رفتن به بالا
  • شنبه - 16 مرداد 1400 - 19:36
  • کد خبر : ۱۱۲۶۴
  • چاپ خبر : معرفی نفرات برتر سومین مرحله مسابقات آزاد اهداف پروازی در ماده تراپ
با حضور 90 ورزشکار؛

معرفی نفرات برتر سومین مرحله مسابقات آزاد اهداف پروازی در ماده تراپ

با اعلام آمادگی و ثبت نام رسمی چهار تیم از جمله نماینده استان کرمانشاه، نخستین هفته لیگ برتر اهداف پروازی تیراندازی در اواسط شهریورماه برگزار خواهد شد.

سومین مرحله مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی با معرفی نفرات برتر ماده تراپ به پایان رسید. به گزارش یاریزان؛ رقابت های مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی با حضور ۹۰ ورزشکار از سراسر کشور از ۱۳ تا ۱۵ مرداد در محل سایت رو باز زنده یاد محمد علی اینانلو برگزار شد که در پایان […]

سومین مرحله مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی با معرفی نفرات برتر ماده تراپ به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی با حضور ۹۰ ورزشکار از سراسر کشور از ۱۳ تا ۱۵ مرداد در محل سایت رو باز زنده یاد محمد علی اینانلو برگزار شد که در پایان نفرات برتر ماده تراپ معرفی شدند.

با برگزاری فینال ماده تراپ بزرگسالان، محمد بیرانوند از لرستان اول شد و مرضیه پروش نیا از اصفهان و شاهو امامی راد از کردستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در همین ماده و در رده سنی نوجوانان و جوانان، محمد حسین خواست خدایی از فارس با کسب بالاترین امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و امیر محمدیان از کهگیلویه و بویراحمد دوم شد و اهورا منصوری از فارس در جایگاه سوم ایستاد.

مراسم اهدای احکام و جوایز نقدی ورزشکاران با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر و دیگر مسئولان فدراسیون و جمعی از مربیان و داوران برگزار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه