رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 مهر 1401 - 16:27
  • کد خبر : ۱۳۶۰۶
  • مشاهده :  243 بازدید
  • چاپ خبر : مهدی خدابخشی مدال طلای لیگ جهانی کاراته وان را کسب کرد
در وزن ۸۴- آقایان؛

مهدی خدابخشی مدال طلای لیگ جهانی کاراته وان را کسب کرد

تیم ملی کاراته ایران در مجموع مردان و بانوان و با درخشش ورزشکاران کرمانشاهی و ایلامی، عنوان نایب قهرمانی لیگ جهانی اتریش را از آن خود کرد.

مهدی خدابخشی کاراته کای کرمانشاهی در وزن ۸۴- آقایان موفق به کسب مدال طلای لیگ جهانی کاراته وان شد.

مهدی خدابخشی کاراته کای کرمانشاهی در وزن ۸۴- آقایان موفق به کسب مدال طلای لیگ جهانی کاراته وان شد.

به گزارش یاریزان؛ مهدی خدابخشی با ۷ پیروزی مقتدرانه صاحب مدال طلا وزن ۸۴- آقایان در لیگ جهانی کاراته وان سری آ کوجالی ۲۰۲۲ شد.

مهدی خدابخشی در وزن ۸۴- آقایان در دور اول مسابقات با نتیجه ۸ بر ۳ یوناتان فروند از استرالیا را شکست داد و در دومین دیدار خود ۲ صفر جولیان نوبه از هلند را شکست داد. همچنین در سومین دیدار خود ملوس گاشی از کوزو را ۴ یک پشت سر گذاشت.

این ورزشکار کرمانشاهی در چهارمین دیدار خود با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل زکی سامه از مصر مقتدرانه به پیروزی رسید و در پنجمین مسابقه و فینال جدول خود مقابل عیسا لردجوم از فرانسه با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید و راهی دیدار نیمه نهایی شد.

مهدی خدابخشی در دیدار نیمه نهایی با نتیجه ۳ بر یک والری سونیخ از اوکراین را شکست داد و راهی فینال شد. وی در دیدار نهایی با نتیجه ۳ بر صفر حسن ارسلان از ترکیه را شکست داد و صاحب مدال طلا وزن ۸۴- آقایان در لیگ جهانی کاراته وان سری آ کوجالی ۲۰۲۲ شد.

سومین مرحله از مسابقات لیگ‌جهانی کاراته وان سری آ در سال ۲۰۲۲ از یک مهر به میزبانی کوجالی ترکیه آغاز و تا پایان امروز سوم مهر ماه ادامه خواهد داشت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه