رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 7 فروردین 1398 - 23:51
  • کد خبر : ۴۳۴۲
  • چاپ خبر : آیا مصدومیت به وریا غفوری و شاهین مصلح اجازه بازی در دربی را خواهد داد؟

آیا مصدومیت به وریا غفوری و شاهین مصلح اجازه بازی در دربی را خواهد داد؟

استقلال در هفته‌های اخیر اوج گرفته است اما حتی در روزهایی که این تیم نتایج خوبی نمی‌گرفت وریا غفوری عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

  وریا غفوری و شاهین مصلح دو مهره کلیدی سرخ آبی های پایتخت در دفاع محسوب میشوند و رسیدن هر دوی آنها باتوجه به مصدومیت به دربی حکم قوی تر شدن تیم را دارد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ مصدومیت وریا غفوری و شایان مصلح سرخابی‌ها را نگران کرده بود. شایان مصلح که مدت‌هاست دچار […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

وریا غفوری و شاهین مصلح دو مهره کلیدی سرخ آبی های پایتخت در دفاع محسوب میشوند و رسیدن هر دوی آنها باتوجه به مصدومیت به دربی حکم قوی تر شدن تیم را دارد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ مصدومیت وریا غفوری و شایان مصلح سرخابی‌ها را نگران کرده بود. شایان مصلح که مدت‌هاست دچار مصدومیت شده در فاصله سه روز مانده به دربی باز هم در تمرینات گروهی حاضر نشد. او به صورت اختصاصی دور زمین نرم‌دوی کرد. به نظر می‌رسد مصلح غایب پرسپولیس در بازی روز شنبه مقابل استقلال باشد. در آن سوی میدان اما شرایط متفاوت است.

وریا غفوری که یکی از امیدهای اصلی شفر برای بازی با پرسپولیس است. او در تمرین استقلال به صورت انفرادی تمرین کرد و در کارهای گروهی حضور نداشت. با این حال وریا غفوری هیچ مصدومیت جدیدی ندارد. با توجه به تمرین در چمن مصنوعی آن هم با توصیه کادر پزشکی، وریا به صورت اختصاصی تمرین کرد تا با آسیب دیدگی جدید روبه‌رو نشود. احتمالا او در بازی با پرسپولیس به طور کامل در ترکیب استقلال به میدان خواهد رفت.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی