رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 7 فروردین 1398 - 19:57
  • کد خبر : ۴۳۴۰
  • چاپ خبر : مهدی خانی : حق ما بود در این گروه صدرنشین باشیم/شانس صعود به المپیک را داریم

مهدی خانی : حق ما بود در این گروه صدرنشین باشیم/شانس صعود به المپیک را داریم

محمدمهدی مهدی‌خانی فوتبالیست کرمانشاهی گفت: اگر عملکرد تیم ملی امید ایران در نیمه دوم‌ بازی مقابل یمن را در مقابل عراق هم تکرار کنیم می‌توانیم این تیم را نیز شکست بدهیم.

  محمدمهدی مهدی خانی هافبک تیم فوتبال پدیده یکی از بازیکنان موفق تیم کرانچار در مرحله مقدماتی بازی های المپیک بود. به گزارش یاریزان؛ مهدی خانی در خصوص بازی های این مرحله و صعود امیدها به دور نهایی رقابت ها گفت: ما مدت هاست که در کنار هم حضور داریم و بازی ها همچنین اردوهای […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

محمدمهدی مهدی خانی هافبک تیم فوتبال پدیده یکی از بازیکنان موفق تیم کرانچار در مرحله مقدماتی بازی های المپیک بود.

به گزارش یاریزان؛ مهدی خانی در خصوص بازی های این مرحله و صعود امیدها به دور نهایی رقابت ها گفت: ما مدت هاست که در کنار هم حضور داریم و بازی ها همچنین اردوهای تدارکاتی خوبی را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه برنامه های آماده سازی تیم بسیار خوب برگزار شد و بچه ها با آمادگی وارد رقابت ها شدند. من فکر می کنم حق ما بود که در این گروه اول باشیم اما به هر صورت اتفاقات دیگری رقم خورد و در نهایت به عنوان تیم دوم صعود کردیم.

 

------------------------------------

هافبک کرمانشاهی تیم ملی امید ایران همچنین اظهار داشت: مرحله نهایی بازی ها خیلی سخت تر است و طبیعتا باید آماده سازی ، بازی ها و برنامه بهتری هم داشته باشیم. امیدواریم همه چیز به خوبی پیش برود و تیم ما با آمادگی کامل وارد مسابقات نهایی در تایلند شود. بچه ها نشان دادند که توانایی بالایی دارند و مقابل عراق که یکی از قدرت های آسیایی در این رده سنی است بهترین بازی را انجام دادیم. با این شرایط اگر حمایت ها از تیم امید ادامه داشته باشد قطعا یکی از شانس های اصلی صعود به المپیک هستیم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی