رفتن به بالا
  • جمعه - 18 اسفند 1402 - 02:31
  • کد خبر : ۱۷۶۵۵
  • چاپ خبر : مدال طلای محمدمبین عظیمی در جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان

مدال طلای محمدمبین عظیمی در جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان

با کسب مدال طلای محمدمبین عظیمی کشتی گیر سقزی کاروان ایران در جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان خوش درخشید. به گزارش یاریزان؛ رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان از امروز در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد. نتایج کشتی گیران ایران به شرح زیر است: کشتی آزاد: در وزن 61 کیلوگرم یاسین رضایی در دور نخست با نتیجه 10 بر 6 مغلوب استوان میچیچ دارنده مدال طلای وزن 57 کیلوگرم جهان از صربستان شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به دیدار رده بندی رفت. وی برای کسب مدال برنز به مصاف استیلیان ایلی اف از بلغارستان می رود. در وزن 92 کیلوگرم محمدمبین عظیمی با نتیجه 11 بر صفر رجب حاج داری از مقدونیه را شکست داد و صاحب مدال طلا شد. کشتی فرنگی: در وزن 55 کیلوگرم محمد حسینوند که رقابت های خود را به صورت دوره ای برگزار کرد، مقابل هیفینگ ژانگ از چین با نتیجه 15 بر 6 و مارلان موکاشیف از قزاقستان با نتیجه 9 بر صفر مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت. در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا گرایی که رقابت های خود را به صورت دوره ای برگزار کرد در سه دور مقابل عبدالملک مرابات از الجزایر، یراسیل نوربوسینوف از قزاقستان و علیخان ساتایف از قزاقستان به ترتیب با نتایج عالی 8 بر صفر، 9 بر صفر و 8 بر صفر به پیروزی رسید. وی در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 11 بر صفر دیوید دیمیتروف از بلغارستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. گرایی در این دیدار به مصاف علیخان ساتایف از قزاقستان می رود. در وزن 82 کیلوگرم محمد ناقوسی در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر آمار مومنی از الجزایر را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر 1 از سد میراس بارشیلیکوف از قزاقستان گذشت و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 9 بر 6 روسلان درمانسکی از بلغارستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. ناقوسی در این دیدار به مصاف ولادمیری کارچایدزه از فرانسه می رود.

با کسب مدال طلای محمدمبین عظیمی کشتی گیر سقزی کاروان ایران در جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان خوش درخشید.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

با کسب مدال طلای محمدمبین عظیمی کشتی گیر سقزی کاروان ایران در جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان خوش درخشید.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان از امروز در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد.

 

نتایج کشتی گیران ایران به شرح زیر است:

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

کشتی آزاد:

در وزن ۶۱ کیلوگرم یاسین رضایی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۶ مغلوب استوان میچیچ دارنده مدال طلای وزن ۵۷ کیلوگرم جهان از صربستان شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به دیدار رده بندی رفت. وی برای کسب مدال برنز به مصاف استیلیان ایلی اف از بلغارستان می رود.

 

در وزن ۹۲ کیلوگرم محمدمبین عظیمی با نتیجه ۱۱ بر صفر رجب حاج داری از مقدونیه را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

 

کشتی فرنگی:

 

در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد حسینوند که رقابت های خود را به صورت دوره ای برگزار کرد، مقابل هیفینگ ژانگ از چین با نتیجه ۱۵ بر ۶ و مارلان موکاشیف از قزاقستان با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

 

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا گرایی که رقابت های خود را به صورت دوره ای برگزار کرد در سه دور مقابل عبدالملک مرابات از الجزایر، یراسیل نوربوسینوف از قزاقستان و علیخان ساتایف از قزاقستان به ترتیب با نتایج عالی ۸ بر صفر، ۹ بر صفر و ۸ بر صفر به پیروزی رسید. وی در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۱۱ بر صفر دیوید دیمیتروف از بلغارستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. گرایی در این دیدار به مصاف علیخان ساتایف از قزاقستان می رود.

 

در وزن ۸۲ کیلوگرم محمد ناقوسی در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر آمار مومنی از الجزایر را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۷ بر ۱ از سد میراس بارشیلیکوف از قزاقستان گذشت و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۹ بر ۶ روسلان درمانسکی از بلغارستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. ناقوسی در این دیدار به مصاف ولادمیری کارچایدزه از فرانسه می رود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی