رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
  • کد خبر : ۸۸۰۷
  • چاپ خبر : نتایج دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب مشخص شد
در پایان رقابت های صبح امروز؛

نتایج دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب مشخص شد

رقابت های انتخابی اوزان 65 و 79 كيلوگرم تيم ملی كشتی آزاد ایران صبح امروز با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

در پایان رقابت های صبح امروز، نتایج دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) در گروه ب مشخص شد.

در پایان رقابت های صبح امروز، نتایج دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب مشخص شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کشتی، دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) در گروه ب از صبح امروز (چهارشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی در حال برگزاری است و فرداشب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

نتایج دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب (نوبت صبح) به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲
پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱
بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱
پاس ستارگان ساری، برنده ۹ – چسب رازی ۱

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده ۲- علی قلی زادگان ۱
۶۱ کیلوگرم: خیراله قهرمانی ۲- محمدرضا ابراهیمی، برنده ۸
۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور ۳ – علی علیزاده، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: سید میرشاد اکبری، برنده ۶- امیرحسین متقی ۳
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده ۸- حسین اباذری ۶
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۴- مهدی اسماعیل زاده صفر
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده ۱۰ ضربه فنی – حسین نوری صفر
۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۴- امیرعلی آذرپیراد ۲
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۱۱- امیررضا فتاحی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۱۲- سهیل یوسفی ۱

پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده ۱۱- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده، برنده ۲- علیرضا حیدری ۱
۶۵ کیلوگرم: شایان حمزه، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: محمد کریمی، برنده ۱۱- عسگر محمدی صفر
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۵- علی شاه پسندی صفر
۷۹ کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده ۱۱- اشکان طاهرخانی ۲
۸۶ کیلوگرم: محمد بخشی، برنده ۲- مسعود ساعدی ۴
۹۲ کیلوگرم: آرش نیرآبادی صفر- مصطفی نجفی، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: دانیا شریعتی نیا، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده – بدون حریف

بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۶۵ کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده ۶- محمدرضا باقری
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۱۳- سید امیرمهدی حسینی ۲
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۱۲- سعید رسولی ۲
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۶- فریبرز بابایی، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۱۱- مسعود ساعدی ۱
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- مصطفی نجفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده – بدون حریف

پاس ستارگان ساری، برنده ۹- چسب رازی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: صابر خانجانی، برنده ۹- مهدی ویسی صفر
۶۱ کیلوگرم: سید حسن عبادی، برنده ۱۱- محمدرضا طهماسب پور صفر
۶۵ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده ۵- افشین خوش بخت صفر
۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده ۵- عرفان الهی، برنده ۱۱
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۳- عیرضا خدایاری ۱
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده ۱۱- علی اصغر تالشی صفر
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده ۷- حسین نوری ۲
۹۲ کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده ۹- امیرعلی آذرپیراد ۱
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده ۱۰- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده ۱۲ ضربه فنی- سالار حبیبی ۱

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه