رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 19 آذر 1399 - 12:50
  • کد خبر : ۸۷۹۷
  • مشاهده :  1166 بازدید
  • چاپ خبر : مهلت پرداخت تسهیلات به اماکن ورزشی آسیب دیده از کرونا تمدید شد
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام:

مهلت پرداخت تسهیلات به اماکن ورزشی آسیب دیده از کرونا تمدید شد

علی شائی با بیان اینکه ۷۵۰ نفر اعم از مربی و موسس باشگاه های سطح استان برای دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا ثبت نام کرده اند، گفت: مجمع باشگاه دارن استان در راستای حمایت از باشگاه های ورزشی در استان تشکیل می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از تمدید مهلت پرداخت تسهیلات به موسسین اماکن ورزشی خصوصی آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از تمدید مهلت پرداخت تسهیلات به موسسین اماکن ورزشی خصوصی آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

به ګزارش یاریزان؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از تمدید مهلت پرداخت و اعطای تسهیلات به موسسین اماکن ورزشی خصوصی آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

مظفر علی شائی بیان داشت: با عنایت به توافقات و هماهنگی های صورت گرفته فی مابین وزارت ورزش و جوانان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی استمرار تعطیلی اماکن ورزشی به سبب اپیدمی مذکور و متضرر شدن موسسین این بنگاه ها، تمهیدات لازم به منظور پرداخت این تسهیلات به عمل آمده است.

وی با اشاره به مهلت ثبت نام تا مورخ ۹۹/۰۹/۲۲ تاکید کرد: موسسین اماکن فوق به منظور بهره مندی از تسهیلات اعطایی در اسرع وقت جهت ثبت نام و تکمیل فرم های مربوطه به میز خدمت الکترونیکی در سایت وزارت ورزش و جوانان به آدرس: Sd.msy.gov.ir مراجعه نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با بیان این مطلب که راهنمای چگونگی ثبت نام و پیگیری امور مربوطه در سایت فوق قابل مشاهده می باشد؛ اظهار امیدواری نمود با توجه به نرخ سود ۱۲ درصدی و تنفس ۶ ماهه این تسهیلات، بخشی از مشکلات جامعه ی هدف برطرف گردد.


 

------------------------------------

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه