رفتن به بالا
  • شنبه - 20 فروردین 1401 - 16:40
  • کد خبر : ۱۲۱۴۹
  • مشاهده :  661 بازدید
  • چاپ خبر : مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان ایران به میزبانی سنندج برگزار خواهد شد

مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان ایران به میزبانی سنندج برگزار خواهد شد

به گزارش یاریزان؛ تیم های کبابی شیدای کردستان، خانه بسکتبال نیشابور، ذوب آهن اصفهان و مولتی کافه مشهد 4 تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته یکم بسکتبال بانوان کشور هستند که رقابت های خود را از روز چهارشنبه 24 فروردین به میزبانی کردستان و در سالن آزادی شهر سنندج به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد. تیم بسکتبال بانوان "کبابی شیدای کردستان" به عنوان نماینده استان در رقابت های لیگ دسته یک بانوان کشور حضور دارد و در مرحله نیمه نهایی و در اولین دیدار راس ساعت 22 روز چهارشنبه 24 فروردین در برابر تیم "مولتی کافه مشهد" صف آرایی خواهد کرد. بلندقامتان تیم "کبابی شیدای کردستان" در دومین دیدار راس ساعت 22 روز جمعه 26 فروردین در دیدار برگشت به مصاف تیم "مولتی کافه مشهد" می روند.

مرحله نیمه نهایی رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک بانوان ایران با حضور چهار تیم در شهر سنندج برگزار می شود.

مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ دسته یک بانوان ایران با حضور چهار تیم در شهر سنندج برگزار می شود.

به گزارش یاریزان؛ تیم های کبابی شیدای کردستان، خانه بسکتبال نیشابور، ذوب آهن اصفهان و مولتی کافه مشهد ۴ تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته یکم بسکتبال بانوان کشور هستند که رقابت های خود را از روز چهارشنبه ۲۴ فروردین به میزبانی کردستان و در سالن آزادی شهر سنندج به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.

تیم بسکتبال بانوان “کبابی شیدای کردستان” به عنوان نماینده استان در رقابت های لیگ دسته یک بانوان کشور حضور دارد و در مرحله نیمه نهایی و در اولین دیدار راس ساعت ۲۲ روز چهارشنبه ۲۴ فروردین در برابر تیم “مولتی کافه مشهد” صف آرایی خواهد کرد.

بلندقامتان تیم “کبابی شیدای کردستان” در دومین دیدار راس ساعت ۲۲ روز جمعه ۲۶ فروردین در دیدار برگشت به مصاف تیم “مولتی کافه مشهد” می روند.

دو تیم خانه بسکتبال نیشابور و ذوب آهن اصفهان نیز به صورت رفت و برگشت به مصاف یکدیگر می روند و در پایان ۲ تیم از این رقابت ها به مرحله نهایی صعود خواهند کرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه