رفتن به بالا
  • جمعه - 7 آبان 1400 - 12:52
  • کد خبر : ۱۱۹۷۷
  • مشاهده :  624 بازدید
  • چاپ خبر : مسابقات او-اسپرت ایران با قهرمانی کردستان به کار خود پایان داد
در دو بخش آقایان و بانوان؛

مسابقات او-اسپرت ایران با قهرمانی کردستان به کار خود پایان داد

مسابقات او-اسپرت قهرمانی ایران در دو بخش آقایان و بانوان با قرار گرفتن تیم کردستان کردستان بر سکوی نخست پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی او-اسپرت ایران (جام بازی های بشردوستی) با هدف انتخابی تیم های آقایان و بانوان در رشته های ورزش های با مانع، هنری، آبی، ذهنی، تمرکزی، توپی و مبارزه ای با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در فضای باز به میزبانی منطقه گردشگری منوچهری همدان برگزار شد. در پایان این دوره از پیکارها و در مجموع گروه آقایان و بانوان، کردستان با کسب 20 مدال طلا، 10 مدال نقره، 10 برنز به مقام قهرمانی دست یافت. اردبیل با 11 مدال طلا، 4 مدال نقره، 2 مدال برنز نایب قهرمان شد، اصفهان با 10 مدال طلا،13 نقره ، 13 برنز در جایگاه سوم قرار گرفت. جدول رده بندی رقابت های کشوری او- اسپرت به شرح ذیل است:

مسابقات او-اسپرت قهرمانی ایران در دو بخش آقایان و بانوان با قرار گرفتن تیم کردستان کردستان بر سکوی نخست پایان یافت.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

مسابقات او-اسپرت قهرمانی ایران در دو بخش آقایان و بانوان با قرار گرفتن تیم کردستان کردستان بر سکوی نخست پایان یافت.

به گزارش یاریزان؛ بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی او-اسپرت ایران (جام بازی های بشردوستی) با هدف انتخابی تیم های آقایان و بانوان در رشته های ورزش های با مانع، هنری، آبی، ذهنی، تمرکزی، توپی و مبارزه ای با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در فضای باز به میزبانی منطقه گردشگری منوچهری همدان برگزار شد.

در پایان این دوره از پیکارها و در مجموع گروه آقایان و بانوان، کردستان با کسب ۲۰ مدال طلا، ۱۰ مدال نقره، ۱۰ برنز به مقام قهرمانی دست یافت. اردبیل با ۱۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره، ۲ مدال برنز نایب قهرمان شد، اصفهان با ۱۰ مدال طلا،۱۳ نقره ، ۱۳ برنز در جایگاه سوم قرار گرفت.

جدول رده بندی رقابت های کشوری او-اسپرت به شرح ذیل است:

مسابقات او-اسپرت قهرمانی ایران در دو بخش آقایان و بانوان با قرار گرفتن تیم کردستان کردستان بر سکوی نخست پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی او-اسپرت ایران (جام بازی های بشردوستی) با هدف انتخابی تیم های آقایان و بانوان در رشته های ورزش های با مانع، هنری، آبی، ذهنی، تمرکزی، توپی و مبارزه ای با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در فضای باز به میزبانی منطقه گردشگری منوچهری همدان برگزار شد. در پایان این دوره از پیکارها و در مجموع گروه آقایان و بانوان، کردستان با کسب 20 مدال طلا، 10 مدال نقره، 10 برنز به مقام قهرمانی دست یافت. اردبیل با 11 مدال طلا، 4 مدال نقره، 2 مدال برنز نایب قهرمان شد، اصفهان با 10 مدال طلا،13 نقره ، 13 برنز در جایگاه سوم قرار گرفت. جدول رده بندی رقابت های کشوری او-اسپرت به شرح ذیل است: او-اسپرت برند تجاری ورزش های پارسیان اصیل است که از مخفف واژه ی اوریجنال پرشین اسپرت یعنی ورزش های پارسیان اصیل آمده است که در سال 1378 توسط برادران منوچهری ملی پوشان و قهرمانان اسبق ایران و جهان پایه گذاری شده و تحت عنوان انجمن او-اسپرت ایران فعالیت می کند

 

 

------------------------------------

او-اسپرت برند تجاری ورزش های پارسیان اصیل است که از مخفف واژه ی اوریجنال پرشین اسپرت یعنی ورزش های پارسیان اصیل آمده است که در سال ۱۳۷۸ توسط برادران منوچهری ملی پوشان و قهرمانان اسبق ایران و جهان پایه گذاری شده و تحت عنوان انجمن او-اسپرت ایران فعالیت می کند.

بر اساس سیاستهای کلی فدراسیون جهانی او-اسپرت و توسعه همه جانبه این رشته پرطرفدار مدرن در تمامی اقشار و گروه ها، این رشته ورزشی در سازمانهای عضو جنبش المپیک، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا)، دادگاه بین المللی حکمیت ورزشی (کاس)، انجمن جهانی ورزش برای همه (تافیسا) و ۳۲ کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش کشورهای مربوطه در قاره های مختلف عضویت دارد.

انجمن او-اسپرت ایران نیز در راستای سیاستهای جهانی این رشته در فدراسیون ورزش های کارگری تحت عنوان انجمن او-اسپرت کارگران کشور، در دانشگاه پیام نور تحت عنوان انجمن دانشجویان کشور و در فدراسیون ورزش های رزمی تحت عنوان انجمن او-اسپرت کشور دارای فعالیت قانونمند می باشد.

توسعه او-اسپرت در فدراسیون ورزش های دانش آموزی، فدراسیون ورزش های دانشجویی، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، فدراسیون ورزش ناشنوایان و نیروهای مسلح از اهم برنامه های توسعه همه جانبه این رشته ورزشی است که در سند چشم انداز و راهبردی انجمن او-اسپرت کشور لحاظ گردیده است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه