صیقلانی و سارا زهدی

نتایج روز نخست:

چوب‌خط سوادی مازندران یک – پیشرفته خراسان رضوی ۳

پریسا خراسان رضوی یک – پدیده شرق بیرجند ۳

آرنیا خراسان شمالی صفر – خوش سیما مازندران ۳

 

گروه چهارم

میزبان: ققنوس فسا

تیم ها: میعاد بردسیر، دنیش نان کرمانشاه، توسعه بیجار، الماس ایلام، ققنوس فسا و سنگ آهن بافق

سالن: دانشگاه آزاد فسا

ناظران فنی: نازآفرین فنودی، آمنه خواجه‌ئیان و فرحناز محسنی

ناظران داوری: محبوبه زرنویس‌زاده و معصومه اسمعیل‌زاده

داوران: شیما حقوقی‌زاده، رحیمه شهابی، مروارید عاشق، مریم محمدی و سیما سنایی

نتایج روز نخست:

میعاد بردسیر کرمان صفر – دنیش نان کرمانشاه ۳

توسعه بیجار کردستان ۳ – الماس ایلام صفر

ققنوس فسا صفر – سنگ آهن بافق ۳


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه