رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 22 فروردین 1398 - 10:10
  • کد خبر : ۴۵۱۲
  • مشاهده :  782 بازدید
  • چاپ خبر : ایران قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین جهان شد

ایران قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین جهان شد

مسابقات تور جهانی تنیس روی میز معلولین اردن با حضور ورزشکارانی از 16 کشور در بخش انفرادی به کار خود پایان داد و نمایندگان کشورمان در کلاس های متفاوت پس از 2 روز رقابت با کسب سه مدال طلا افتخار آفرینی کردند.

ایران در مجموع بین ۱۶ کشور جهان به مقام نخست مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین جهان دست یافت.   به گزارش یاریزان؛ مسابقات تور جهانی تنیس روی میز معلولین اردن با حضور ورزشکارانی از ۱۶ کشور در دو بخش انفرادی و تیمی با قهرمانی تیم ملی کشورمان به کار خود پایان داد.   […]

ایران در مجموع بین ۱۶ کشور جهان به مقام نخست مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین جهان دست یافت.

 

به گزارش یاریزان؛ مسابقات تور جهانی تنیس روی میز معلولین اردن با حضور ورزشکارانی از ۱۶ کشور در دو بخش انفرادی و تیمی با قهرمانی تیم ملی کشورمان به کار خود پایان داد.

 

در مسابقات انفرادی: حسن جانفشان در کلاس ۲ با غلبه بر ۲ بازیکن از کشور تایلند کشورهای اردن و مجارستان نایل به کسب مدال طلا گردید. مهدی معصومی در کلاس ۴ با غلبه بر حریفانی از کشورهای نروژ، مجارستان و در فینال با غلبه بر بازیکن اندونزی مدال طلا کسب کردند. سید امیرحسین حسینی پور در کلاس ۸ موفق شد حریفانی از کشور نروژ، هند، مجارستان، تایلند، نروژ و در فینال با غلبه بر بازیکن نیجریه نایل به کسب مدال طلا گردد.

در مسابقات تیمی: حسن جانفشان و مجید عربی با ادغام کلاس ۲ و ۳ موفق به شکست ۲ تیم از اردن و یک تیم از کشور تایلند شدند و در نهایت نایل به کسب مدال طلا شدند.

مهدی معصومی و یار تیمی خود آستان از اندونزی با ادغام کلاس ۴ و ۵ با شکست اردن، نیجریه، نروژ و الجزایز موفق به کسب مدال طلا شدند. محمد قنبری، سعید صفدریان و سید امیرحسین حسینی پور با ادغام کلاس های ۶ ، ۷ و ۸ با شکست تیم های هند، الجزایر و تایلند موفق به کسب مدال برنز شدند. ناصر دهقانپور، یوسف بچاری و سجاد مایلی در کلاس ۹ با شکست تیم های هند، مجارستان و هلند موفق به کسب مدال برنز شدند.

 

شایان ذکر است سرپرستی و سرمربیگری کل کاروان تنیس روی میز کشورمان در این مسابقات بر عهده مهدی آرمندنیا بود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه