رفتن به بالا
  • شنبه - 20 آذر 1395 - 20:33
  • کد خبر : ۱۸۰۴
  • چاپ خبر : محمد رحیم پور داور سقزی در رقابت های جام باشگاه های جهان قضاوت کرد

محمد رحیم پور داور سقزی در رقابت های جام باشگاه های جهان قضاوت کرد

  محمد رحیم پور داور سقزی با انتخاب فدراسیون کشتی بعنوان تنها نماینده کشورمان در رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در مجارستان به قضاوت پرداخت. به گزارش یاریزان؛ فدراسیون کشتی، محمد رحیم پور تنها داور کشور از کردستان را روز ۱۷ آذرماه جهت قضاوت به رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

محمد رحیم پور داور سقزی با انتخاب فدراسیون کشتی بعنوان تنها نماینده کشورمان در رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در مجارستان به قضاوت پرداخت.

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون کشتی، محمد رحیم پور تنها داور کشور از کردستان را روز ۱۷ آذرماه جهت قضاوت به رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان اعزام کرد.

 

------------------------------------

بر اساس این گزارش، محمد رحیم پور داور با سابقه کردستانی از شهرستان سقز بر مبنای ضوابط نظام نامه داوران فدراسیون به عنوان تنها نماینده کشورمان جهت قضاوت در این رقابت ها انتخاب شد.

محمد رحیم پور از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶، داوری ۴ دوره رقابت های قهرمانی آسیا، ۲ دوره مسابقه های باشگاه های جهان و قهرمانی اروپا و قضاوت در پیکارهای جام جهانی را در کارنامه خود دارد.

براساس این گزارش، تاکنون چندین دوره قضاوت در رقابت های جام جهانی و جام باشگاه های جهان، قهرمانی آسیا و اروپا و بیش از ۳۰ مسابقه بین المللی و ۸۰ مورد مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در کارنامه این داور کردستانی ثبت شده است.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

این داور سقزی در سال ۲۰۰۷ در کشور ارمنستان و در سال ۲۰۱۰ میلادی قطر موفق شد مدرک داوری درجه سه و دو را دریافت کند و در رقابت های کشتی جام یادگار امام (ره) که اسفند ماه سال ۱۳۹۰ در قم برگزار شد توانست درجه یک داوری بین المللی را با موفقیت کسب کند.

محمد رحیم پور داور سقزی با اعزام از سوی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران توانسته است در رقابت های جهانی و آسیایی در داخل و خارج کشور به عنوان یکی از داوران ممتاز شناخته شود.

رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در روزهای ۱۸ و ۱۹ آذرماه در بوداپست کشور مجارستان برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم سینا صنعت ایذه با شکست ۵ بر ۳ تیم استانبول بیوک شهیر ترکیه به عنوان قهرمانی رسید. تیم بیمه رازی نیز در دیدار رده بندی این مسابقات با شکست ۶ بر ۲ تیم بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان به عنوان سوم رسید.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی