رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 15 شهریور 1402 - 17:11
  • کد خبر : ۱۶۵۲۶
  • چاپ خبر : مدال نقره کشتی گیر بوکانی در مسابقات قهرمانی ناشنوایان جهان

مدال نقره کشتی گیر بوکانی در مسابقات قهرمانی ناشنوایان جهان

به گزارش یاریزان؛ مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی ناشنوایان بزرگسال جهان به میزبانی قرقیزستان در حالی برگزار می شود که شهاب رحیمی کشتی گیر بوکانی در وزن ۶۷ کیلوگرم ابتدا با حریفی از ترکیه مبارزه کرد و ۸ بر صفر پیروز شد و در دور دوم ۴ بر ۲ کشتی گیر آذربایجان را شکست داد و به فینال صعود کرد. شهاب رحیمی کشتی گیر بوکانی با قبول شکست برابر حریفی از کشور میزبان در دیدار فینال به مدال نقره این رقابت ها بسنده کرد. شایان ذکر است؛ این ورزشکار خوش آتیه، در سال گذشته با شکست حریف قرقیزستانی خود مدال طلای آسیا را بدست آورده بود اما اینبار موفق به تکرار آن نشد.

شهاب رحیمی کشتی گیر بوکانی در مسابقات قهرمانی ناشنوایان جهان صاحب مدال نقره شد


اخبار خبر ورزشی یاریزان در شبکه های اجتماعی کانال و پیجیاریزان در شبکه های اجتماعی کانال و پیجپیج فیسبوک پایگاه خبری خبر ورزشی یاریزان کورد Facebook Yarizanپیج اینستاگرام پایگاه خبری خبر ورزشی یاریزان کورد Instagram Yarizan

یاریزان در شبکه های اجتماعی کانال و پیج

شهاب رحیمی فرنگی کار بوکانی در مسابقات قهرمانی کشتی ناشنوایان جهان صاحب مدال نقره شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی ناشنوایان بزرگسال جهان به میزبانی قرقیزستان در حالی برگزار می شود که شهاب رحیمی کشتی گیر بوکانی در وزن ۶۷ کیلوگرم ابتدا با حریفی از ترکیه مبارزه کرد و ۸ بر صفر پیروز شد و در دور دوم ۴ بر ۲ کشتی گیر آذربایجان را شکست داد و به فینال صعود کرد.

شهاب رحیمی کشتی گیر بوکانی با قبول شکست برابر حریفی از کشور میزبان در دیدار فینال به مدال نقره این رقابت ها بسنده کرد.

شایان ذکر است؛ این ورزشکار خوش آتیه، در سال گذشته با شکست حریف قرقیزستانی خود مدال طلای آسیا را بدست آورده بود اما اینبار موفق به تکرار آن نشد.


 

------------------------------------

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی