رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
  • کد خبر : ۶۰۰۰
  • چاپ خبر : مسابقات اسلالوم موتورهای سنگین قهرمانی استان کرمانشاه به خط پایان رسید

مسابقات اسلالوم موتورهای سنگین قهرمانی استان کرمانشاه به خط پایان رسید

محمد جواد کرانی رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات اسلالوم موتورهای سنگین قهرمانی این استان خبر داد.

محمد جواد کرانی رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از برگزاری مسابقه اسلالوم موتورهای سنگین قهرمانی این استان خبر داد.

رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات اسلالوم موتورهای سنگین قهرمانی این استان خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ محمد جواد کرانی بیان کرد : این مسابقات امروز ۲۷ دی ماه با ۲۵ شرکت کننده از استان کرمانشاه در دو کلاس ۴۰۰ سی سی و ۱۰۰۰ سی سی برگزار شد که کلاس ۴۰۰ سی سی نفر اول محمد امین منصوبی ۴۶/۱۶ و نفر دوم محمد امین فرهادی ۴۷/۶۵ و نفر سوم سجاد نورانی ۵۱/۷۴ شدند.
کرانی گفت: در کلاس ۱۰۰۰سی سی میثم منصف ۵۴/۰۵ و محمد مهدی رمضانی ۵۵/۸۹ نفر اول و دوم مسابقات شدند.
او با بیان اینکه مسابقه اسلالوم موتورهای سنگین قهرمانی استان کرمانشاه با هدف افزایش مهارت های فردی موتور سواران برگزار می شود گفت: در تلاشیم تا با برگزاری مسابقات متنوع جوانان را به سمت این ورزش مهیج جذب کنیم تا زیر نظر مربیان مجرب و در محیط امن بتوانند تجربه خوبی از سرعت و مهارت را تجربه کنند.
کرانی گفت: کرمانشاه پتانسیل بالایی از جوانان با استعداد دارد و برنامه ریزی کردیم تا موتورسواران جوان و با استعداد را شناسایی کنیم و با تقویت مهارت آن ها را برای حضور در میادین ملی آماده کنیم.
به گفته رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه این مسابقات برای ترویج استفاده موتور سواران از کلاه ایمنی با شعار کلاه ایمنی ضامن سلامتی برگزار شده است.
او گفت: در ورزشگاه ۱۵ خرداد جوانان علاقه مندان می توانند در کلاس های آموزشی حرکات نمایشی و کلاس ریس شرکت کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه