رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
  • کد خبر : ۱۰۰۱۷
  • چاپ خبر : مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا / تلاش بسامی به نتیجه نرسید
به میزبانی تاشکند ازبکستان؛

مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا / تلاش بسامی به نتیجه نرسید

به گزارش یاریزان؛ پوپک بسامی بانوی وزنه بردار کرمانشاهی در مسابقات قهرمانی جهان دو رکورد ملی را ارتقا داد.

پوپک بسامی در مسابقات قهرمانی آسیا در حرکت یکضرب دسته ۵۵ کیلوگرم اوت کرد و در حرکت دوضرب موفق به مهار وزنه ۹۱ کیلویی شد.

پوپک بسامی در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا در حرکت یکضرب دسته ۵۵ کیلوگرم اوت کرد و در حرکت دوضرب موفق به مهار وزنه ۹۱ کیلویی شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی مردان و بانوان ۲۰۲۱ آسیا از روز گذشته (شنبه ۲۸ فروردین ماه) به میزبانی تاشکند ازبکستان آغاز شده است. تیم‌ ملی بانوان کشورمان با ۵ وزنه‌بردار و تیم مردان با ۹ وزنه‌بردار در این رقابت‌ها حاضر خواهند بود.

از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح امروز (یکشنبه ۲۹ فروردین ماه) پوپک بسامی اولین ملی‌پوش وزنه‌برداری ایران بود که روی تخته رفت. بسامی در گروه B دسته ۵۵ کیلوگرم با سه وزنه‌بردار این گروه رقابت کرد و در نهایت در حرکت یکضرب از گردونه خارج شد و در حرکت دوضرب وزنه ۹۱ کیلویی را در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا به ثبت رساند.

وی از شش حرکت خود در یکضرب و دوضرب، توانست وزنه ۹۱ کیلویی در اولین حرکت دوضرب را به ثبت برساند. وی در حرکت یکضرب ابتدا دو بار وزنه‌ ۷۱ کیلوگرم و یک بار وزنه ۷۳ کیلوگرم را انداخت. در حرکت اول دوضرب وزنه ۹۱ کیلوگرم را مهار کرد و وزنه‌های ۹۴ و ۹۵ را بالای سر نبرد.

 

وی پیش از این در مسابقات قهرمانی آسیا نینگبو چین و قهرمانی جهان تایلند در دسته ۵۵ کیلوگرم به روی تخته رفته است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه