رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 آذر 1401 - 12:03
  • کد خبر : ۱۴۵۲۰
  • چاپ خبر : مراسم اختتامیه جشنواره صعود های برتر ایران برگزار شد + لیست اسامی منتخبین

مراسم اختتامیه جشنواره صعود های برتر ایران برگزار شد + لیست اسامی منتخبین

هم‌زمان با روز جهانی کوهستان، مراسم اختتامیه نهمین جشنواره صعود های برتر ایران، با اعطای کارابین نمادین جشنواره به برنامه صعود مسیر «هاری رست» دیواره علم کوه برگزار شد. به گزارش یاریزان؛ در مراسم پایانی نهمین جشنواره صعودهای برتر که در روز یکشنبه 20 آذر ماه 1401 و همزمان با روز جهانی کوهستان از ساعت 15 لغایت 17 در سالن جلسات فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی برگزار شد؛ بر اساس نظر هیئت داوران، در بخش «دیواره نوری» و «کوه‌نوردی» برنامه های برگزیده اعلام و تقدیر شدند. در این مراسم پس از توضیحات «رضا زارعی» رئیس فدراسیون و تبیین مواردی پیرامون رویکردهای ادوار برگزاری جشنواره صعودهای برتر و این دوره، بیانیه هیئت داوران توسط «هادی صابری» رئیس هیئت داوران قرائت شد که مشروح این بیانیه را در ادامه (فایل پیوست) از نظر می گذرانید. همچنین پس از قرائت بیانیه، از اعضای هیئت داوران؛ «هادی صابری»، «جواد نوروزی»، «فرشاد میجوجی»، «مهدی محمدشاهی» و «فرنوش رئیسی» با اهدای یادبود جشنواره و لوح، تقدیر گردید. و اما براساس نظر هیئت داوران؛ در بخش «دیواره‌نوردی«، صعود مسیر «هاری رست» در دیواره علم کوه، صعود برگزیده شد و اعضای آن موفق به دریافت یادبود جشنواره و لوح تقدیر گردید. نفرات این تیم عبارت بودند از: سعید فراهانی و سپهر سوداگر، با پشتیبانی قاسم بلبلی زاده و مجتبی قهیه ای. در بخش «کوهنوردی» نیز صعود و پیمایش خط الراس فرعی دنا شایسته تقدیر اعلام شد و یادبود جشنواره و لوح تقدیر به اعضای آن اعطا گردید. نفرات این تیم عبارت بودند از: مجید ملک محمدی، پویان تفرشی و عباس اسماعیلی. در ادامه و در بخش جنبی جشنواره نیز، طبق سنوات و ادوار قبلی، به عنوان مجال و فرصتی ارزشمند، تعدادی از فعالان و اثرگذاران کوهنوردی و صعودهای ورزشی به شرح ذیل، توسط فدراسیون با اهدای یادبود جشنواره و لوح تقدیر، مورد تجلیل قرار گرفتند: *«محمد حسن کرباسیان» مدیرعامل محترم شرکت «صخره سازان بامداد» به عنوان تولیدکننده نمونه و فعال *«محسن نیک روش» به عنوان برگزیده‌ی حوزه نشر و رسانه، *«نسترن وثوقی» به عنوان تلاشگر و داوطلب فعال و دلسوز در حفظ محیط زیست، *«فاطمه فرید» به عنوان بانوی اثرگذار در حوزه سنگ‌نوردی *«محسن عبدلی» به عنوان پیش‌کسوتان اثرگذار در حوزه کوه نوردی «رسول نقوی» به عنوان «کوه‌نورد دوران»، «یاشار باقری» کوهنورد نوجوان مبتلا به ام اس، که همت و تلاش ارزنده ای در کوه نوردی و صعود به قلل داخلی به ویژه صعود به قله دماوند داشته است؛ به عنوان نمونه‌ای از عزم راسخ، اراده، استقامت و امید به زندگی؛ تقدیر شد. در پایان نیز «کارابین نمادین» جشنواره به «صعود برتر سال»؛ صعود زمستانی مسیر «هاری رست» دیواره علم کوه توسط «سپهر سوداگر» و «سعید فراهانی» و کلنگ نمادین جشنواره به کوهنورد دوران؛ «رسول نقوی» اهدا شد.

هم‌زمان با روز جهانی کوهستان، مراسم اختتامیه نهمین جشنواره صعود های برتر ایران، با اعطای کارابین نمادین جشنواره به برنامه صعود مسیر «هاری رست» دیواره علم کوه برگزار شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

هم‌زمان با روز جهانی کوهستان، مراسم اختتامیه نهمین جشنواره صعود های برتر ایران، با اعطای کارابین نمادین جشنواره به برنامه صعود مسیر هاری رست دیواره علم کوه برگزار شد.

به گزارش یاریزان؛ در مراسم پایانی نهمین جشنواره صعودهای برتر که در روز یکشنبه ۲۰ آذر ماه ۱۴۰۱ و همزمان با روز جهانی کوهستان از ساعت ۱۵ لغایت ۱۷ در سالن جلسات فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی برگزار شد؛ بر اساس نظر هیئت داوران، در بخش دیواره نوری و کوه‌نوردی برنامه های برگزیده اعلام و تقدیر شدند.

 

------------------------------------

در این مراسم پس از توضیحات رضا زارعی رئیس فدراسیون و تبیین مواردی پیرامون رویکردهای ادوار برگزاری جشنواره صعودهای برتر و این دوره، بیانیه هیئت داوران توسط هادی صابری رئیس هیئت داوران قرائت شد. همچنین پس از قرائت بیانیه، از اعضای هیئت داوران؛ هادی صابری، جواد نوروزی، فرشاد میجوجی، مهدی محمدشاهی و فرنوش رئیسی با اهدای یادبود جشنواره و لوح، تقدیر گردید.

و اما براساس نظر هیئت داوران؛ در بخش دیواره‌نوردی، صعود مسیر هاری رست در دیواره علم کوه، صعود برگزیده شد و اعضای آن موفق به دریافت یادبود جشنواره و لوح تقدیر گردید. نفرات این تیم عبارت بودند از: سعید فراهانی و سپهر سوداگر، با پشتیبانی قاسم بلبلی زاده و مجتبی قهیه ای.

در بخش کوهنوردی نیز صعود و پیمایش خط الراس فرعی دنا شایسته تقدیر اعلام شد و یادبود جشنواره و لوح تقدیر به اعضای آن اعطا گردید. نفرات این تیم عبارت بودند از: مجید ملک محمدی، پویان تفرشی و عباس اسماعیلی.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در ادامه و در بخش جنبی جشنواره نیز، طبق سنوات و ادوار قبلی، به عنوان مجال و فرصتی ارزشمند، تعدادی از فعالان و اثرگذاران کوهنوردی و صعودهای ورزشی به شرح ذیل، توسط فدراسیون با اهدای یادبود جشنواره و لوح تقدیر، مورد تجلیل قرار گرفتند:

محمد حسن کرباسیان مدیرعامل محترم شرکت صخره سازان بامداد به عنوان تولیدکننده نمونه و فعال

محسن نیک روش به عنوان برگزیده‌ی حوزه نشر و رسانه

نسترن وثوقی به عنوان تلاشگر و داوطلب فعال و دلسوز در حفظ محیط زیست

فاطمه فرید به عنوان بانوی اثرگذار در حوزه سنگ‌نوردی

محسن عبدلی به عنوان پیش‌کسوتان اثرگذار در حوزه کوه نوردی

رسول نقوی به عنوان کوه‌نورد دوران

یاشار باقری کوهنورد نوجوان مبتلا به ام اس، که همت و تلاش ارزنده ای در کوه نوردی و صعود به قلل داخلی به ویژه صعود به قله دماوند داشته است؛ به عنوان نمونه‌ای از عزم راسخ، اراده، استقامت و امید به زندگی؛ تقدیر شد.

در پایان نیز کارابین نمادین جشنواره به صعود برتر سال؛ صعود زمستانی مسیر هاری رست دیواره علم کوه توسط سپهر سوداگر و سعید فراهانی و کلنگ نمادین جشنواره به کوهنورد دوران؛ رسول نقوی اهدا شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی